Pogledaj neodgovorene postove | Pogledaj aktivne teme Danas je Ned Nov 19, 2017 12:01 pm

Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
 Da li sam opsjednut? 
Autoru Poruka
Posmatrač

Pridružio se: Čet Nov 06, 2014 6:19 pm
Post Da li sam opsjednut?
Ne znam kako bih poceo ovo pisati.Rodjen sam kao musliman,u porodici koja bas i nije islamski orijentirana.Nikad nisam bio neki vjernik,nisam isao u dzamiju,klanjao,postio.Dapace moj zivot je ispunjen bludom,alkoholom,lazima,izdajom.Oduvijek sam gajio strast prema tami a ne svjetlu.No u zadnje vrijeme to postaje ekstremno.Dok ovo pisem osjecam strasnu glavobolju,sa obe stranw glave.Na sami spomen rijeci Bog osjecam mrznju.Prema svemu sto ima veze sa Bogom.U meni se rodi takav plamen mrznje.U mislima ubijam ljude,gazim,unistavam.Nemam emocije,ne osjecam nista osim mrznje.Kad pomislim na Kuran osjetim da trebam na sami spomen toga vristati da je to laz.

Čet Nov 06, 2014 6:27 pm
Mlađi član

Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm
Post Re: Da li sam opsjednut?
E pa Amire, da bi se uvjerio da Kur'an nije prokletog šejtana govor, kako to Allah u svojoj časnoj Knjizi kaže, poslušaj audio rukju, pa ćeš vidjeti kako će ti biti. Pretpostavljam da neće nimalo lijepo! Sve ti je evo objašnjeno na stranici, šta i kako. Probaj pa javi kako prođe.

http://www.lijecenje-kuranom.com/audio

Čet Nov 06, 2014 7:05 pm
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Odgovori na temu   [ 2 Posta ]