Uputite me.

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
bosanac
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 5:21 pm

Uputite me.

Post od bosanac » Pon Jun 12, 2006 7:34 pm

Eselamu alejkum draga braco.

Ovako nesto sam razmisljao i interesuje me sledece:recimo kad se rodi zensko dijete u porodici i Hodza mu da ime postojli ikakva zastita tada recimo i inace u zivotu?

Halalite mi ako sam napisao nesto sto je neispravno ili pogresno.

efi
pisem pomalo
Postovi: 20
Pridružio se: Čet Nov 03, 2005 4:43 pm

Post od efi » Pon Jun 12, 2006 9:59 pm

esserlami alejkum,brate nadji na forumu AKIKA pa procitaj bice ti sve jasno

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Post od AbuAmRibnFadL » Uto Jun 13, 2006 8:32 pm

Brate duzan si zaklati 1 Kurban za zensko dijete,zalog za zdravlje djeteta,onda obrijati joj kosu s glave,i dat novaca u tezini te kose,a ako te je strah da obrijes dijete,onda joj samo kosu skrati i daj novac kao sadaku nekom siromahu.Lijepo je da uzmes hurmu da sazvaces pa namazes svoj kaziprst tim sokom iz tvojih usta i namazes svojim prstom nepca svoje cerkice da je Allah sacuva.Ne brini se brate cuva je Onaj koji ti je dao na poklon to dijete, ali ako vec hoces da ucis,svake noci prije spavanja prouci u svoje dlanove tako sto ce ti vazduh koji ispustas iz usta padati na dlanove 3x suru El Ihlas 3x suru El Feleq i 3x Suru en Nas pa potari dijete tim rukama,Tacnije ihlas Feleq nas pa potares pa opet Ihlas feleq nas pa potares pa opet ihlas feleq nas pa potares

bosanac
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 5:21 pm

Post od bosanac » Pet Jun 16, 2006 8:46 am

AbuAmRibnFadL napisao:Brate duzan si zaklati 1 Kurban za zensko dijete,zalog za zdravlje djeteta,onda obrijati joj kosu s glave,i dat novaca u tezini te kose,a ako te je strah da obrijes dijete,onda joj samo kosu skrati i daj novac kao sadaku nekom siromahu.Lijepo je da uzmes hurmu da sazvaces pa namazes svoj kaziprst tim sokom iz tvojih usta i namazes svojim prstom nepca svoje cerkice da je Allah sacuva.Ne brini se brate cuva je Onaj koji ti je dao na poklon to dijete, ali ako vec hoces da ucis,svake noci prije spavanja prouci u svoje dlanove tako sto ce ti vazduh koji ispustas iz usta padati na dlanove 3x suru El Ihlas 3x suru El Feleq i 3x Suru en Nas pa potari dijete tim rukama,Tacnije ihlas Feleq nas pa potares pa opet Ihlas feleq nas pa potares pa opet ihlas feleq nas pa potares
Eselamu alejkum
Hvala vam svima na objasnjenju ovo me je bas interesovalo i evo dobio sam odgovore.

Nedim
Mlađi član
Postovi: 61
Pridružio se: Pon Maj 30, 2005 8:38 pm

Post od Nedim » Sub Jun 17, 2006 11:59 pm


Odgovori