trazim savjet

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
ebubilal
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pet Sep 11, 2009 6:19 am

trazim savjet

Post od ebubilal » Pet Sep 11, 2009 6:58 am

selamu alejkum vec dugo vremena pratim ovaj forum procito sam puno postova sa namjerom da uvidjam moj problem,jer jasno je da imam problema jer kad ne bih imao ne bih ni bio ovdje zato se odlucih da i ja postavim ovdje moj problem sa namjerom da ce mi neko sa slicnih tih briga ili iz iskustava da mi da inshallah neki savjet i pomoci malo.drogo brace i sestre moj problem traje vec vise od dvije godina pocelo je iznenada sa osjecajem gusenja kao da se gubim veliki strah ,smrtni strah,onda su se to nastavilo sa panicnim napadima nekoliko mjeseci jer nisam znao sta se desava uvjek sam bio napet uznemiren sve dok nisam otisao kod ljekara i ispricao mu moj problem nakon sto je on meni dao antidepresive koji su mi elhamdulilah prestali tih panicni napadi ali strah negativne misli los osjecaj ne mogu se pohvaliti .da napomenem samo da sam ja upucen u islamu klanjam redovno ucim kuran na arapskom zikrim i sve toelhamdulilah i to mi je mnogo pomoglo hallalite sto ja malo odugovlacio ali namjera mi je da sto bolje isticem moje brige sad momentalno kako se osjecam cesto imam osjecaj da mi dolazi kraj vec dugo vremena imam ovaj osjecaj kao da mi stalno nesto govori ili dosapcava umrijeces i sve se tako vrti u krug nekad bolje nekad ne valja da napomenem i to da sam bio na rukju ucena mi je rukja nema simptoma sihra ni dznakova da su djinni u tjelo reko mi ucac rukje da je mozda urok -hased .inshallah ce neko ovo procitati i dati neki savjet.Allah da vas nagradi es-selamu aalejkum

Odgovori