downladen- RUKJA

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
buba
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Sub Avg 05, 2006 12:17 am

downladen- RUKJA

Post od buba » Sub Avg 05, 2006 12:25 am

sellam svima,
kako cu da downladenujem rukju, pokusala sam ali ne ide??? Postojil jos neki Link gdje je mogu downladen i snimiti sebi na CD
Hvala unaprijed

Nek nam je Allah na pomoci

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Sub Avg 05, 2006 8:27 am

Esselamu alejkum!

ovo mora da ide


http://lijecenje-kuranom.com/download/audio.html

buba
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Sub Avg 05, 2006 12:17 am

Post od buba » Sub Avg 05, 2006 11:15 am

selam Senade, probala sam ali mogu samo da slusam ne mogu da snimim!

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Ned Avg 06, 2006 12:49 pm

buba napisao:selam Senade, probala sam ali mogu samo da slusam ne mogu da snimim!
Kada otvoriš link na kraju teksta piše ovo;

Rukju možete snimiti ovdje

kada klikneš na ovdje[/u] otvori se prozor u kome stoji ; open---save---cancel.... klikni ka save i automaski prebacuje na odabrano mjesto,.

Ako kod tebe ne otvora na PC pokušaj sa nekog drugog PC

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Ned Avg 06, 2006 12:54 pm

POKUŠAJ I OVO
Kada otvoriš link na kraju teksta piše ovo;

Rukju možete snimiti ovdje

DOVEDI KURSOR ILI STRELICU NA ovdje, kada promjeni boju desnim klikom otvorit će ti se opcije klikni na save target ass.... automaski će ti prebacivat na željeno mjesto.

buba
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Sub Avg 05, 2006 12:17 am

Post od buba » Pon Avg 07, 2006 12:45 pm

selam, nesto ovo kod mene ne stima, mozda moram prvo nesto instalirati...neznam , ali nemogu da snimim . Sve dodje kao sto si rekao Senade , ali kad hocu da prenesem u polje u kojem treba , nece ! Ja sam preko AOL i mozda trebam jos nesto instalirati ??
Postojil jos koji drugi nacin???
Selam svima

buba
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Sub Avg 05, 2006 12:17 am

Post od buba » Pon Avg 07, 2006 12:49 pm

eh sad sam snimila, hvala na pomoci

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Pon Avg 07, 2006 7:13 pm

buba napisao:eh sad sam snimila, hvala na pomoci
gdje bi greška seko.. :lol: :lol: :wink:

buba
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Sub Avg 05, 2006 12:17 am

Post od buba » Pon Avg 07, 2006 8:08 pm

pa na ovaj drugi nacin sto si mi napisao , samo sam tako mogla snimiti , puno ti hvala !

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Uto Avg 08, 2006 8:28 pm

Hajr inša'Allaha.


Javi nam kakve su reakcije.


Svako dobro.

buba
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Sub Avg 05, 2006 12:17 am

Post od buba » Sre Avg 09, 2006 11:39 am

ja sam slusala par puta , prvi put mi je srce lupalo duplo vise nego normalno, mozda sto sam mislila " sad ce poceti neke reakcije " ali nista vise, svaki put je bilo samo to da mi srce , izpocetka, brze kuca...nadam se da to nije nista zbog cega bi trebala da se brinem ?? Moj covjek jos nije sluso, na terenu je , al kad dodje reci cu mu ( jer je prije imao na sebi ljubavni sihir , koji je izlijecen ) .

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Sre Avg 09, 2006 7:33 pm

buba napisao:ja sam slusala par puta , prvi put mi je srce lupalo duplo vise nego normalno, mozda sto sam mislila " sad ce poceti neke reakcije " ali nista vise, svaki put je bilo samo to da mi srce , izpocetka, brze kuca...nadam se da to nije nista zbog cega bi trebala da se brinem ?? Moj covjek jos nije sluso, na terenu je , al kad dodje reci cu mu ( jer je prije imao na sebi ljubavni sihir , koji je izlijecen ) .

Slušaj još , pokušaj u isto vrijeme, ako si u mogućnosti jutrom i večeri.


A ko to kaže da je izliječen sestro. Postavit ćemo par pitanja da vidimo da li je izliječen, kada dođe obavezno mu slušalice na uši i neka sluša.

buba
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Sub Avg 05, 2006 12:17 am

Post od buba » Sre Avg 09, 2006 7:57 pm

selam alejkum senade ,
slusam evo i svaki put mi je isto , srce lupa brze ...a moj muza - koji ako bog da u petak dolazi - odma ce dobiti slusalice da slusa :lol: ...ti mene sad prepade, pa bio je kod hodze i sve obavio sto je trebao , i nosi " hamajliju " ili " zapis " uz sebe, sto mene licno brine je sto ta cura koja mu je sihir dala zivi u nasoj blizini , ja kad je sretnem u gradu srce mi zahlupa kao sad kad slusam rukju...bojim se nje...jer je zbog nje moj covjek se pravo ispatio, a ti me sad prepade sto rece " ko kaze da je izlijecen " , kakva ces mu pitanja postavljati ?? Nek nam je Dragi Allah Na Pomoci , svima nama .

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Čet Avg 10, 2006 5:37 pm

buba napisao:selam alejkum senade ,
slusam evo i svaki put mi je isto , srce lupa brze ...a moj muza - koji ako bog da u petak dolazi - odma ce dobiti slusalice da slusa :lol: ...ti mene sad prepade, pa bio je kod hodze i sve obavio sto je trebao , i nosi " hamajliju " ili " zapis " uz sebe, sto mene licno brine je sto ta cura koja mu je sihir dala zivi u nasoj blizini , ja kad je sretnem u gradu srce mi zahlupa kao sad kad slusam rukju...bojim se nje...jer je zbog nje moj covjek se pravo ispatio, a ti me sad prepade sto rece " ko kaze da je izlijecen " , kakva ces mu pitanja postavljati ?? Nek nam je Dragi Allah Na Pomoci , svima nama .
Sestro ti polagano počni da praktikuješ vjeru, namaz , zikrovi ,dove tako ćeš najlakše prevazići postojeću situaciju.

Netreba tebe da brine ta cura , hajde bona i ona je insan. Mislim da bi te trebalo više da brine ta hamajlija i zapisi.
Kod kojeg hodže je bio, šta je to on obavi ( tri vodice sa tri izvora, tri slamke sa tri međe, malo vode sa vodenice, i ode belaj :lol: :wink: ).
Bezbeli hamajliju je dobro platilo.

Što se tiče pitanja dovoljno mje ovo što si navela; nosi " hamajliju " ili " zapis " uz sebe

Razum pobjeđuje . Lijepo razgovaraj sa svojim mužem , reci mu da ta hamajlija donosi samo propast i belaj. Reci mu da ti je stalo da održite brak i da bi trebali zajedno da se potrudite i riješite tegobe koje vas muče, vjerujem da zajedno možete uspjet inša Allah. Ti si na pravom forumu i ovdje ćeš steć dosta korisnog znanja koje može pomoć u prevazilaženju vaših problema.

Neznam koliko si spremna za istinu, morat ćeš da se suočiš sa problemom jer samo tako se može riješit . Potrebno vam je samo malo snage volje - razuma.

Svako dobro. :lol: :wink:

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Sre Avg 16, 2006 8:21 pm

ESSELAMU ALEJKUM!

Seko da se nije štogod iskomplikovalo pa se nejavljaš.

Imali novosti ?


Svako dobro neka vam Allah podari.

Senad

Odgovori