pitanje,volio bih kada bi eneso dgovorio

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
edenskivrtovi
pisem pomalo
Postovi: 21
Pridružio se: Uto Mar 28, 2006 10:04 am

pitanje,volio bih kada bi eneso dgovorio

Post od edenskivrtovi » Sre Apr 12, 2006 7:30 am

Selam, naglasio sam u nazivu teme da bih volio da enes odgovori zbog njegovog ogromnog iskustva, mada i drugi mogu dati svoje vidjenje sledeceg: u vezi je teme snovi koji se ostvaruju, znamo da je dzinsko-sejtanskih spletkih puno na putu Bozijem. Ponukan sam temom "snovi i govor" iz oblasti pitanja i odgovori i onim sto je pisala Lejla i Ibrahim.
Koliko sam ja upozant dzini ne poznaju buducnost, sadasnjost i proslost da, ali buducnost ne. E sad, sta ako covjek u snu vidja stavri koje se stvarno desavaju, npr. neke situacije na poslu, u druzenju ili kako ce ko odreagovati u nekoj situaciji. Ne bih navodio konkretno o kojim je snovima rijec, ali licno mislim da to dzini ne mogu znati, a stvarno bi volio saznati ako sam u zabludi po tom pitanju. Selam i da nas Allah uputi na pravi put.

zana
Mlađi član
Postovi: 78
Pridružio se: Ned Jan 22, 2006 7:10 pm

Post od zana » Sre Apr 12, 2006 11:40 pm

imaju snovi od boga koji te upucuju ili upozoruju moras ih znati protumaciti , snovi u prevodu znacenja znace suprotnos ali ne vrijedi za svake ili upozorenje ako sanjas nesto lijepo to ce u stvarnosti biti ruzno, ja to prije nisam znala ali mi je neko rekao kad klanjas istiharu snovi su suprotnost ja se uvjerila ali ne u svakoj situaciji ima snova koji su bez veze a ima ih vaznih, evo opisacu jedan svoj dogadzaj u ratu ja tad nisam vjerovala u snove niti su me zanimali ,, sanjam ja kako je kod nas stigla vojska i da su vrlo ljubazni sa nama idu da se snama ljube , to jutro sam ustala ustvari probudila nas vojska i sve ljude izvela i pobila , ja sutradan doznajem od jednog covjeka da su snovi suprotnost ili upozorenje , eto samo prije jedan dan da sam znala mozda upozorila svoje da se sakriju ali prekasno sam cula , pa eto tebi taj savjet mozda ti bude od koristi

Odgovori