Savjet molim vas

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Maida88
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Čet Dec 11, 2014 10:22 am

Savjet molim vas

Post od Maida88 » Čet Dec 11, 2014 11:00 am

U vezi sam sa momkom godinu i pol. Sve je bilo uredu do prije par mjeseci. Poceo je da se cudno ponasa. Stalno je zatvoren, suti. Sa mnom se stalno svadja, sa roditeljima skoro da i ne prica. Stalno se zali na bolove zeluca i ubrzano bilo, i ako su mu svi nalazi uredu. Oduvijek je bio temperamentan, ali kakve ga sitnice sad izbacuju iz takta ne bi vjerovali. Stalno je umoran, i stalno bi da spava. Postao je pravo lijen, sve mu je mrsko. Takav nije prije bio. Ja sam ga molila da potrazimo nekoga da vidimo jesu li mu bacene sihre, nije htio ni da cuje. Na kraju je na svoju ruku otisao kod neke zene da salije stravu i ona mu je rekla da je nagrajsao i da treba vise puta otici kod nje. E sada mene zanima, na osnovu ovog sto sam napisala je li moguce da on ima sihre, koliko je ispravno otici saljevat strave i da li mu ona uopste moze pomoci? Oprostite sto je ovako opsirno!

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: Savjet molim vas

Post od maslina » Čet Dec 11, 2014 11:53 am

te žene neka se kloni. od odlaska njoj neće i ne može mu biti bolje, može samo gore. Neka uzme i presluša rukju, pa će brzo ustanoviti eventualni problem. Sve upućuje na to da ga ima. Na ovoj stranici je sve detaljno opisano. Na dnu stranice je rukja da se može skinuti.

http://lijecenje-kuranom.com/audio

Odgovori