Problemi u braku-sumnja na sihir

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Zeda
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Uto Maj 26, 2015 7:38 am

Problemi u braku-sumnja na sihir

Post od Zeda » Uto Maj 26, 2015 7:54 am

Es-selamu aljekum.
Molim nekoga da mi odgovri cim prije.
Naime u braku sam vec 3 godine i imamo uzasno puno problema. Moj muz je efendija zavrsio je FIN, ja sma vec 13 godina pokrivena, imamo dvoje djece, sigurne poslove, kucu.
Moj muz se stalno svada, sve mu smeta, spuje , galami bez razloga, bude normalan i smao odjednom se promieni zatacka negdje u plafon.Nerviram ga ja, moja familija koja se iance nikada nije mijesala ni u sto, doduse nista i neznaju za nase probleme.
Samo bi spavao, ne pomaze mi oko djece, ajko je vezan za majku, povazdan plače za njom, jer mi zivimo u drugom gradu.
Kada odemo od njih on 3h koliko traje voznja preplače, moja mama je soatala tuzna...uzas ejdan...svaki amam bas svaki dan ej svada...Ja vise nzz kako da se ponasam....ako sam fina apocela sam da mu popustam on uhvatio fursata....zna da cu popustiiti, a aj sve radim u imeAllaha swt jer od njega ockujem i nagradu i kaznu...
Kako da mu i nam pomognem...On e zeli da cuje za ucenje rukje,,,kaze ja nemma problem sa tim ti ako imas bujrum hajde...
Ima li neki ancin da provjerim da li smo opsihreni...ali bez njega,,,,jer on nece da ode...ima li neki kontakt i provjeren ucac u Sarajevu ili okolini...

Da vas Allah swt nagardi svakim dobrom i svakom nagradom an oba svijeta...Amin

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: Problemi u braku-sumnja na sihir

Post od maslina » Uto Maj 26, 2015 9:07 am

Alejkumusselam!

Moguće da postoji problem ali da bi se ustanovio mora i on sudjelovati u tome. Teško da će moći bez njega. Ti možeš preslušati rukju pa vidi kako ćeti biti.

http://lijecenje-kuranom.com/audio

Za njega šta možeš uraditi jeste: naučiš na flašu vode po 7x fatihu, ajetul kursiju i zadnje tri sure pa mu daj da pije tu vodu. Pa ćeš vidjeti kako će mu biti.
Da vam Allah olakša stanje.

Odgovori