neda mi se

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
zeytuna

neda mi se

Post od zeytuna » Ned Jan 08, 2006 10:29 pm

Esselamu Alejkum,
u kasnim sam 30-tim, subhanallAllah kada upoznam ili kada me neko upozna s nekim, radi eto moguceg upoznavanj tj.braka, sve ide fantasticno 2 sedmice ili mjesec dana, i zatim odjednom sve nesta. Momak koji mi se zaista dopande, odjednom se predstavlja javljati. Shvatite jos jednom nisu to nisu olosi momci s ulice niti sam ja ulicarka tj ponide koje sam imala su iz nekog finog normalnog ozbiljnog razgovora muslimana i muslimanke odjednom kao preko noci svaki prestane javljati se. IMajte jos jedno na umu da to nisu ceretanja, niti gluposti koje vode van islama, nego uvijek ozbiljni razgovori, jer su nas uvijek ljudi upoznavali, ali dzaba nesto pukne. Klanjam istihare, klanja hadze namaze, klanjam namaza, ali dzaba ljudi, godinama mi se ponavlja ista scena sa kim god me upoznaju. Jos jedna stvar, ja zaista nisam ni ruzna, ni glupa, niti neskolovana, niti sebe smatram losom muslimanom daleko od toga opet to Allah najbolje zna, ali jednostavno "misterizno" svaka ponuda koja mi se javi sama nestane i povuce se. To me vec ubija jer mi se to desava posljednih 7-8 godina od kada se pokusavam najozbiljnije udati. Isla sam iz ne znanja i iz ocaja nekada kod nakih hafiza i hodza koji su ucili na vodu pa na med. Priznati moram dosta ih se je samo gomila sarlatana. Te zatim kod drugih koji su mi ucili rukiju po dva tri puta i pet puta. Te upucivala iskrene dove Allahu u pola noci, NISTA BRACO I SESTRE. Ne micem iz kruga u kojem kruzim, samo mi se identicne stvari desavaju kao u pokvarenom filmu., vec 7-8 godina.Sabura mi puni dzepovi ali i dzepovi se isprazne poslije tolikih godina, nade u Allaha puni dzepovi ali i to nekada se prazni.
Fiamanillah

daneS
Mlađi član
Postovi: 182
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 1:46 pm

daće ti se,inshAllna

Post od daneS » Pon Jan 09, 2006 10:34 am

es-selamu alejkum,


samo umrijeti se mora,sve ostalo samo po sebi.
Shvatite jos jednom nisu to nisu olosi momci
zašto predrasude,zlato u blatu isto sija?

iskreno Ti želim sreću i milost Svemogućeg Allaha dž.š,moja sestra se udala sa 39 i sa 42 curicu dobila,El-hamdu-lil-Llahi.
sabur nema svoju numeričku a niti prostornu jedinicu, tako da ti džepovi nikad nisu puni a niti prazni.

čekanje ubija,ali kad dočekaš

:lol: :lol: :lol: ,sve zaboraviš i
:oops: :oops: :oops: pa se pokaješ

el-Fatiha

Odgovori