Tumacenje sna

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Dzenita
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Uto Feb 09, 2016 12:50 pm

Tumacenje sna

Post od Dzenita » Uto Feb 09, 2016 3:54 pm

Selam alejkum. Allah vas nagradio. Muslimanka sam koja obavlja uredno sve vakti namaze. Ali nisam pokrivena. Imam zelju za tim.ali nekako ne osecam da sam dovoljno upoznata sa propisima hidzaba. Te se trudim prije nego se odlucim na to,da naucim sve sto moram znati. Ali snovi mw cesto ostavljaju bez daha. I imaju veliki utisak na meni. Naime jedan sinocni san je bio kako ja sedim i pricam sa starijom pokrivenom zenom. A razgovor je bio pomalo cudan. Upitala me je " da li klanjas svih 5 vakti namaza" rekla sam "da". Onda me je upitala . " a zašto nisi ppokrivena" nisam imala odgovor na ovo. A zatim mi je rekla. " kada se pokrijes onda cemo razgovarati". Toliko se secam. Da li znate mozda znacenje ovakvog sna. Kakvi mi zo znaci dolaze kroz snove?

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Tumacenje sna

Post od Haris » Sre Feb 10, 2016 2:11 pm

Pa pokrij se :)

Alejkumu selam,

Na internetu možeš pronaći dosta tekstova ili video predavanja na temu ispravnog hidžaba. Nemaš tu puno šta kalkulisat ukoliko imaš podršku porodice, i najbitnije, iskren nijjet.

Potraži na http://minber.ba vjerovatno možeš nešto naći.

Dzenita
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Uto Feb 09, 2016 12:50 pm

Re: Tumacenje sna

Post od Dzenita » Sre Feb 10, 2016 5:06 pm

Hvala puno na odg. :) naravno da zelim. I odlucna sam u tome. A danas mi se na neki nacin i ostvario san :lol: zahtev za posao predala u jednoj islamskoj zajednici. Ali kaze uslov hidzab. Ako se pokrijes razgovaracemo o tome. Odmah sam se setila sna. :lol:

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Tumacenje sna

Post od Haris » Čet Feb 11, 2016 12:03 am

Uglavnom postoji nekoliko uslova da hidžab nije ukras sam po sebi, da nije proziran, da pokriva šta se treba pokrit i td. To su ti neki fizički uslovi ispravnosti (što možeš detaljnije pronać na toj stranici). Naravno najbitnije da se hidžab opravda ponašanjem u svakom pogledu.

Odgovori