Ljubavni sihr

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Fake87
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Feb 05, 2017 10:10 pm

Ljubavni sihr

Post od Fake87 » Pon Feb 06, 2017 12:17 pm

Esselamu alejkum. Vec duze vremena imam taj ljubavni sihr. Znam i ko mi je napravio i na cemu mi je napravljeno. Vec sam trazio spas kod jednog efendije al nije mi pomogao. Ne ide mi nikako na ljubavnom planu pa bi vas zamolio za bilo kakvu pomoć! U poslednje vrijeme se i ne osjecam bas najbolje. Hvala..

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Ljubavni sihr

Post od Enes » Pon Feb 06, 2017 2:12 pm

A.selam, ako ti vec znas na cemu je napravljeno i ko ti je napravio, onda ne bi trebao biti problem i da se nade i to unisti i rijesis problem?

Malo se zavaravate tim informacijama koje dobijate od raznoraznih efendija pa cak i situacija kad dzin progovori na rukji.
Dzin je tu da vam napravi problem, ne da vam pomaze.On je u sluzbi sihrbaza a ne na sluzbi vama pa da vama prenosi informacije.
Sve sto dzin progovori 99% svrstajte to u laz.Zaboravite sta kaze i potrudite se da se angazujete na polju imana.Da cuvate svoj jezik i klonite se sumnje, jer ima hadis koji govori da je sumnja gora od ubistva.
A s druge strane kaze se ko ubije jednog nevinog covjeka, kao da je pobio citav svijet...
Mi olako uzimamo ono sto nama odgovara a jos lakse odbacujem ono sto nam nije po volji.

Neka ti ovo bude prvi korak, kloni se sumnje i razmisljanja ko ti je napravio sihr....

Odgovori