trazim pomoc ili savjet

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
sanela seka
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pet Dec 19, 2014 10:50 pm

trazim pomoc ili savjet

Post od sanela seka » Pet Dec 19, 2014 11:07 pm

SELLAM Ovo pitam za brata...Pocelo je sve pocetkom godine kad je pocelo gusenje i izasipanje isli smo vadili sve nalaze sve uredu ,onda je pocelo ucestalo svaku noc nije izasipanje nego masnice po cijelom tijelu ko da ga neko lijepo istukao prutem a po vratu ko da ga neko grebao noktima pa mi skoro kaze da mi je umrijet ja ovo nmg vise ovako skoro mi je izletio iz kola u voznji na velikoj raskrnici kaze umrijecu ugusi me udavi me i odvezem ga u hitnu ekg svi nalazi super do cega je sta je zelim da mu pomognem ali neznam kako nemogu ga vise takvog gledati momka koji ima 24 godine koji nema volju ni za cim svaki dan mu je cini mi se gore isli smo kod hodza nekih ali ni jedan mu nije pomogao u zadnje vrijeme kad ga pocne to gusiti pocne mu i krv na nos moze li mi neko pomoci posavjetovati me sta da uradim samo da mi brat ozdravi....

djetelina
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Uto Okt 01, 2013 8:46 am
Lokacija: Sarajevo

Re: trazim pomoc ili savjet

Post od djetelina » Uto Dec 23, 2014 8:36 pm

Selam,
Spomenula si išli kod hodža nekih, znači dobro raspitati i ići ispravnim učačima koji liječe učenjem Kur'ana, ništa zapisi i ostalo.
On sebi najbolje može pomoći tako da ako ne klanja namaz, počne klanjati, svaki dan proučiti koju stranicu iz Kur'ana, ako ne na arapskom, onda na bosanskom. Ima na ovoj stranici audio rukja: http://www.lijecenje-kuranom.com/audio, za početak da presluša, pa onda imate na ovoj stranici dosta brojeva telefona učača iz raznih gradova, tražite putem tražilice.
Svako dobro

Odgovori