ZABRINUTA

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

MuzikaHaram
Mlađi član
Postovi: 116
Pridružio se: Pon Sep 12, 2005 4:28 pm
Lokacija: Kosovo,u Svedskoj
Kontakt:

Post od MuzikaHaram » Ned Avg 06, 2006 9:26 am

selam za alma_np,skoro sve postove sam procitao ko je si ih napisala...tacno znam kako se osjecas. znam i to da ponekad izgubis samopouzdanje,to se narocito desi u nekim situacijama pa pomislis da nista ne djeluje! ali nije tako uvjek! nemamo u kuci koji se bave sihrom ali iz iskustva znam da ti nije lako! kaso sto rece brat Allah nas iskusava na razne nacinne. ko zna,moguce je da ovim Allah hoce da ucvrsti! i da te nauci time sto nisi ranije znala! I ja imam jednog brata koji je opsihrovan evo skoro vec 10 godina i mogao bih reci da danas je mnogo bolje! ne treba gubit nikako nadu! Mi vidimo kako nemuslimani ne gube nadu ni o cemu i vrlo (!) istrajni u tome sto oni hoce ,a mi muslimani samo ako nas zadesi nesto neobicno gubimo nadu,subhanallah! Nikako ne gubi nadu u kuranske mudzize!
Molim Allaha xh.sh da ti olaksa na bolje!
selam

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Ned Avg 06, 2006 12:43 pm

Esselamu alejkum!


Seko pojačaj malo zikr do 24.o8. do akšama do tog perioda traje MJESEC REDŽEB sveti mjesec . To je mjesec u kome se desilo poslanikovo a.s. putovanje u najviše nebeske svere. 20.08. ( 26. Redžeb) Lejletu-l-Miradž.

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Post od elma np » Ned Avg 06, 2006 4:14 pm

8)
Poslednja izmena od elma np u Pon Avg 14, 2006 3:10 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

zana
Mlađi član
Postovi: 78
Pridružio se: Ned Jan 22, 2006 7:10 pm

Post od zana » Ned Avg 06, 2006 4:45 pm

Selam Elma pokusaj se osamostaliti , nadji sebi nesto stancica ,neki poslic da to mozes placati i da imas za svoje potrebe ,jer najzad ces se morati osamostaliti i da imas savrsenu familiju ,imaj svoj zivot ,nemoras ih obilaziti i imaces mir i moci ces da slusas kur'an i da vodis svoj smiren zivot,a one mati i sestra ako ikad sebi dodzu ,one ce se kajati a ne ti a ako ostanu takve nije te briga svak odgovara za sebe.

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Post od elma np » Ned Avg 06, 2006 4:48 pm

8)
Poslednja izmena od elma np u Pon Avg 14, 2006 3:23 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

MuzikaHaram
Mlađi član
Postovi: 116
Pridružio se: Pon Sep 12, 2005 4:28 pm
Lokacija: Kosovo,u Svedskoj
Kontakt:

Post od MuzikaHaram » Pon Avg 07, 2006 9:35 am

....evo dok citao protekle su mi suze! Wallahi u velikim si zoru! Kao da sam tamo ! Ka da vidim sta se desava !

Eminaa
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Pon Jul 10, 2006 9:31 am

Post od Eminaa » Pon Avg 07, 2006 11:46 am

Es-Selamu alejkumu we rahmetullhi we berekatuhu .....


Subhan Allah seko elma np, poznajem i one koji su (cak do takozvane ludnice ) dospjeli ...Allahova milost ih je izvela (cak iz takvih ustanova).Danas su Elhamdullilah cvrsti u pokornosti samo Allahu subhanehu ve te'ala, svijesni da se nista ne desava mimo Allahove dredbe.Bices uznemiravana od dzina i sejtana sve dok ne svatis da su njihove spletke slabe (kad bi se svi sihirbazi svijeta) skupili da ti zlo ucinu ,nemogu ti nauditi nista bez Allahove odredbe. Seko njihove spletke su slabe, samo je poinkta u tome da oni ljude uplae, i taj strah insana odvodi od Allaha s.w.t.

Molim Allaha Uzvisenog da sve sejtanske i dzinske spletke otkloni od tebe amin .

MuzikaHaram
Mlađi član
Postovi: 116
Pridružio se: Pon Sep 12, 2005 4:28 pm
Lokacija: Kosovo,u Svedskoj
Kontakt:

Post od MuzikaHaram » Pon Avg 07, 2006 1:44 pm

sesetro nema covjeka, ma ko on bio, da u njegovom životu nema i jednih i drugih dana. Dunjaluk je kuca u kojoj se smijeh miješa sa placem, a tuga sa radošcu. Jedan od velikih halifa, koji je dugo godina vladao Španijom, rekao je da je imao u životu samo 14 radosnih dana. Dunjalucke nesrece u imetku, porodici, poslovima itd. sastavni su dio života koji mora iskušati svako, a da nije bola, ljudi ne bi osjecali slast uživanja, i da nije rastanka, ne bi se radovali ponovnom sastanku, a tajna uživanja u sitosti jeste glad koju smo prije osjetili.

...moj brat je bio taj sto je dospeo do ludnice,misleci svi da je poludio. i to ne jednom vec 2,3 puta al el hamdulilah danas je bolje. prije 10 mjeseci se zenio i danas ime vec jednu divnu kcerkicu......nakon 9 ili 10 godina muke i patnje....

....treba da znas da u nevolji ne treba da se žalosti, niti da gubis nadu, jer na ovaj nacin postajes ROB DJINOVA. Jer oni se raduju kad osjete da se ti plasis.Ne treba pokazat na licu kao da te je strah,mada je prisutan. Npr.kad je moj brat bio bolestan svi su bjezali od njega, jer nam je prijetio,priccao sta ne treba ,samo sam ja bio taj sto je stao snjim i spavao u istu sobu.Mogao da me ubije u snu subhanallah! Al elahamdulilah Allah me ustedio toga! Cak jednom osetio toliki strah da sam se prepao kad sam ga ugledao s nozem u ruci!
Al u svakodnevnom zivotu nisam se davao.Ti se nikako ne daj i potrudise da steknes jak karakter!
selam

Odgovori