pomoć

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Kemo
Mlađi član
Postovi: 183
Pridružio se: Ned Maj 08, 2005 12:29 pm
Lokacija: Bosna

Post od Kemo » Pon Avg 07, 2006 9:04 pm

halali sestro jeli to doslo iznenada ili si ti drzala dijetu , ono znas pretjerana dijeta pa se dobije bolom... tako nesto. halali samo pitam ako nije to onda naravno trazi ucaac Kur'ana.

Eminaa
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Pon Jul 10, 2006 9:31 am

Re: pomoć

Post od Eminaa » Pon Avg 07, 2006 10:44 pm

if napisao:Selam aleykum

Ja imam jako velikih problema. U nosečnosti sam izmršala 13 kg i od tada nemogu nikako da se udebljam,najgore je to da nemogu da jedem.A tu su i razne bolesti koje doktori nemogu da otkriju.Sad mi ruke i noge trnu i poplave. išla sam doktoru na slikanje mozga i puno drugih pretraga a nenađu ništa.Molim vas za savjet,i ako znateza koga ko bi mi mogao pomoći da je iz Slovenije ili ublizini Banja Luke molim vas da mi napišete njegove podatke.

Es-Selamu alejkumu we rahmetullahi we berekatuhu.......

Koliko sam razumjela u tvome javljanju, tebi se to sve pocelo desavati u trudnoci, zatim posle toga nemozes nikako da se vratis normali (mislim ono normalno da se udebljas). Koliko sam razumjela prosla si pretrage kod doktora i nisu ti ustanovili razlog tvog trenutnog stanja(dijagnozu ti nisu ustanovili). Licno bi ti preporucila da probas da izvrsis test rukijom koju mozes naci na ovom forumu. Probaj da nebi lutala od ucaca do ucaca rukkija ( mnogo ih danas nazalost radi na nedozvoljen nacin ) lijece nepropisno pa nema puno efekta, moj savjet ti je sestro pocni polako sama za pocetak uradi test rukiju saslusaj pa ces vidjeti kakve ti reakcije osjetis .Ako se reakcije pojave imas na stranici (ovoj istoj mnogo toga o reakcijama ako su sejtanso dzinske spletke.Mislim da bi trebala da se ispitas lijecenje Kur'anom posto si vec posjecivala doktore po tom pitanju.

Molim Uzvisenog Allaha da nas sve skupa uputi na pravi put, oprosti nam grijehe nase, sacuva nas dzehennemske vatre i kaburske patnje,podari nam dzennetul Firdews iz Milosti Svoje o Milostivi od najmilostiviji amin .

efi
pisem pomalo
Postovi: 20
Pridružio se: Čet Nov 03, 2005 4:43 pm

Post od efi » Uto Avg 08, 2006 7:36 pm

esselamu alejkum, ja koliko znam da ti je najblizi Nezir ef. Hodzic on je imam u dzamiji u trzackoj platnici ili kako jos zovu hatici.On je pouzdan pa ako ga ne mognes dobiti jer je zauzet onda mozes ga potraziti kod kuce njegove uz dzamiju.Evo ti i njegov broj 061197705

Odgovori