SAN

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
leyla
Mlađi član
Postovi: 87
Pridružio se: Uto Jan 17, 2006 7:33 pm

SAN

Post od leyla » Čet Feb 23, 2006 6:24 pm

Selam Alejkum,

Prije 2,3 dana sanjala sam nešto čudno, sada neznam dali je ispravno da Vam ovo kažem ali pošto čitav san nije bio ružan odlučila sam se da ču ga napisati.
Sanjam ja kako se vračam kuči...ali put je bio jako čudan..sanjam kako idem uzbrdo, pa onda nakon toga po nekoj jako neravnoj šumi...a čitavo vrijeme gotovo da trčim jer se mi negdje žuri..pa onda prolazim ja kroz lišče a put se više nevidi...pužem po podu a to lišče je ljepljivo i lijepi mi se na kožu tako da mi je bilo jako oteženo sve skupa.
Na kraju vidim ko neku vodu ispod sebe na svojoj lijevoj strani zmiju i ja sada mislim moram proči a da me ona ne ujede, najčudnije je to da sam nekako znala da je to šejtanska zmija i to ona najopasnija. Ona mene ujede i zabolilo me je u snu. I najednom se ta zmija pretvori u vještački lijepu golu ženu koja leži na vodi i smije se mi. Ja uze u udari je šakom u glavu par puta dok se nije pojavila krv, ubila sam je. Ona voda što ona u njoj leži postade mutna ja sam gurnula njezino tijelo u dubinu i počela je da tone.
Ja ustado i nastavi put naprijet, bio je normalan i došla sam kuči.

Moram pritom reči da znam da sam opsihrena i da se liječim več neko vrijeme.

Nihad
Mlađi član
Postovi: 109
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 10:10 pm
Lokacija: Dunjaluk
Kontakt:

Post od Nihad » Sub Feb 25, 2006 5:45 pm

Esselamu Alejkum

Cijenjena sestro mozda bi bilo bolje da na forumu ne iznosis snove najbolje bi bilo da pitas nekoga privatno
Poslednja izmena od Nihad u Sub Feb 25, 2006 5:47 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

Nihad
Mlađi član
Postovi: 109
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 10:10 pm
Lokacija: Dunjaluk
Kontakt:

Post od Nihad » Sub Feb 25, 2006 5:47 pm

Esselamu Alejkum

Odgovori