Nenadana reakcija

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Semira
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Pon Maj 07, 2007 6:53 am

Nenadana reakcija

Post od Semira » Pon Sep 14, 2009 8:38 am

Esselamu alejkum draga braco i sestre,
MIslila sam da je slusanje rukje sa CDa vise kao u svrhe dijagnosticiranja, tj da se mogu pojaviti neke reakcije. Da li iko od vas na forumu ima iskustvo da su se pojavile reakcije tako jake da cak i dzin progovori? Naime, misleci gore navedeno, ja sam prisustvovala reakciji jedne sestre za koju mogu reci da nadmasuje sve sto sam mogla i zamisliti. Nemam razloga da sumnjam u njenu iskrenost jer simptomi i ponasanje koje je ona pokazala ne mogu se "odglumiti", pa s toga me interesuje da li je jos iko imao takvo iskustvo sa slusanjem rukje.
Selam alejkum

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Nenadana reakcija

Post od Haris » Pon Sep 14, 2009 1:29 pm

Bilo da neko uči, bilo da je to pušteno sa kompijutera, mp3 playera ili slično, reakcije su očekujuće. U oba slučaja to je Božiji govor. Samo je pitanje jačine tog džina koliko on može izdržati na reakcije, a Allah daje da on (džin) progovori, samo ako to On hoće. Ali je sigurno bolje ako neko uči jer se tada iskreno obraća Allahu swt da pomogne određenom pacijentu.

Semira
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Pon Maj 07, 2007 6:53 am

Re: Nenadana reakcija

Post od Semira » Uto Sep 15, 2009 7:11 am

Jazak Allah Khair na odgovoru. Moj problem je sto nisam ocekivala tako nesto. Allahovom voljom ostala sam sabrana i mirna, iako moram priznati da je bilo jezivo. Sta hocu reci je da, mozda bi dobro upozoriti osobe koje zele da poslusaju Rukju, i da one osobe sa slabijim "zivcima" se ne bi ni trebale u to upustati,nego potraziti kompetentnog lijecnika. Ja sam iz zelje da pomognem u ime Allaha, upala u za mene nepoznato podrucje i samo dragi Allah nam se smilovao pa smo dobro prosle. Selam

Odgovori