Tražim izlaz

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
lemar2015
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pon Jun 15, 2015 12:04 pm

Tražim izlaz

Post od lemar2015 » Pon Jun 15, 2015 12:52 pm

Sellamalejkum,
pošto sam prvi put ovdje na forumu a moram da kažem da me je velika muka natjerala
tako da vam se ovim putem želim obratiti za pomoć. Ako bude grešaka sa moje strane
namjernih, halali te mi.

Ja živim u Njemačkoj oženjen sam i imam Elhamdullilah djecu i fam.
Vec duže vremena imam problema sa strahovima uznemiravanjem u tijelu upropastio mi se posao
nikako nemogu stići kraj sa krajem. Sanjam sve i svašta, ponajviše negativnog samo o propasti
I ružnim završetcima. Toliko mi se okrenuo poslovni život da ljudi sa kojima sam dugo surađivao
jednostavno izbjegavaju me ne pričaju sa mnom kao da smo u svadji a rijeci ružne nismo razmijenuli.

Nemogu ni jedan račun da naplatim, svako me zavukao i do godinu. Da bih sudski pokrenuo spor
morao bi sve sudske troškove unapred platiti, tih novaca nemam, jednostavno situaciju nemogu vise da podnosim, povlačim se u samoću i najviše mi odgovara da sam sam.

Bio sam prije 2 mjeseca u Bosni. Posto mi je mama prošle godine preselila posjetio sam mezar
da joj proučim i da je obidjem. Sa mnom je bila Supruga moja djeca i moj Babo. Dok smo prišli
mezaru primjetio sam sljedece: posto je kiša bila padala zemlja je bila utapkana sa desne strane kabura
je bila rukom napravljena rupa i u nju je bilo postavljeno jedno kokosije krilo bijele boje sa tragovima
Krvi. Nisam smio da diram posto smo krenuli nazad za Njemačku nisam mogao da nadjem nikog
za savjet. Nakon sto sam stigao u Njemačku pozvao sam Dzematskog Hodzu za savjet. Prvo mi je
rekao nemoj da se brineš moze da bude životinja ovo ono, kazem ja njemu sad cu ti poslati sliku pa
procijeni sam nisam valjda tolika budala. Kad je vidio sliku samo mi je napisao a vella havle, da Allah zakloni.
Rekao mi je ja se nabavim tom tematikom evo ti preporuka od jednog učača rukje pa ga kontaktiraj.
To sam i uradio al me taj Ucac odbi.
Ja se nalazim u veoma teškoj i komplikovanoj situaciji a pogotovo financijski u katastrofalnom stanju.
Zdravstveno se jos držim, samo sto često gubim kao svijest, tu sam fizički razgovaram s nekim al
blokiram, najčešće se nemogu sjetiti sta smo razgovarali ili ja nemam snage da pricam kao da mi se
jezik zaveže i samo cutim.
Neznam ni kud ni sta da radim, koga sam god kontaktirao prvo kaze tolika cifra preko westeruniona
i onda počinjemo sa radom.
iz tih razloga vam se i obraćam.

Hvala vam za savjet-pomoć.
I da vas Allah nagradi, za sve dobronamjere!

sarajevo.12
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Ned Mar 08, 2015 7:51 am

Re: Tražim izlaz

Post od sarajevo.12 » Uto Jun 16, 2015 3:34 am

Selam jesil u kamati ako jesi odmah izadi recimi jesil varao svoju zenu cinio blud pokajse I pocni klanjat I daji zekjat zeni svojoj reci da se pokrije I nemoj sijediti sa zenama U kuci kad ti dodu zebra promijenise prvo ti

djetelina
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Uto Okt 01, 2013 8:46 am
Lokacija: Sarajevo

Re: Tražim izlaz

Post od djetelina » Uto Jun 16, 2015 2:51 pm

Selam
Dobro ti sarajevo 12 rece, mijenjaj sebe. Prvo namaz klanjati na vrijeme, ako mozes sto vise u dzematu, na svakoj sedzdi upucuj dove Allahu dz.s. da te uputi i izlaz da. Svako dobro

Odgovori