Moj san

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Mucalo_17
Mlađi član
Postovi: 50
Pridružio se: Uto Sep 20, 2005 8:54 pm

Post od Mucalo_17 » Sre Jan 04, 2006 12:27 pm

NISAM TAKO, VEC SAM UZ IGRICE :oops: :D

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Sre Jan 04, 2006 9:17 pm

Mucalo_17 napisao:NISAM TAKO, VEC SAM UZ IGRICE :oops: :D
Esselamu alejkum


:oops: mislim da ćeš ti sa svojim temperamentom brzo riješit svoj slučaj. Allah opet najbolje zna. Ako ti simptomi koje si navela nisu dovoljni da se malo više potrudiš u obavljanju farzova , da zikriš i dove upućuješ Allah s.w.t. Preporučio bih ti da posjetiš Enesa neka on istrese te tvoje :evil: :twisted: , neka izađe nečiste krvi. A vidjet ćeš i osjetit i više od tih simptoma i na kraju ćeš biti mnogo bolje .

Ja Enesa poznajem i mogu ti sa sigurnošću preporučit . Ako imaš nekog učača koji bliže tebi onda idi tom učaču . Gledaj samo neka je ispravan.

Poslaću na pm neke dove i zikrove , ono osnovo što bi moglo da zadovolji tvoje potrebe u toku dana i noći . Poslije možeš se usavršavat a vjerovatno već neke zikrove i dove koristiš.

Bi će interesantno pratiti tvoje stanje u koliko se odlučiš da i dalje tako otvoreno pišeš . Neka ti Allah s.w.t podari svako dobro i neka ti da da spoznaš lijek i da te učvrsti u din islamu.

Esselamu alejkum
Poslednja izmena od Senad u Čet Jan 05, 2006 7:25 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

Mucalo_17
Mlađi član
Postovi: 50
Pridružio se: Uto Sep 20, 2005 8:54 pm

Post od Mucalo_17 » Sre Jan 04, 2006 9:54 pm

ja uopste neznam zasto ti treba ovaj smajli :lol:

izvini sto sam ikako postavljla temu, mislila sma da ce mi neko pomoci, a ne da mi s eneko ismijava
Uostalom "tvom" enesu sam slala sms poruku ali on nije ni odgovorio, jos sma mu napomenula d amucam. :evil:

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Sre Jan 04, 2006 10:22 pm

Mucalo_17 napisao:NISAM TAKO, VEC SAM UZ IGRICE :oops: :D
Pa seko ti si to postavila ne ja, izgledao mi je simpatičan tvoj odgovor NISAM TAKO, VEC SAM UZ IGRICE :oops: :D

mislio sam da se nećeš ljutiti. Halali :roll: :oops:

Odgovori