Da li imam džinne? Pomoć molim vas!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
mrsamir
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Pet Jan 16, 2015 9:53 am

Da li imam džinne? Pomoć molim vas!

Post od mrsamir » Pet Jan 16, 2015 9:59 am

Selam alejkum! Imam par pitanja u vezi sihra-dzina. Naime, imam 17 godina, i dosta toga sam citao i gledao o dzinima odnosno sihru, dok i sam nisam posumnjao da imam isti... Neke simptome koje sam mogao da primjetim jeste da nekada kada lagano krenem da spavam, ruka se trzne sama od sebe, dakle ne mojom voljom, isto tako se znalo desiti i sa nogama, nisam siguran da li je refleksno ili je nesto drugo u pitanju, zatim "tapkanje" ocnog kapka ili nekog drugog misica, odnosno dijela tijela, a nakog sto proucim bismilu ili kulhuvallahu, prestane, te jako sam nervozan, jako mnogo se znojim, a najvise na dlanovima, cak i kada nema razloga za nervozu, sto mi jako smeta. Da li je to dzinski napad ili cisto medicinski problem? Da naglasim da sam redovno klanjao, i prestao, a sada sam opet krenuo i ne mislim, ako Uzviseni da, te nemam nikakvih smetnji kada klanjam kao sto kazu neki u slucaju da neko ima dzine, te mi ne smeta ezan, stavise puno ucim sure, dove isl te nisam primijetio neke napade. I u slucaju da odlucim otici kod nekoga ko lijeci Kur'anom, da li su veliki bolovi tokom ucenja rukje, strah me je da li su veliki bolovi i hocu li ja to moci podnijeti? Unaprijed Vam se zahvaljujem!

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: Da li imam džinne? Pomoć molim vas!

Post od maslina » Pet Jan 16, 2015 12:36 pm

to sto si opisao ne mora da znači da imaš problem sa džinima. Te simptome koje si opisao se mogu desiti i mimo ovoga. kada čovjek počinje da pada u san, zna se desiti da tijelo zatrza, isto tako očni kapci znaju titrati, to je medicinski i ništa strašno. Da bi ustanovio da li imaš problem ili ne, preslušaj rukju pa ćeš brzo vidjeti kako se osjećaš. sve ti je evo na ovoj stranici opisano. Usput, ukoliko bi i bilo potrebe da odeš nekome od učača, ne brini, ne boli to ništa.

http://www.lijecenje-kuranom.com/audio

mrsamir
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Pet Jan 16, 2015 9:53 am

Re: Da li imam džinne? Pomoć molim vas!

Post od mrsamir » Pet Jan 16, 2015 2:45 pm

Hvala na odgovoru, Allah te nagradio!

Odgovori