Potrebna pomoc i savjet!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Sarajka
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Ned Sep 11, 2005 8:12 pm

Post od Sarajka » Pon Feb 20, 2006 1:14 am

Selam

Izasla je davno iz bolnice. Pricala sam s njom par puta i cini mi se puno bolje elhamdulillah. Mislim da se nije javljala jer se uplasila, kad joj je vasa zena pricala o svemu tome. Nisam sigurna, Allah opet najbolje zna.

Nihad
Mlađi član
Postovi: 109
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 10:10 pm
Lokacija: Dunjaluk
Kontakt:

Post od Nihad » Pon Feb 20, 2006 3:22 am

Esselamu Alejkum.

Zvala je ,i bit ce dobro uz Allahovu pomoc.Ja cu joj pomoci koliko budem mogao uz Allahovu pomoc,spremio sam joj dosta materijala Insallah samo mora istrajati,obavaljati sve propise koje je Allah svt naredio.



21. O ljudi, klanjajte se Gospodaru svome, koji je stvorio vas i one prije vas, da biste se kazne sačuvali;

22. koji vam je Zemlju učinio posteljom, a nebo zdanjem; koji s neba spušta kišu i čini da s njom rastu plodovi, hrana za vas. Zato ne činite svjesno druge Allahu ravnim! Al-Beqare.

Mi stvaramo čovjeka i znamo šta mu dosaptava njegova dusa, jer Mi smo njemu bliži od vratne žile kucavice.(Kaf 16)

107. Ako ti Allah dade kakvu nevolju, niko je osim Njega ne može otkloniti, a ako ti zaželi dobro - pa, niko ne može blagodat Njegovu spriječiti; On njome nagrađuje onoga koga hoće od robova svojih; On prašta i milostiv je." (Junus 107)

8. "Gospodaru naš, ne dopusti srcima našim da skrenu, kada si nam već na Pravi put ukazao, i daruj nam Svoju milost; Ti si, uistinu, Onaj koji mnogo daruje! Ali Imran 8









Odgovori