Faruk-Mehmed 2

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Faruk-Mehmed 2

Post od AbuAmRibnFadL » Sre Jul 06, 2005 3:45 am

selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

SUPRUGA JE PO USELJENJU U NOVU KUCU NAGLO OBOLILA,
U MEDJU VREMENU KOD DJECE SE JAVLJAJU PROBLEMI,STA DA RADIM???
1. kæerka je tiho plakala i zvala nas iz sobe, rekla je da NEKO IMA U SOBI I DA SE KREVET POMJERA
2. jedenom je rekla da joj je iza leða stojao Kinez
3. sin, iako je velik ima strah da sam spava u sobi, jer èuje disanje i dozivanje
4. kasno naveèer èuje se u kuæi pucanje
5. ja èesto sanjam kako æu pasti sa visine
6. ženi dolazi slabo, odjednom poblijei i gubi se, nalazi su u granicama normale
7. èesto naiðu naleti nervoze, svi postajemo nervozni
8. svaki put kad krenem raditi nešto u kuæi ja se obavezno ozlijedim tj. okrvavim, nikako se ne mogu skoncentrisati na posao, mnogi poslovni aranžmani su pored svih nastojanja propali
postoji još veliki broj primjera, želio bih Te pitati da li je ovo sve normalno. Vjerujemo u Allaha dž.š. unaprijed zahvalni


Rabbi shrah li sadri we jesirli emri wahlul ukdeten millisani jefkahu kauli....

Brate Faruk zanimljiva tema,koju dosad neznam dali smo razmatrali,a mislim da nismo.Neka mi Enes halali sto se ubacujem u njegov topic, al se nadam da ce imati razumevanja i prihvatiti ovaj odgovor.Posto ti ne mogu odgovoriti na tom topicu evo ti mogu ovdje objasniti neke stvari.

Dragi brate faruk,Molim Allaha da te sacuva tog iskusenja u kojem se nalazis i molim Allaha da ti uz ovo iskusenje tece i nagrada,jer svako iskusenje je prolazno,pa i ovo insaAllah.
Brate Faruk-to sto se desava u kuci je dzinsko sejtansko djelovanje,koje se eto vec javno pojavilo,i uzelo zamaha kako bi vas natjeralo na izlaz iz kuce.U toj Kuci ima dzinna koji su mozda zivjeli prije vas.Vasim dolaskom vvi ste usli u neku zabranjenu zonu,u toj zoni ste nepozeljni ,dal rad vaseg imana,Allah najbolje zna al tu ste nepozeljni,zato se i desavaju te stvari sto se desavaju i tebi i tvojoj hanumi i tvojoj djeci,jer se ne bira nacin kako vas umoriti ,obeshrabriti da bi vas na kraju istjerali iz te kuce.Prvo,moje je misljenje to,da ste vi u kuci u kojoj paralelno sa vama zive i dzinni.Drugo,male su mogucnosti da je sihr,jer sihr ima svoj cilj,cilj pojedinca,ili cilj jedne ili dvije osobe,a ne sihr cijeloj familiji ipak Allah najbolje zna,al ovo govorim iz iskustva.Bio sam u jednoj kuci u kojoj su bili nastanjeni dzinni,pa se je uselila jedna familija,nisu imali mira,niti danju niti nocu,za noc da ne pricam,imalo je svega,od pojavljivanja raznih osoba,do ometanja u svemu samo kako bi familija izasla iz te kuce.Allah je htio pa su neki od tih dzinna primili islam,i porazgovarali sa onima koji to nisu i doslo je do nekakog dogovora izmedju njih da odu,i elhamdulillah vise nije bilo problema.ako je kuca na nekom napustenom mjestu,na periferiji,moras cijelo dvoriste poprskat naucenom vodom,tako da bi obiljezili teritoriju i dati do znanja da je to otkupljeno da vi imate pravo na tu kucu.Isto je kao i kod ljudi,dodju ljudi na tudju zemlju,te dodje pravi vlasnik objasni ljudima da je to njihova zemlja,te se uz dokumente i argumente dogovore. Ti moras argumentirati da je to sada vase,i da ta kuca pripada vama.Kako ces to uciniti naci ces u privatnoj poruci,koju sam ti poslao.Al evo mozda prvo procitas ovo pa bujrum uradi ovako.Nauci na voduFATIHU 7x AJETEL KURSIJJU 7x IHLAS 3x FELEQ3x i NAS 3x Prouci EZAN u svakoj sobi(OVO OBAVEZNO).Izbaci brate svaku sliku iz soba gdje ti je kcerka,ugasi joj muziku ako je slusa takodje i kod sina,na gasi svjetlo u pojedine sobe,pusti Suru Bekare neka jednom dnevno uci u kuci,narocito nocu,poprskaj svaki cosak unutar kuce,izuzev Wc-a,(lijepo je na svakoj strani sobe proucit ajetul kursiju, i puhnut u pravcu zida,lijevo,desno,napred,nazad,gore i u pod.(Jedne je prilike jedan ashab dosao kasno kuci,al nije htio uc u svojoj kuci vec je odsjeo u jednoj napustenoj kuci u komsiluku.Kada je prilegao pokazivale su mu se neke siluete i culi glasovi,Ashab je znao o cemu se radi naucio je na vodu Kur`anske ajete i poprskao svaki cosak te kuce,vise nije bilo ni silueta niti glasova,legao je i zaspao.)...,rijesi se Hamajlija ako ih imas,tako sto ces ih spalit,svake rekvizite koje imas a koje su ti dali ti kod kojih si isao,izbaci iz kuce,jer su to magneti za nove dzinne koje privlaci to sto je na tim stvarima ispisano ili nauceno.ovo je ukratko brate Faruk insaAllah ti i Enes upotpuni odgovor u kom ces nac smiraja za tebe i tvoju familiju.Znanje je samo u Allaha,a nama je dato malo znanja,Allah najbolje zna i u Allaha je sva pomoc i sva zastita,Allah te nece iskusati onoliko koliko nemos izdrzat,zato saburaj na ovom iskusenju bices nagradjen ,za to sto trpis.

Molim Allaha da pomogne tebi i tvojoj familiji,pa se javi i reci kad odradis ovo,il sacekaj da i Enes da svoj odgovor pa odradi to sto sam ti ja rekao i Enesov prijedlog

Opet Molim Allaha da ti da rahatluka i da zastiti tebe i tvoju familiju i sve muslimane i muslimanke koji imaju problema ove vrste ..amin[/quote]

Odgovori