Svekrva...obicaji ili sihr???ili sam ja zaista sheitan...???

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
nike
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Čet Jul 23, 2015 8:07 pm

Svekrva...obicaji ili sihr???ili sam ja zaista sheitan...???

Post od nike » Čet Jul 23, 2015 8:28 pm

Postovani,

molim Vas ako znate da ovi postupci znace da mi kazete. Suprug I ja smo u braku 4 godine. On je musliman ja sam hriscanka. Njegova majka se jako cudno ponasa kada on nije tu. 1. kaze mi da sedim na stolici I drzim dete u rukama,onda nas prska vodom. prosipa so svuda gde mi prolazimo. Stavi mi ruku na glavu I izgovara reci na arapskom koje ja ne razumem.
2. Ostavlja otiske sake umocene u krv po zidovima. Na vratima, dovratku. Kada je dete bilo malo dodje kod nas kada ode nema decijih stvari. Nekada se pojave izguzvane I uvijene. Neke se nikada nisu pojavile.
Ja se osecam jako cudno kada odem kod njih u kucu. nemam snage da se pomerim. Sve prelezim u krevetu nenormalno malaksala.
kada njemu kazem sta radi on je brani I kaze da se ona plasi uroka, ja im vise ne verujem.
ako kazem da dete ima temperature ona mu ne da da vodimo dete kod lekara,tvrdi da dete nije bolesno.....I slicno.... Uvek me gleda nekiim cudnim pogledom sa prosirenim zenicama I smesi se ili se smeje od "uha do uha"...bez razloga.
u poslednje vreme sve sto kazem da se desava on mi ne veruje. Ona Kaze da sam ja sheitan...???
Jesam, li zaista ja sheitan.....ili je to sto radi zaista cudno???
Svim rodjacima prica kako mi lose zivimo I kako ce on da se razvede....a mi se bas lepo slazemo, pre nkoliko meseci dosli smo u Srbiju. Kada smo ovde sve je ok. Cim on ode u Egipat u kucu svoje majke mi se svadjamo bez ikakvog razloga. Kaze mi dobro jutro I nastane svadja koja traje ceo dan....Iskreno sumnjam da ona ima veze sa tim.....Molim vas ako znate odgovorite mi da li to sto radi ima veze samnom...??

Odgovori