Efektivnost crnog miska

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Nedim
Mlađi član
Postovi: 61
Pridružio se: Pon Maj 30, 2005 8:38 pm

Efektivnost crnog miska

Post od Nedim » Ned Jun 18, 2006 12:20 am

Selam aleik, bismillah,

poznato je da džinni šejtani bježe od mirisa crnog miska, a primjetio sam posebno oni iz plemena Evrah i kod ljubavnog sihira.

Stoga pokuašjte ublažiti napade mirisom crnog miska. Nažalost teško je doći do orginala pa zamolite kojeg hadžiju da vam donese.

A oni koji uče rukju, volio bih da probaju pa da mi jave reakciju. Do sada sam samo dobre efekte vidio primjenom crnog miska. Pogotovo tokom "ubjeđivanja" je jako efeketivno.

Naravno da su moguće i negativne reakcije, stoga oni koji žele da probaju, ako vide da je reakcija negativna, neka se kane ovoga.

Korisnikov avatar
Yassin
Moderator
Postovi: 984
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 6:41 pm
Kontakt:

Re: Efektivnost crnog miska

Post od Yassin » Ned Jun 18, 2006 3:05 am

Nedim napisao:Selam aleik, bismillah,

poznato je da džinni šejtani bježe od mirisa crnog miska, a primjetio sam posebno oni iz plemena Evrah i kod ljubavnog sihira.
................

We Alejkumu Es-Selam We Rahmetu Allahi We Berekatuhu

De nam brate pojasni malo vise o tim plemenima.

Nedim napisao: A oni koji uče rukju, volio bih da probaju pa da mi jave reakciju. Do sada sam samo dobre efekte vidio primjenom crnog miska. Pogotovo tokom "ubjeđivanja" je jako efeketivno.
Dali se ti bavis rukjom? Kad govoris o ubjedzivanju pretpostavljam da je rjec o cinjenju dawe?, ili pak govoris o necem drugom?

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Post od AbuAmRibnFadL » Ned Jun 18, 2006 9:51 am

selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Nedime brate nije samo Crni misk,vec ima malo siri pojas tih miskova "Ubjedjivanja"od kojih bi preporucio i (Hadzerul Eswed je Misk kojeg si naveo,lakse ce ga naci braca i sestre pod ovim imenom),Crveni Misk Ruze,Misk Amber,Ruhul Misk(ovaj nepodnose ni ljudi) lijepo je prouciti i rukju na samom misku.Reci svom sejhu da stavi malo medicinskog amonijaka (sredstvo koje se daje ljudima postoperativno za budjenje posle operacije)u taj Crni Misk(Hadzerul Eswed) misk i neka ne maze pacijente vec da im samo priblizi do nosa kako bi udahnuli taj miris, tek tada ce vidjeti efekt kod onih koji padnu prilikom rukje ili kod onih kada dzinn progovori pa zasuti.Ovo je ujedno i jos jedan odgovor i nacin sestri Berini da upotrebi kod sestre koja pada u komi.Kada se koristi ovaj Misk .Cesce se koristi kada je dzinn inadzija ili kada dzinn obuzme cijelo tijelo ,tako da covjek ne osjeca nista .Znaci moze se koristiti i u obliku Da`we zastrasivanja i kao kazna.

Nedim
Mlađi član
Postovi: 61
Pridružio se: Pon Maj 30, 2005 8:38 pm

Post od Nedim » Ned Jun 18, 2006 8:41 pm

Eto Fadl je pojasnio, a drugo nisam mislio na da'wu negu u borbi protiv miska. Ok, reći ću inšaAllah šejhu pa da probamo. :D

Znači tek onda kada panu onda im približiti da udahnu? Jesam li dobro razumio? I to u slućaju da neće da priča i neće da se javi nikako?

Mido
Mlađi član
Postovi: 58
Pridružio se: Sre Mar 15, 2006 6:44 pm
Lokacija: Germany
Kontakt:

Post od Mido » Pet Jun 30, 2006 9:52 pm

Mir i spas Allahov,
Dobio sam na poklon(Nelken)Karanfilic iz Mekke pa neznam cemu to sluzi i sta sa tim.
esSelamualejkum

boja duge
pisem pomalo
Postovi: 27
Pridružio se: Pon Jul 03, 2006 9:45 pm

Re: Efektivnost crnog miska

Post od boja duge » Pet Jul 07, 2006 8:31 am

Nedim napisao:Selam aleik, bismillah,

poznato je da džinni šejtani bježe od mirisa crnog miska, a primjetio sam posebno oni iz plemena Evrah i kod ljubavnog sihira.

Stoga pokuašjte ublažiti napade mirisom crnog miska. Nažalost teško je doći do orginala pa zamolite kojeg hadžiju da vam donese.

A oni koji uče rukju, volio bih da probaju pa da mi jave reakciju. Do sada sam samo dobre efekte vidio primjenom crnog miska. Pogotovo tokom "ubjeđivanja" je jako efeketivno.

Naravno da su moguće i negativne reakcije, stoga oni koji žele da probaju, ako vide da je reakcija negativna, neka se kane ovoga.
Dzinovi koji su na par hiljada godina stari oni garant ne bjeze..pogotovo oni Narandzasti..

