Sihr ili NE ? Brak je u pitanju

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Arnii
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Avg 30, 2015 8:15 am

Sihr ili NE ? Brak je u pitanju

Post od Arnii » Ned Avg 30, 2015 8:42 am

Selam alejkum

Ja se zovem Arnela i zivim u linzu i imam jedno pitanje, imali kakav hozda u linzu ili u okolini.
Zelim da odem nekome da vidim jeli sve uredu kod mene i mog muza ili ja stavrno sebi to umsiljam. Uzeli smo se u martu i tad smo se i uselili u nas stan. i bilo je sve super i oke jedva smo cekali da se ueslimo i da imamo svoj stan jer moj je covjek iz bosne i nismo se cesto vidili. Ali odkad smo se uselili u ovaj stan imam neki osjecaj da nesto nije uredu nije to bila odmah na pocetku ali nako mjesec dva je pocelo. Svadjamo se bezze zbog neki sitnica ide mi na zivce ja njemu pogotov imam osjecaj sta god da uradim da mu to nepase 2 dana sve super 4-5 dan opet ko da smo stranci onda sanjam uvjek neke glupe stvari a pogotov zivotinje dzine on nemoze da spava nikako fino nije zadovoljan sam sa sobom .. kad nije u kuci kaze da je nekako oke cim dodje kuci da se osjeca tesko a ija tako kad dam u kuci sama dobro sam .. i jedva cekam da dodje a cim dodje ili nakon nekog vremena osjecam se ko na iglama jer se bojim da nebi bila neka mala stavr da se nebi opet svadjali. postala sam jako emotivna cim nesto bude ili on kaze ja odmah placem a nisam prije nikad takva bila. Neznam jel sebi umisljam ili je stvarno nesto neznam bogami zelim samo da znam u cemu je stvar a bili smo tako sretni. milsila sam mozda da su pare problem jer je napocetku bilo bas tesko jer on nije radio i cekali smo papire ili da se naviknemo jedno na drugo ali ocigledno da nije to. volim svog covjek i sve bi mu dala al nekad imam neki osjecaj mrznje da bi samo pobjegla iz stana bilo gdje samo da nisam ovde. :cry: :cry: Pricala sam mu da mislim da nesto nije uredu i on se slaze stim samo neznamo kako i odalke da pocinjemo i vidim na njemu da se boji i nezna sta da radi. pokusavamo sto vise da budemo pod abdestom i pustam u stanu rukju i sure radim sto sam citala po internetu i pokosamam nekako sama pomoci na neki nacim jer samo dragi allah moze nam pomoci ali ipak zelim nekome da odem i da se osiguram na neki nacim i da bude bolje jer stavrno sama neznam dalje a i nepoznajem nikoga da bi mogla kome ispricati ili kome ici kad je danas tesko naci hodzu sto zna i da nije sihirbaz.
hvala unaprejd i nadam se da bi mi mogli bar reci dali koga znate ili sta da radim privremenom.
Allahimanet.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Sihr ili NE ? Brak je u pitanju

Post od Haris » Pon Sep 28, 2015 9:55 am

Vrlo je moguće da se radi o nekom sihru. Probajte direktno slušati rukje sa abdestom žmireći, pa pratite reakcije, a ne samo onako "u hodu" dok radiš nešto.

Ako nemate nekog povoda da se svađate i ako je to odjednom krenulo, vrlo je moguće da je to uzrok.

U Austriji, ja vjerujem da se može naći dosta mesdžida gdje ima iskrenih muslimana, pa upitajte za učača rukje.

Ne znam za vaš pogled na vjeru i ubjeđenja, ali ako dođete u džemat gdje muškarci imaju duže brade, ili žene pokriveno lice, kako kod nas ljudi pogrdno nazivaju, vehabije i nindže, nemojte da to bude razlog izbjeganja džemata, jer obično takvi ljudi neće preporučiti kojekakve nene i sihrbaze, nego ispravne učače. Ukoliko se ne snađete tu, probajte u Beču.

Bosanka1808
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Pon Sep 28, 2015 11:12 am

Re: Sihr ili NE ? Brak je u pitanju

Post od Bosanka1808 » Sub Nov 28, 2015 1:31 pm

Sellam!!
Mogu vam samo napisati-dok još imate kontakt s mužem-uradite sve da zajedno odete na učenje rukije.U braku mene i muža bilo je isto tako nenormalnih ponašanja.Većinom su dolazile od strane mene.Vrijeđali smo jedno.drugo a onda bi patili oboje.Nažalost reagovala sam tek kada me vratio mojima.Sada nema šanse da ga nagovorim na rukiju.Proces razvoda braka je počeo prije par dana.Prolazim najgori period svog života.O njemu neznam ništa.Slučajno sam saznala da je počeo piti tablete za živce kako me vratio.Neko se lijepo poigrao našim životima ,a toliko smo se voljeli,htjeli svoju djecu.... :'( Borite se svim silama dok još imate šansu da pobjedite dušmane.

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Sihr ili NE ? Brak je u pitanju

Post od kamilica » Sub Nov 28, 2015 2:47 pm

E ovako imas u becu ili malo prelistaj ovu stranicu kazem u becu neznam koliko je bec daleko od vas uci se rukija u jednoj albanskoj dzamiji braca arapi uce svakog petka kazem ima ovdje neko je stavljao adresu te dzamije ako nista imam ja u minhenu dvojcu hafiza koji uspjesno i samo uce rukiju nista ogledanje gatanje sto se tice tvoga stana sigurno si dobila neke poklone i neko ti je ljubomoran da znas ako zelis u minhen ja vi se

Odgovori