dzinski napad

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Melihaaa
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pet Feb 19, 2016 6:45 am

dzinski napad

Post od Melihaaa » Pet Feb 19, 2016 7:40 am

Selam,

Imam pitanje za administratora stranice.
Vec duze vrijeme idem na učenje rukje,do sad sam isla zasigurno vec 10 puta jer imam problem sa ogramom. naime, nakon kupanja jedne noci, me pocela boliti desna noga i to vec jako dugo traje. na prvom ucenju rukje se pokazalo da osim ograme postoje i sihiri ( tako je ucac rukje pojasnio po mojim reakcijama) međutim stanje se ne poboljsava. redovno klanjam, molim Allaha za spas,pijem naucenu vodu, masiram se uljem, ali poslje svake rukje borba pocinje iznova.
Zanima me jedna stvar, dali je moguce da su ti napadi dzina koje imam povezani jos sa nekom osobom. Naime, te noci kad sam naograjisala sam usla u kupatilo poslje mog oca koji se prije toga kupao. A dok sam jednom bila na na ucenju rukje sa majkom, on kaze da je kod kuce cijelo vrijeme osjecao trnce po nogama. Jel moguce da me dzini ne ostavljaju na miru jer imaju neke veze i sa njim?

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: dzinski napad

Post od Enes » Pon Feb 22, 2016 8:53 pm

We alejkumusselam,
Allah najbolje zna zasto nema pomaka.Ti ne posustaj jer Allah ne daje lijek preko noci jer nas time iskusava, da vidi ko ce bolje postupiti.

Sto se tice rekacije kod tvog oca, desi se da osobe budu pocezane na specifican nacin.Ne tako cesto ali se desi da sihr jedne osobe bude u drugoj osobi.Tako da kad se uci jednom od to dvoje ljudi ili ako sami uce i onaj drugi moze da osjeti rekacije pa nekada i olaksanje.
A Allah opet najbolje zna.

Odgovori