Mido
Mlađi član
Postovi: 58
Pridružio se: Sre Mar 15, 2006 6:44 pm
Lokacija: Germany
Kontakt:

Post od Mido » Pet Jul 07, 2006 6:45 pm

Mir i spas Allahov,
Citat:
Dzinovi koji su na par hiljada godina stari oni garant ne bjeze..pogotovo oni Narandzasti..
De nam to malo opsirnije!
esSellamualejkum

boja duge
pisem pomalo
Postovi: 27
Pridružio se: Pon Jul 03, 2006 9:45 pm

Post od boja duge » Sub Jul 08, 2006 10:33 am

Mido napisao:Mir i spas Allahov,
Citat:
Dzinovi koji su na par hiljada godina stari oni garant ne bjeze..pogotovo oni Narandzasti..
De nam to malo opsirnije!
esSellamualejkum
Ima ih koji su bojni u bojama...

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

SELAM

Post od elma np » Sub Jul 08, 2006 11:12 am

8)
Poslednja izmena od elma np u Pet Jul 13, 2007 11:56 am, izmenjeno 1 put ukupno.

Nedim
Mlađi član
Postovi: 61
Pridružio se: Pon Maj 30, 2005 8:38 pm

Post od Nedim » Sub Jul 08, 2006 11:55 pm

boja duge napisao:
Mido napisao:Mir i spas Allahov,
Citat:
Dzinovi koji su na par hiljada godina stari oni garant ne bjeze..pogotovo oni Narandzasti..
De nam to malo opsirnije!
esSellamualejkum
Ima ih koji su bojni u bojama...
Momak, zamolio bih te da ne pričaš svašta po forumu. Ukoliko zato imaš islamski dokaz iznesi ga, inaće nemoj.

Nedim
Mlađi član
Postovi: 61
Pridružio se: Pon Maj 30, 2005 8:38 pm

Re: SELAM

Post od Nedim » Sub Jul 08, 2006 11:56 pm

elma np napisao:SELAM,ja znam za mosus sa hadza,nedavno sam bila kod efendije da mi uci rukju jer se lijecim od sihra,i on mi je dao ucene vode,i mosus da mirisem al dzin koji se javio iz mene je jevrej i nije podnosio miris mosusa,posebno ne kad je uceno na mosusu,dzin je plakao i drao se efendiji da mrzi taj miris,a ja taj miris volim najvise. :lol:
AbuAmRibnFadL, de mi dobaci na PP šta se uči na mirise. Je li važi isto kao za dječije ulje? Ono 7/3/3/3/7 ?

boja duge
pisem pomalo
Postovi: 27
Pridružio se: Pon Jul 03, 2006 9:45 pm

Post od boja duge » Ned Jul 09, 2006 8:22 am

Nedim napisao:
boja duge napisao:
Mido napisao:Mir i spas Allahov,
Citat:
Dzinovi koji su na par hiljada godina stari oni garant ne bjeze..pogotovo oni Narandzasti..
De nam to malo opsirnije!
esSellamualejkum
Ima ih koji su bojni u bojama...
Momak, zamolio bih te da ne pričaš svašta po forumu. Ukoliko zato imaš islamski dokaz iznesi ga, inaće nemoj.
Nedim jaro ja mislim oni koji su dobro upuceni..O Dzinovima ..Jinni. Djinni..znadu stasam Napisao!! A niko od nas nije duzan nesta da dokaze ,tj Kiramet,pokaze..

Sejo
pisem pomalo
Postovi: 22
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:22 pm

Post od Sejo » Ned Jul 09, 2006 9:47 am

boja duge napisao: Nedim jaro ja mislim oni koji su dobro upuceni..O Dzinovima ..Jinni. Djinni..znadu stasam Napisao!! A niko od nas nije duzan nesta da dokaze ,tj Kiramet,pokaze..
Selam alejkum

Brate Boja duge, koliko ja vidim ovdje na forumu je nas preko 80% koji nismo dobro upuceni o djinovima. Mislim da je svrsishodnost ovog foruma da se mi koji neznamo upoznamo vise o tome. Ako pogledas na vrhu stranice vidjeces da pise, Forum je informativnog karaktera ....

Uzgred da tepitam za ta imena: Sejh AbdulKadir El-Geylani..Sejh Rifai....... jesil ti u Sahi Naksibend tarikatu a oni tvoji duhovni vodje ili...

Selam alejkum

boja duge
pisem pomalo
Postovi: 27
Pridružio se: Pon Jul 03, 2006 9:45 pm

Post od boja duge » Ned Jul 09, 2006 9:42 pm

Sejo napisao:
boja duge napisao: Nedim jaro ja mislim oni koji su dobro upuceni..O Dzinovima ..Jinni. Djinni..znadu stasam Napisao!! A niko od nas nije duzan nesta da dokaze ,tj Kiramet,pokaze..
Selam alejkum

Brate Boja duge, koliko ja vidim ovdje na forumu je nas preko 80% koji nismo dobro upuceni o djinovima. Mislim da je svrsishodnost ovog foruma da se mi koji neznamo upoznamo vise o tome. Ako pogledas na vrhu stranice vidjeces da pise, Forum je informativnog karaktera ....

Uzgred da tepitam za ta imena: Sejh AbdulKadir El-Geylani..Sejh Rifai....... jesil ti u Sahi Naksibend tarikatu a oni tvoji duhovni vodje ili...

Selam alejkum
Ne nisam u tarikatu Naksibendi..Tamo gdje sam ja bio,tj moj put je bio put ovih Evlija..

daneS
Mlađi član
Postovi: 182
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 1:46 pm

Post od daneS » Ned Jul 09, 2006 10:11 pm

es-selamu alejkum.
Tamo gdje sam ja bio,tj moj put je bio put ovih Evlija..
ovo je govor prošlog vremena,pa te pitam zašto nisi više na tom putu, odnosno, zar je moguće biti na put,u pogotovo takvom, pa kao više nebiti,"đe je ba zapelo"?

Odgovori