Pitanje -molim hitno odgovor!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od Senad » Uto Sep 02, 2014 9:02 pm

Najbliži ti je Nisad u Gradačcu 061 888 913

Pokušaj sa preparatom đumbir i med, propolis , matičnamliječ i polen. Ali nisi rekao o kojem se organu radi koji je metastazirao.

kenan79
Stari član
Postovi: 305
Pridružio se: Ned Avg 22, 2010 11:22 am

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od kenan79 » Sre Sep 03, 2014 12:10 pm

rafael78 napisao:lijep pozdrav!drago mi je da sam pronašao dobar forum gdje ljudi stvarno i iskreno žele pomoći jedni drugima.moj problem je meni ogroman pa neću duljiti.imam sestru koja ima 34 godine i već godinu i pol dana se borimo za nju,ima karcinom koji je metastazirao i liječnici su joj predvidjeli kratak život jer se radi o najagresivnijem obliku tumora.probali smo sve,medicinske lijekove-kemoterapiju,zračenje,nema rezultata,alternativna medicina-gljive,konoplja,petriol,nema rezultata.došao sam do zida koji je nemoguće prijeći.ali nada u meni je prejaka.prijatelj mi je preporučio da odem hodži.danas sam bio kod jednog u gornjim kolibama i čovjek mi je kulturno rekao da se nažalost on ne bavi s tim.ja sam iz slavonskog broda.ako mi itko ovdje može dati informaciju,prijateljski savjet gdje ima hodža najbliže meni koji bi mi mogao pomoći.radi se o mojoj sestri koja nikad nikom nije ništa nažao učinila ,ali eto mislim da ovo što joj se događa,da tu ima neka viša sila koja ju koči.pomozite mi,jer prolazim kroz pakao.inače sam katolik.hvala
Pozdrav Rafael,
Sumnjam da ce ti na ovom forumu neko pomoci kad je u pitanju ova bolest i veza sa hodzama, ali ipak mozda bude neko ko bi znao nesto i o tome. Sto se tice bolesti tvoje sestre, iskreno zao mi je sto je tako. Nedavno sam razgovarao sa jednom osobom koja se malo vise razumije u te i takve vrste bolesti i pricao mi je da je citao clanak nekog doktora (cini mi se dr Warburg ili tako nekako) koji s pocetka 20. vijeka otkrio pravi uzrok raka. Prema dr Warburgu uzrok raka jeste nedostatak kisika u celijama usljed povecane kiselosti organizma, a koji je uzrokovan nepravilnom ishranom ili nekim drugim faktorom. Obzirom da se povecana kiselost smanjuje unosom namirnica koje su alkalne, stoga on preporucuje unos alkalnih tvari u vidu hrane. Najalkalnija je soda bikarbona, pa onda limun. Ima lista na internetu o tome, koje su najalkalnije namirnice. Organizam mora biti u harmoniji u svakom smislu, pa tako i ovo ne smije da se izuzme. Ovo bi bila alternativna medicina, ali mozda vrijedi pokusati. Cak sam nedavno cuo da je jedna zena koristeci sodu bikarbonu i unoseci alkalnu hranu pobijedila karcinom za veoma kratko vrijeme. Unosom se uspostavlja ravnoteza u organizmu i Ph vrijednost ide ka normali...

E sad, ovo je sve pretpostavka i teorija, a da li je dokazana, Allah dragi zna. Ja da sam na mjestu tebe ili nekoga ko ima karcinom probao bih i to. Kako god, Allah je taj koji lijeci, on daje lijek, pa se treba prvo osloniti na Allaha i Njega moliti da se izlijeci, a onda sve ostalo raditi.

uic_uic
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pon Jan 19, 2015 3:13 am

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od uic_uic » Pon Jan 19, 2015 3:19 am

