Hamdija iz Sarajeva

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Aisa
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 9:07 pm

Hamdija iz Sarajeva

Post od Aisa » Čet Jun 08, 2006 9:49 pm

Merhaba,

Interesuje me da li neko zna mladog momka Hamdiju iz Sarajeva koji lijeci ljude koji imju sihir na sebi?

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Post od Enes » Čet Jun 08, 2006 10:25 pm


Kemo
Mlađi član
Postovi: 183
Pridružio se: Ned Maj 08, 2005 12:29 pm
Lokacija: Bosna

Post od Kemo » Sub Jun 10, 2006 2:44 pm

AISA SESTRO BIJEŽI OD TOG VARALICE ŠTO DALJE NE SAMO DA ČE TI ISPRAZNITI NOVČANIK VEČ ČE TE ZAVUČI U NJEGOVE SIHIRSKE SPLETKE . BOJ SE ALLAHA SESTRO I ŠTO DALJE OD NJEGA .

oktobar21
pisem pomalo
Postovi: 19
Pridružio se: Sre Apr 12, 2006 10:36 am

Post od oktobar21 » Ned Jun 11, 2006 3:42 pm

Selam alejkum!Već dva puta na pitanje o Hamdiji Sudiću ti se brate Kemo odlućiš na savjet o izbjegavanju tog (liječnika)čovjeka.Nesumnjam da za takvo nešto po svom mišljenju imaš dobre razloge ali ti predlažem da te svoje stavove upotpuniš sa razlozima donošenja takvog stava,te iste podastreš na forumu kao informaciju za svu braću i sestre koji su u dilemi da mu odu ili to ne učine.Od Islama nije da se takvi kategorički stavovi i optužbe na nečiji račun iznose prije iznošenja dokaza na osnovu kojih su proizašli takvi stavovi.Namjera ovog mog komentare nije da te kritikujem već da te bratski posavjetujem te molim Allaha dž.š.da to tako i razumješ.

Kemo
Mlađi član
Postovi: 183
Pridružio se: Ned Maj 08, 2005 12:29 pm
Lokacija: Bosna

Post od Kemo » Ned Jun 11, 2006 7:58 pm

Kad bi tako to lahko bilo pa da ti pričam otvoreno o nekim stvarima i glava bi mogla nekom odletjeti sa ramena zato mi se nepriča podrobnije o tome .

efi
pisem pomalo
Postovi: 20
Pridružio se: Čet Nov 03, 2005 4:43 pm

Post od efi » Pon Jun 12, 2006 1:03 pm

selam, uredu je to kemo al opet ti to ne daje za pravo da govoris tako ako ne zelis iznositi dokaze.Halali al je to tako u nasoj vjeri ti znas kad je istina u pitanju da tu nema odstupanja il govori sve il nemoj nista al bez argumenata znas da nema optuzbi.Eto toliko i nek vas Allah nagradi

Kemo
Mlađi član
Postovi: 183
Pridružio se: Ned Maj 08, 2005 12:29 pm
Lokacija: Bosna

Post od Kemo » Pon Jun 12, 2006 6:06 pm

OK
1) on nema škole za učača rukje niti je ikada imao svog učitelja u bih niti bilo gdje

2( preko noči je postao samoprozvani hodza. kako to ?

3) u časopisu Aura govori kako su mu došli meleci da ga obavjeste da on mora liječiti ljude , sami provjerite Aura časopis od prije par mjeseci ako neko ima.

i još puno toga što ukazuje da je sihir baz .

Kemo
Mlađi član
Postovi: 183
Pridružio se: Ned Maj 08, 2005 12:29 pm
Lokacija: Bosna

Post od Kemo » Sre Jun 21, 2006 3:48 pm

ŠOKANTNO

EVO U ZADNJEM ČASOPISU SIHIRBARSKOG ČASOPISA AURA HAMDIJA SUDIĆ IZJAVLJUJE SLIJEDEČE: JEDINI SAM KOJI JE VIDIO DZENNET I DZEHENNEM, JA SAM DUHOVNI VODZA U BIH PROTIV SIHIRBAZA, DOVOLJNO JE KAD ČOVJEK USTANE I KAD LIJEGA PROUČI BISMILLU ( BEZ DA OBJASNI SVRHU NAMAZU U ISLAMU) ONDA DALJE : MA NEMA VEZE KOJE JE ČOVJEK VJERE SVI SMO MI OD BOGA DATI JA LIJEČIM SVE LJUDE REDOM. PROVJERITE SAMO , BRUKA II SRAMOTA DA BOŠNJACI OVO ČITAJU I OPET MU IDU, SAMO ON VIDIO DZENNET I DZEHENNEM, ZA NEPOVJEROVATI KAKVO ZNANJE BOŠNJACI IMAJU PA MU OPET IDU .

