Razvod braka zbog NENORMALNIH SITUACIJA!!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Bosanka1808
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Pon Sep 28, 2015 11:12 am

Razvod braka zbog NENORMALNIH SITUACIJA!!

Post od Bosanka1808 » Ned Nov 29, 2015 6:40 pm

Sellam!!Nažalost živimo u vremenu u kojem je upoznati dobrog insana prevelik luksuz.Taman kada sam počela gubiti vjeru u ljude,Allah me obradovao jednim predivnim insanom.Čim sam pogledala u njegove oči vidjela sam odraz dobrote.Zavoljeli smo se jako.Uz Allahovu volju 2 godine kasnije na isti datum kada smo se upoznali odlučili smo da našu ljubav krunišemo brakom.Prvu bračnu noć desilo se nešto što baš i nije normalno.To mi je rekao sutradan.Probudilo ga tušenje,nije mogao riječi progovoriti,kada sam ga pitala zašto me nije barem protresao da se probudim kaže da nije mogao pomaketi nijedan dio tijela.Kao da je bio paraliziran.Na bračno nismo otišli jer nam je nijet bio taj novac odnijeti u poplavljena područja što smo i uradili.Priuštili smo sebi samo odlazak do Mostara.U Mostaru opet nešto nenormalno....treću noć braka ja mu bacam burmu u tražim da me vrati mojima.Ja koja tu burmu nisam htjela nikada skinuti,ja koja sam voljela tog čovjeka cijelim svojim bićem.Nikada mi nije bilo jasno zašto.Otišli smo "preko bare" jer tamo je živio.Tamo je bilo još gore.Sve češće bacanje burme i traženje da me vrati mojima i onda jedno te isto pitanje ZAŠTO.Nisam nikome mogla objasniti to ponašanje pa ni samoj sebi,ali jedno je bilo sigurno to je bio čovjek mog života.Počeli smo jedno drugo nazivati imenima koja su nam najviše smetala,a onda bi ja patila u jednoj sobi a on u drugoj.S našom ljubavi počeli smo polahko da osvajamo jednu po jednu bitku,ali one nenormalne stvari su se i dalje dešavale.Kada bi se posvađali.više puta u kasne sate htjela sam da izađem vani -jednostavno "moram".Više puta me spriječio-čak je spavao ispred vrata.Par puta sam i izašla,a strah me mraka.Kiša je padala skoro svaki put i nezna se dali je više ona padala ili moje suze.Koliko je samo puta rekao da se boji doći u stan jer nezna hoće li me u njemu pronaći.U avgustu smo bili u Bosni.Otisli smo kod njegove tetke izašli smo svi zajedno na večeru.Ja sam naručila oval ribe s njegovom tetkom i žena meni kako stavlja u tanjir i ja kako koji zalogaj stavljam u usta sve me više tuši.Bukvalno da sam pojela još par zalogaja umrla bi.Vratili smo se u inostranstvo,ali situacija je sada bila još gora. U septembru me vratio mojima jer sam ja to tražila po ko zna koji puta.Dok me vozio u Bosnu u sebi sam proklinjala i njega i oca mu a onda bi ga pogledala i vidjela koliko i on pati da mi je to kidalo dušu.Dovezli su me.Bio je krenuo s autom u dvorište onda se vratio i parkirao ga ispred kapije.Izašla sam s onom svojom vrecicom u kojoj sam ponijela samo uspomene a sve moje stvari su ostale tamo,da stvar bude gora u onom ludilu vratila sam mu i vizu a bez nje nemogu nigdje.Šta god sam rekla to jutro njih dvojica su mi negirala tako da sam se pokupila i otišla u sobu nisam se ni pozz s njima kada su krenuli.Pola.sata kasnije poslala sam mu ppr."nismo se ni oprostili".Nap.mi je da hoće da "krepe " od boli.Otišao je moj čovjek i više.mi se nikada nije javi.Pisala sam mu toliko por.ninajednu nije odg.Polovinom prošlog mj.sam ga čula na 5 min jer sam mu slagala da imam tešku bolest i tada je odmah nazvao barem na kratko.Rekao mi je da je počeo piti tablete za živce.Niko od njih se nije udostojio da mi javi to.Pošto mi je sve to bilo nenormalno javila sam se rodici i molila je da me savjetuje,jer je pobožna.Savjetovala mi je rukiju-do tada nisam znala ni da postoji.Rekla mi je za provjerenog čovjeka u Jablanici,ali šejtan neda mira-našla sam na internetu nekog čovjeka koji je doktor alternativne medicine iz Gračanice i uči rukiju.Odem njemu prouči on rukiju "s 5 na 6" samo sam plakala dok je učio.Prispoji me na neke žice i kao vidi da mi nijedan organ nije u redu i da mi prijeti sterilitet+da ima sihira..Oh Bože nekako sve za podnijeti a nemogućnost biti majka je boljelo da se opisati nemože.Na kasi počeo on nabrajati cifre 300km za ovo 500km za ono,rukija i one žice 85 km.Njegovi preparati 200km da mu dam sliku da on uči mužu preko slike .Vidim ja da to nije to ali opet ono da necu biti majka mi se urezalo u glavu.Napišem sve mužu a od njega naravno nije bilo odg.Opet se javim rodici....da ona meni br onog iz Jablanice.Nazovem ja javi mu se žena i meni utrne cijela glava kažem joj to kroz suze.Kaže da šejha nazovem navečer što i uradim.Čovjek me pita za neke siptome i stvarno sam ih imala.Kaže kad htjednem doći da ga nazovem da mi kaže šta da ponesem.Jedva sam u narednim danima našla prijevoz.Nazovem ga zakažem termin i ponesem vodu i ulje kako mi je rekao.Putem smo svi bili nikakvi.Gledam u Nebo i govorim u sebi "tako mi trebaš sada-strah me" naravno misleći na muža.Na samom ulazu u Jablanicu na radiju je započela njegova najdraža pjesma.Možda je Bog htio da kaže da bi bio uz mene da. Je svjestan.Sjela sam čovjek je počeo učiti.Počela sam jako plakati a moje noge su se dizale na prste i sve više su se tresle.Zatim sam se počela grčiti i ruke -samo članci su se tresle.Čovjek je učio oko 2 sata....od jednom sam osjetila kao da je neko bacio kantu vode niz moja leđa,nakašljala sam se 3x i sve je stalo nije bilo čak suze za obrisati osjetila sam da su se svi moji organi vratili u mene jer godinu dana sam bila skroz prazna.Rekao je da sihira nema ali ima zavisti od prvog dana.Dao mi jr terapiju na koju je naučio rukiju vodu i ulje i sure i ajete iz Kur'ana.Sve sam primjenila,čak i više.Proučila sam i hatmu samo s jednom željom da vidim muža barem još jednom.Meni jeste bilo puno bolje,ali se muž nije nikako javi.Molila sam ga za stvari,za vizu da odem odavdje negdje na neko vrijeme stalno obeća ali nikako nešalje.Čak je obećao i nekim mojim poznanicima,ali ništa.Svima je rekao ,"nisam dobro a znam da nije ni ona".Za rukiju je saznao....molila ga da i on ide neće ni da čuje.Iako skoro 3 mj.spominje advokata tek prije par dana javio mi se njegov advokat.Samnom nije nikako oko toga pričao.Još čuva naš datum ja ga molila da ga izbriše i neće.Ja nemogu da vjerujem da zavist može dovesti do ovoga....Kao da je bilo nekome u cilju da ja radim sve ono što sam radila i da on zbog toga digne tolike zidove oko sebe.Nemogu ga shvatiti...

Odgovori