Ernest napisao:Ova prva molitva koju si navela sesto jeste iz Kur'ana, medjutim ova druga je opsta suprotnost Kur'anu a obadvije zajedno oznacavaju posprdavanje sa Allahom s.w.t. tako da ovu drugu NIKADA niti bilo koju hriscansku ne smijes izgovoriti. U vrijeme Sulejmana a.s. a i kod danasnjih vracara praktikuje se slicna metoda na nacin sto se ispod kur'anskih citata dodaju kvadratici, trouglovi, pentagrami, krstovi ili neke rijeci od kojih se trazi pomoc od dzinna ili svetaca ili Isusa. To rezultira prizivanjem sejtana kao i nacin molitve koji si do sada radila. Pronadji Kur'an i izgovaraj molitve iz Kur'ana a narocito prvu "Fatihu" kao i tri zadnja poglavlja "Ihlas, Felek i Nas." I jos jednom, ne upotrebljavaj hriscanske molitve jer se u gotovo svim hriscanskim molitvama trazi pomoc ili od svetaca ili od Isusa a oni ti ne mogu pomoci. Trazenje pomoci od nekog drugog mimo Allaha s.w.t. rezultira prizivanju sejtana.
Znam da želiš dobro...ali ne pričaj šta ti padne na pamet.
Recimo, u starim molitvama Islamskih mistika (Al-Buni) nalazila su se više imena Boga.
To nije značilo da čovjek se obraća zlim silama.
Na kojem god jeziku nazvao Boga, Bog je jedan.
Pozoveš li Isusa, neće ti odmoći. :roll:
I Isus sam je radio čuda u sklopu Božje pomoći.

Ono što je nepotrebno, je zvati ikoga osim samog Boga, jer on može sve.
No daleko od toga da imena iza kojih stoje samo pozitivne i uzvišene konotacije znače da si prizivao nešto loše.
O tome se moraš malo informirati, da ne bi ljude dezinformirao i plašio.
Razumjet ću ako ne razumiješ. No jednom će ti doći...

Assallam Allaikum
Senad napisao:
Ernest napisao:Ova prva molitva koju si navela sesto jeste iz Kur'ana, medjutim ova druga je opsta suprotnost Kur'anu a obadvije zajedno oznacavaju posprdavanje sa Allahom s.w.t. tako da ovu drugu NIKADA niti bilo koju hriscansku ne smijes izgovoriti.
Esselamu alejkum

Ja sam razumio da ona to koristi iz očaja da joj bude od koristi i da traga z a onim što je najdjelotvornije.
DA je kojim slučajem ovu metodu preproučio neko????! onda bi to bilo ismijavanja i onakokao si ti nazvao.

Ja i dalje kažem da ne mogu se kombinovati Kur'an i Biblija i u tom neznanju moglobi biti još više neugodnosti i belaja a da nije ni svjesna od čega dolazi .
Svakako nema prepreke da kao katolkinja posjeti nekog učača rukje.

Esselamu alejkum!
I za tebe Senade, također...Da promisliš malo što govoriš...
Dakle, kombinacija Kur'ana i Biblije sigurno da neće uroditi plodom, ali kao katolkinja ona smije posjetiti učača rukje. :idea:

Assallam Allaikum

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od Senad » Sre Jan 21, 2015 4:35 pm

uic_uic napisao: I za tebe Senade, također...Da promisliš malo što govoriš...
Dakle, kombinacija Kur'ana i Biblije sigurno da neće uroditi plodom, ali kao katolkinja ona smije posjetiti učača rukje. :idea:

Assallam Allaikum
Šta ne štima??? Šta nije jasno????

dzevada21
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Čet Feb 05, 2015 8:57 am

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od dzevada21 » Čet Feb 05, 2015 9:45 am

