Cudna pojava

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
H2O
pisem pomalo
Postovi: 14
Pridružio se: Pon Jan 22, 2007 5:23 pm

Cudna pojava

Post od H2O » Ned Feb 18, 2007 9:47 pm

SELLAM ALEJKUM BRACO I SESTRE

PRIJE SEDAM DANA SAM RADILA RUKJU PO DRUGI PUT,NISAM OSJETILA NEKE TESKE REAKCIJE NA ODNOSU KAKO JE BILO PRVI PUT.SVA SRETNA I ZADOVOLJNA NISTA NISAM OSJECALA PRVIH PAR DANA DA BI SE NAKON TRECEG DANA STANJE JAKO IZMJENILO.STRAH JE BIO UZASAN NEZNAM NI SAMA CEGA SAM SE TOLIKO PLASILA,DRHTALA SAM PO CITAV DAN,BOLOVI U ZELUDCU SU ME SMARALI,NESVJESTICA BI ME PRATILA SAMO PRILIKOM JACIJE NAMAZA.JEDNO VECE SAM UZELA ABDEST I SJELA UCITI RUKJU SVE JE BILO SUPER I LEGLA SPAVATI,TE NOCI ME PROBUDILA JAKA BOL U PRSIMA I LIJEVOJ RUCI,NISAM MOGLA DISATI,UZELA SAM TABLETU ZA SMIRENJE KOJA NISTA NIJE POMAGALA,NAKON NEKOLIKO SATI UZMEM JE OPET ALI I TAD NISTA.UVECE SAM ZAVRSILA U HITNOJ,POLUMRTVA SA JAKIM BOLOVIMA,ODMAH SAM PRIMLJENA JER JE BILO HITNO,URADILI SU EKG KOJI JE BIO UREDAN.LEZALA SAM POD NADZOROM LIJECNIKA 5 SATI.OTPUSTENA SAM KUCI TE NOCI SVE STO SU MI REKLI JE DA SU SE MISICI UPALILI I DA ZBOG TOGA SAM IMALA TAKO JAKE BOLOVE I NISAM MOGLA DA DISEM.PITAM SE CJELO VRIJEME OD CEGA CE SE UPALITI PA NERADIM NISTA TESKO.DOBILA SAM NEKE TABLETE ZA OPUSTANJE MISICA KOJE SU ME MALO SMIRILE.DRUGI DAN SAM OSVANULA KAO DA SE NISTA NIJE DESILO.

Nihad
Mlađi član
Postovi: 109
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 10:10 pm
Lokacija: Dunjaluk
Kontakt:

Post od Nihad » Pon Feb 19, 2007 1:06 am

Esselamu Alejkum.

Molim Allaha svt da ti olaksa.Cijenjena sestro prija nego sto bilo da radis,neznam to ovdje mnogi na forumu nece ili nemogu da shvate,cak se malo o tome pise.Zao mi je da brata AbuamiribnaFadl nema ovdje koji je davao savjete opsirno sta ciniti,kako se lijeciti,ali eto nekome se nije svidzao njegov rad pa ga zato i nema ovdje,ali hajr,ali svi koji se lijecite,koji hocete da se lijecite,morate shvatiti na pocetku da je kod Allaha svt lijek,da je ovo sve iskusenje,treca stvar cvrst povratak Vjeri,praktika Islama onako kako je objavljeno poslaniku Muhamedu s.a.v..ostaviti se i velikih i malih grijeha,ocistiti sve u kuci i na sebi sto je necisto,misi se na slike,sve sto oci ima,hamajlije,itd.Cijenjena sestro moras znati isto tako ako imas jace probleme,moras se prvo lijeciti naucenom vodom,uljem i medom.Moras naci nekoga ko zna da uci Kuran i da ti nauci na vodu ,med i maslinovo ili curukutovo ulje.Zasto ici u hitnu?Moras u svakom trenutku imati naucenu vodu ili ulje i gdje osjetis bol da to mjesto namazes,ili u ruke prouciti zadnje 3 sure pa potrati po bolnom mjestu,ili ako neznas nista onda prouci EuzuBismilu...u ruke i drzi na oboljelom mjestu,mora proci ako se radi o Dzinu koji ti nanosi bol,a pogotovu ako steze u prsima,znaci za takve slucajeve i u takvim situacijama se koristi ovo sto sam ti reko.Savjetovao bih te da sama ne slusas kasete ili cd,rukje,jer ti moze gore biti,Istrajaji u namazima i dovama i koristi vodu,ulje i med,vidjet ces kako ce to ici lakse insAllah,ja stvarno nemam mnogo vremena da pisem imam dosta knjiga koje govore o ovome,i moras se potruditi da kupis Knjigu Lijecenjem Kuranom medom i ljekovitim biljem ili ove postirane knige jer tamo ima tranckripcija Ajeta koje mozes i sama uciti na med i ostalo ako nemas koga da ti nauci InsAllah.Sve se na forumu manje pise o lijecenju medom,uljem,i vodom ili nikoga to neinteresuje a postavljaju se pitanja koja odvode u krajnost pa cak i u grijesenje.Kad budem imao vremena ja cu postirati mnoge ajete koji-e treba uciti na med,vodu i ulje,ja to imam kopirano ali neznam kako da prebacim na forum jer da sve pisem,nemam za to mnogo vremena,zato bih posavjetovao sve one koji imaju ove knjiga da napisu transkripciju ajeta, pa nek svako sebi kopira, i uci te ajete sam sebi na vodu med i ostalo.Molim Allaha svt da nam bude na pomoci da nas sacuva od ovakvih iskusenja i da nas uvede u Dzenet Firdews,Amin..Selam Alejkum

H2O
pisem pomalo
Postovi: 14
Pridružio se: Pon Jan 22, 2007 5:23 pm

sellam

Post od H2O » Pon Feb 19, 2007 12:46 pm

Hvala brate sad mi je sve korisno i najmanja informacija.Zasto sam zavrsila u hitnoj neznam ni sama taj dan su mi prolazile misli kroz glavu da se radi o srcanom udaru jer su simptomi bili skoro pa isti.Ucim ja sebi na vodu,med i maslinovo ulje.Redovno obavljam namaze,sto se tice ucenja znam ja dosta toga.Nije problem ako posaljes i na arapskom nemora biti transkripcija latinicom.Dovoljno mi je naziv sure i broj ajeta.To sto si ti naveo u postu ja praktikujem,ne odustajem mada prolazim kroz jako tezak period.Uz Allahovu pomoc bice bolje

reihana
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Ned Okt 16, 2005 2:11 pm

Post od reihana » Pon Feb 19, 2007 10:08 pm

Esselamu alejkum
oslobodi se straha oslobodi se misli koje te plase da ces se razboliti pasti ili da ce se sa tobom nesto desiti vjeruj mi svaki puta kad se predas tim mislima sejtan se raduje jer je pobjednik i dobiva vecu snagu nad tobom u protivnom ako mu se usprotivis time sto ces iskreno bez ikakve sumnje prihvatiti da je to sto ti se desava samo sejtanska zamka proizvedena uz pomoc sihra i oduprijeti se sa time sto ces se predati iskreno Allahu s.t sretna sto te je Allah uputio i samim time dao ti lijeka samo taj lijek treba koristit netreba sebi dozvolit da taj lijek neprepoznas osvijesti se i naprijed nedaj sejtanu da bude jaci od tebe i nedaj mu da te zavarava svojim lazima.ponovo ti napominjem nesikiraj se nista ti nece biti samo hrabro osloni se na Allaha i videces kako ce ti tvoji napadi da pocnu da slabe.Da te Allah izlijeci

Odgovori