MOLIM ZA POMOC!!!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
xxxfatimaxxx
pisem pomalo
Postovi: 18
Pridružio se: Pon Jun 20, 2005 3:37 pm
Lokacija: Dunjaluk
Kontakt:

MOLIM ZA POMOC!!!

Post od xxxfatimaxxx » Pon Jun 20, 2005 3:49 pm

ESSELAMU ALLEJKUM SVIM CLANOVIMA FORUMA.JA BIH SAMO DA UPITAM DALI NEKO ZNA DA LI IMA HODZA -UCAC RUKJE OVDJE NA FLORIDI,ODNOSNO U OKOLINI ORLANDA.NIJE BITNA UDALJENOST SAMO DA JE PROVJEREN .HITNO MI TREBA.SELAMI SA FLORIDE.

mensur
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Čet Jun 16, 2005 3:14 pm
Kontakt:

Post od mensur » Pon Jun 20, 2005 9:55 pm

selaam

JA sam iz tampa, floride, i neznam nizakoga da uci u floridi.
JA ucim prjatelju rukiju vec neko vrijeme, sa positivnim efektima.
Ocemu se radi jeli tebi ili nekom drugom?

mensur
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Čet Jun 16, 2005 3:14 pm
Kontakt:

Post od mensur » Pon Jun 20, 2005 11:07 pm

Najbolje bi bilo da slusas rukiju dva ili tri puta na dan poslije aksam namaza. http://www.lijecenje-kuranom.com/download/rukja.mp3
Prije spavanja preuci fatihu i ihlas na ruke i onda potari citavo tjelo sa rukama. Receno je da citave armije dzina i sejtana sklonjaju se sa puta te osobe sto to preuci.
Mozes isto poslje sabaha preucit sto puta.
La ilahe illallahu vahdehu la serike leh
lehul-mulku ve lehul-hamdu ve huve ala kulli sej'in kadir
Kuran je lijek muslimanima a propast svim ostalima.
Najbolje je da sama pokusas sebi pomoc jer allah je dao svima kuran i kerim a ne samo hodzama.


Selamu alejkum

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Post od AbuAmRibnFadL » Uto Jun 21, 2005 5:07 pm

Prouci po tri puta Ihlas Feleq i nas ,pa ajetel kursijju prije spavanja,ako znas zadnja dva ajeta sure bekare kaze Resulullah saws da je dovoljno.Nema argumenata za fatihu i Ihlas,tacnije dosad ih nisam cuo.Isporavno je uciti Ihlas feleq nas pa potari cijelo tijelo,pa ponovo ihlas feleq i nas pa potares tijelo,pa opet ihlas feleq nas pa potares tijelo,onda ajetel kursijju pa onda zadnja dva ajeta sure bekare,pa onda suru Kafirun i zavrsis sa zikrom subhanAllah 33x elhamdulillah33x i Allahu ekber 34 x.Ova rukja koja se nalazi na strani nju mos slusat u dva perioda koja su udarna,tacnije Allahov Poslanik saws je rekao ,da molimo Allaha da nas zastiti od svega sto se spusta sa neba ,i svega sto se uzdize sa zemlje na nebo,tacnije sabhom se spustaju radnici koji ce raditi do aksama a aksamom se vracaju na nebo,u ove dvije smjene trazi utociste kod ALlaha i slusaj rukju kad ti dusa zeli,ili kad osjetis tegobu-Kur`an je Milost i lijek vjernicima-Budi pod abdestom klanjaj redovno namaze,zikri jer zikr je najbolja odbrana od sejtana.

xxxfatimaxxx
pisem pomalo
Postovi: 18
Pridružio se: Pon Jun 20, 2005 3:37 pm
Lokacija: Dunjaluk
Kontakt:

Post od xxxfatimaxxx » Sre Jun 22, 2005 3:48 pm

ESSELAMU ALEJKUM,HVALAVAM NA SAVJETIMA .DA VAS ALLAH NAGRADI ZA SVAKO DOBRO DJELO.SLUSAM JA RUQJU I UCIM SVA SURETA KOJA ZNAM,ALI BI VOLJELA DA STUPIM U KONTAKT SA HODZOM KOJI UCI RUKJU.ALI IZGLEDA NEMA GA OVDJE NA FLORIDI.JER NEKAD NE ZNAM GRANICU DOKLE DA UCIM I STA DA CINIM U TIM MOMENTIMA SLABOSTI,DA ME NE PREKINE.I VOLJELA BIH DA MI NEKO ODGOVORI JELI DZIN MOZE IZACI IZ TIJELA OBOLJELE OSOBE SAMO AKO POVRATI ILI AKO SE PUSTI KRV ILI IMA JOS NACINA.JER JA OSJECAM MOMENTE KAD SAM BOLJE ALI BIH VOLJELA BITI SIGURNA ,DA LI IMA DZIN U MOM TIJELU I DA LI JE IZASO.

mensur
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Čet Jun 16, 2005 3:14 pm
Kontakt:

Post od mensur » Čet Jun 23, 2005 9:46 pm

PRicao sam sa tim hodzom i on je rekao da ne uci rukiju,
Ali mozete pogledati u knjigi "mac protiv zli sihrbaza" od Wahid Abdussalam Bali je prevedena na engleski isto tako da se moze uzeti sa ove stranice http://onlineislamicstore.com/b8348.html
u knjigi imaju detalje instrukcije kako da se izljeci od sihra svi vrsta i sve o dzinima i dzinskim silama !

Selamu alejkum

Sumejja
pisem pomalo
Postovi: 18
Pridružio se: Sub Apr 30, 2005 8:38 pm

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Post od Sumejja » Pet Jun 24, 2005 2:31 pm

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Mozes misliti sestro ta islamska radnja je 5 min od moje kuce elhamdulillah. Masallah ima puno lijepih stvari. Imaju isto fine igre sa Islamskim sadrzajem za djecu.

http://onlineislamicstore.com/islamictoys.html

Takode imaju i fine knjige za djecu da citaju sad preko raspusta.

http://onlineislamicstore.com/children.html

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

xxxfatimaxxx
pisem pomalo
Postovi: 18
Pridružio se: Pon Jun 20, 2005 3:37 pm
Lokacija: Dunjaluk
Kontakt:

ESSELAMU ALLEJKUM

Post od xxxfatimaxxx » Sub Jun 25, 2005 11:56 am

"Ostri mac u borbi protiv zlih sihirbaza"se moze naruciti preko :SENAID ZAJIMOVIC NA BROJ TELEFON 061 249 981 ILI NA EMAIL :ZAJIMOVIC@YAHOO.COM

Odgovori