pitanje za Harisa ili/i one sa vecim iskustvom od mene

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
halima1
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Sre Nov 02, 2016 7:06 am

pitanje za Harisa ili/i one sa vecim iskustvom od mene

Post od halima1 » Uto Nov 08, 2016 11:32 am

Essalamu alejkum
Ja sam vec pisala prije sigurno ste vidjeli moja dva maila za Enesa.
Naime, ja slusam rukju redovno i moje reakcije su sljedece:

Ponekad blago trnenje ruku ( kao da jace trne) nego normalno ali ovo imam ponekad i bez slusanja rukje

Ponekad kao da cu da zaspem ali ne zaspem jer cujem sve sta se uci i onda kao da me malo zanese glavom u nazad ili u lijevu stranu ( ali vrlo malo i ja se trznem)

ponekad nozni prsti kao da se lagano pomjeraju( ovo je samo par puta bilo)

Razlog zasto sam pocela sa rukjom su moja precesta razmisljanja kufra i beznadje kao i da cu nekad da poludim nacisto. Panicni napadi se dese povremeno

Sta vi mislite za ovo da li je moguce da je u pitanju urok ili djin u tijelu al da je mozda slucaj stariji i da nece da da jace reakcije.
Rukju slusam svaki dan vec mozda oko 2-3 mjeseca
Do sada mi se desilo da sanjam vrlo cesto da sam u WC ili intimni odnosi sa raznim muskarcima
sada ovih dana se ne sjecam uopste sta sanjam
ali ove misli me dovode do ocaja i onda naravno kao i svi zikrim i tako to
al dodje tacno da cu puknuti,mislim kad sam dobro dodjem sebi i kontam sto sam bdala pa se zamaram ovim pa ja to nisam i bice super ali kad me spucaju te misli kao da stvarno ja tako osjecam i ne mogu da kontrolisem ...jako tesko

zaista bih voljela da znam misljenje onih koji znaju vise od mene jer kad sam bila nekoliko puta na rukji jedan kaze mozda ima nesto drugi kaze nije dzin mozda hasad treci kaze mozda sihr na konac???
jer moje reakcije tokom rukje u zivo nisu nikad bile izrazene osim jako lupanja srca i te misli

da vas Allah nagradi
esalamu alejkum

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: pitanje za Harisa ili/i one sa vecim iskustvom od mene

Post od Haris » Uto Nov 08, 2016 8:10 pm

Esselamu alejkum,

Teško je reći ovako šta je u pitanju. Kakvo ti je stanje sa ostalim islamskim propisima, namaz i ostalo? Osim slušanja rukje?

halima1
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Sre Nov 02, 2016 7:06 am

Re: pitanje za Harisa ili/i one sa vecim iskustvom od mene

Post od halima1 » Sre Nov 09, 2016 9:58 am

essalamu alejkum,
sto se tice namaza nije mi nikad mrsko i klanjam sve sunete uz farzove i nocni, citam kuran svaki dan ali ovo sve dok radim osjecam stalno kompulsivne weswese ali te wesvese prelaze i u osjecanja ( kao da ih ja zaista osjecam i to me izljudjuje) i ne popustaju
weswese su prisutne i u drugim vremenima osim ibadeta.
Ne znam sta jos da ti kazem
hvala ti sto se javljas
na ovo moje stanje su dobrodosli odgovoriti i ostalli iskusni sa svijetom dzina
jazakh

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: pitanje za Harisa ili/i one sa vecim iskustvom od mene

Post od Haris » Pon Nov 14, 2016 11:19 pm

Vezano za razmišljanja o kufru, svi mi imamo takve vesvese. Šejtan nas bombarduje u raznoraznim prilikama, samo je do nas koliko mu dozvolimo. Čak postoji i hadis u kojem su se ashabi požalili na to da ih steže u grudima da se boje i izgovoriti to. Nisu ni oni bili pošteđeni, pa šta je sa nama.

halima1
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Sre Nov 02, 2016 7:06 am

Re: pitanje za Harisa ili/i one sa vecim iskustvom od mene

Post od halima1 » Uto Nov 15, 2016 9:59 am

Da te Allah nagradi sto se javljas, Harise
mene isto interesuje zasto sanjam stalno da sam po nekim toiletima ili da plivam ili da budem sa razlicitiim muskarcima

i dodje mi kao da cu poluditi i tako slicno

Odgovori