Selam svima,ne mogu da slusam sta pricaju o Klepicu ja cu vam reci istinu taj covjek rastavlja ljude i jest sihirbaz sto se tice ljecenja nije niko naveo kako je uzeo ljudima iz Bihaca pare pa se djetetu stanje pogorsalo pa cu mu pucali na kucu,niko nije naveo koliko uzima za rastavljanje brakova niko nije naveo sto je po sudovima sto ga tuze roditelji cijoj je djeci prijetio jer nisu htjele s njim sad da vam kazem nek izadje pred mene nek kaze istinu nisam htjela s njim mene njegove pare ne zanimaju unistavao mi je momka porodicu posao prijetio mi udesima i imala sam ih pa sta je postigo on svaki dan jadan sjedi u kancelariji i meni zapisuje jer ga ja necu dzaba mu te pare sto ima i mene bi bilo sramota ici na dzumu a zna koliko mene unistava i to nije jos nista ja cu vam svu istinu otkriti o njemu vremenom kakav je to covjek sto se nije iskazao dobrotom da nekom pomogne ja sam primjer nisam mu uradila nista sto necu s njim sve mi je unistio momka prijatelje rodbinu sve pa kad zapis prestanje djelovat svi me zovu ima alah i nad njim nije ga strah za svoju djecu meni je reko nikad ne mozes dokazat da sam ja a imaces stalno udese nikad neces moci izlazit sa drugim unisticu te ,jesam imala udesa mogu i dan danas imat pa sta opet je jadan nesretan ,nesto glumi dobrotu nekog covjeka nisam ja jedina sta je cura maltretiro pa ga roditelji dali na sud,on misli svakoga dobiti zapisima i on kao posti,malo mu je post sta je meni i svim mojima uradio,a mene ne zanima njegov zivot on je pokazao ko je i sta je,hodza koji unistava cure jer nece sa njim eto ko je on,i on to dobro zna da meni svaki dan zapisuje tjera inat jer ga ja necu ,ja sam davno se prestala sekirati imala sam problema sto nije niko zbog njegovih zapisa pa opet dragi Alah nije dao da poginem zelim da sav svijet vidi ko je on ,smijesno je to da neko prica o njegovoj dobroti ,ja sam stvarna cura i postojim kojoj je zivot unistio jer nisam htjela s njim sve sam izgubila bila osim alaha,sve i ljubav i posao sve pa svaki dan i noc sam se molila alahu dao mi ljubav opet momka finog i opet imam koliko toliko nafaku doveo me do prosjackog stapa samo da bi pristala na vezu s njim da me zatvori u kucu i da me on finansira i da ne smijem iz kuce izaci ,ma da mrtva osvanem nikad to ne bi a on jadnik nek i dalje zapisuje svaki dan ja vjerujem u alaha da ce mi pomoci,a on da je dobar pustio bi mene i moju porodicu da zivimo kako je od alaha mi ne trazimo puno,samo da nas pusti na miru a on ako mene ne pusti na miru onda cu tek u javnost da iznesem sve poruke snimke i sve dokaze ko je Dzevad Klepic i sve razgovore prijetnje ,pa nek sav svijet vidi ko je on i kakva zla djela cini samo zato sto je ljubomoran jer ga ja necu,to je necovjek sejtan i nije to uvreda sve je istina sto sam rekla on zna ko sam ja a pusticu u javnost o njemu sve sto posten narod ne zna,hvala puno svima i dragom alahu koji je uz mene da pobjedim ovog dusmana da mi prestane vise zapisivat da ide svako svojim putem,ja samo to trazim od njega ,da sam neka mogla sam ga dati na sud i u novine u javnost,mnogi bi tako pa izvukli pare za sve sto je meni uradio nemate pojma koliko sam para izgubila sve steta za stetom ,samo trazim od njega nek me pusti na miru i nek ide svojim putem

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od kamilica » Čet Feb 05, 2015 8:11 pm

Dzevada ako je tako imas dokaze razorijo ti je fameliji vrati mu kada padne mrak zub za zub oko za oko svi mi znamo da ima allaha ali neko takvim mora stati u kraj dali bila ti ili neko drugi

Odgovori