white wolf
pisem pomalo
Postovi: 18
Pridružio se: Ned Feb 22, 2009 4:38 pm

Re: Hamdija iz Sarajeva

Post od white wolf » Ned Feb 22, 2009 5:44 pm

Najbolji musliman je onaj od čijeg jezika i ruku su mirni drugi muslimani (hadis)......Nije mi jasno kako neko moze da se hvata za ovaj hadis a da i sam napada Allahovog roba,i to roba koji je po svim dokazina na pravom puti,a ti Kemo nadi pametnija posla i pocni napadati prave sihrbaze,mozda zasluzis Denet,a mozda dobijes od Allaha kakvu veliku deredu pa i sam mognes vidjeti meleke,ko zna,duznost nam je unistavati sihrbaze a to su oni koji naplacuju ucenje,prave zapise i hamajlije,plackaju narod,ogledaju,kao nesta da vide,a i to je grjeh,cak ima nekih koji i zlostavljaju ljude koji im dolaze i neznam ti sta jos....I jos savjetujem svima koji misle da imaju duhovnih problema da se obrate Hazdi Hamdiji Sudicu jer ne sumljam u njegove metode ni sekunde,dok u druge ne da sumljam vec im ne vjerujem ni sekunde,,a ti...Kemopronadi malo bolje razloge sto mislis da je on sihr baz,jer ti ovi ocito nisu bas uvjerljivi...Aisa sestro..slobodno sve uputi Hazdi Hamdiji Sudicu jer je medu malo njih koji se bore na Allahovom putu protiv sihrbaza,i upucuj onima koji ljece Ucenjem Kur ana,mislim ne oni vec Allah,covjek ne moze nikog izljeciti,a ne onima koji prave zapise hamajlije i uzimaju novac...Neki cak imaju i cjenovnik usluga Da Allah sacuva......

white wolf
pisem pomalo
Postovi: 18
Pridružio se: Ned Feb 22, 2009 4:38 pm

Re: Hamdija iz Sarajeva

Post od white wolf » Pon Feb 23, 2009 1:27 pm

Mislim da gospodin kemo nije dokazo apsolutno nista,pogotovo da je hadzi Hamdija Sudic sihirbaz,cak mislim da je samo potvrdijo da je jedan medu rjetkih koji je ispravan,A svima savjetujem nek jos malo prelistaju auru i nek dobro procitaju sta tamo pise i ja mislim da ce shvatiti kao i ja da je on jedini koji posjeduje Allahov nur,i da jedino on nije sihirbaz,a osim toga da nekoga optuzite za tako nesto morate imati cvrste dokaze a ne izjave koje vjerovatno nisu stigle u izvornom obliku,i sigurno nisu protiv propisa islama,jos ako su istinite treba da budemo ponosni sto je medu nama jedan takav Allahov rob i da mu pruzimo podrsku u borbi protiv sihirbaza....

white wolf
pisem pomalo
Postovi: 18
Pridružio se: Ned Feb 22, 2009 4:38 pm

Re: Hamdija iz Sarajeva

Post od white wolf » Pon Feb 23, 2009 6:05 pm

....ja prvo ne zelim nikoga da uvjerim nista svakog ce Allah.dž.š da uputi onome kome treba,i ne opravdavam Auru kao casopis i smatram da je puna sihirbaza ali sad vidim zasto hadzi Hamdija Sudic treba da bude tamo,jer ce mozda neko procitat za njega i doci kod njega i naci Allahovu dž.š milost.....Ako tebi odgovara White Wolf da te liječe likovi koji pišu u auri niko ti ne brani da se liječiš kod njih. Neka se tamo liječe i oni koje si uspio uvjeriti da je tačno to što govoriš, ako si ikoga. mene ne treba niko da ljeci to je takode pogresno shvatanje jer covjek ne moze da ljeci nikoga..duhovno naravno.... moze samo da moli Allaha dž.š za njegovo izljecenje i ucenjem rukje,a Allah salje milost,ljek,i zastitu....Smatram da svi trebaju da cuju za ljude koji stvarno imaju neku posebnu deredžu kod Allaha,i mogu da uce rukje i na taj nacin pomazu ljudima Allahovom voljom,Jer dosta je bilo i sihirbaza svugdje po novinama,nema gdje ih nema..pa moze da bude neko i ispravan medu njima...Jer ako deset njih ode kod nekog sumljivog iz aure mozda ce jedan pokucat na prava vrata..a to je veliki uspjeh.....

Madzid
Mlađi član
Postovi: 61
Pridružio se: Pon Maj 21, 2007 4:40 pm

Re: Hamdija iz Sarajeva

Post od Madzid » Sre Okt 28, 2009 7:48 pm

Hamdija sudic pojma nema, covjek bez škole islama, prije toga je pekao kafe kod jedog hodze na brijescu i pokupio zanat kako ga krade pare od naroda. izjavio je uistinu u auri da je vidio dzenet i dzehhenem . on je tu radi para samo a to dokzuju kuce i auta koja je stekao za kratko vrijeme.

medina22
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Čet Avg 18, 2005 1:29 pm

Re: Hamdija iz Sarajeva

Post od medina22 » Sub Okt 31, 2009 3:37 pm

skole nije imalo mnostvo poznte uleme,.pa sta sa`d? trebaju konkretni dokazi da on ne radi ispravno,a ja ih nisam vidjela

Odgovori