ulje čorokota

Sve što je za pouku, bujrum pisite ovdje kao novu temu radi ljepše preglednosti

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

sljgc
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 6:32 am

Re: ulje čorokota

Post od sljgc » Ned Avg 16, 2009 11:09 am

hvala na pitanju o ljekovitosti ulja corokota.bit ce mi drago da vam mogu odgovoriti,a ako bog da i pomoci na ovaj nacin.
ulje corokota je u nasu zemlju ulazilo na vise nacina,i tako se distribuiralo po nasoj zemlji.mozete ga naci u apotekama,a isto tako i na ulici,kod ljudi koji se bave prodajom ljekovitog bilja.za sve ove vrste ulja corokota ne smijem govoriti o njegovom kvalitetu,jer ga ne poznajem.
ali pouzdano znam kada govorite o razlicitom ukusu,boji i gustoci da se radi vjerovatno o razlicitim vrstama biljke ciji je latinski naziv Nigella Sativa.
nisu sve vrste toliko djelotvorne i ucinkovite.
ulje koje mozete naci kod mene je dobiveno hladnim cijedjenjem,iz sjemena biljke čorokot,Nigella Sativa,koja najbolje uspijeva u mediteranskim zemljama,odakle potice i najkvalitetnije sjeme corokota.
upravo ovo sjeme koristimo za proizvodnju ulja,koje je potpuno cisto i visoko kvalitetno.sama cinjeca da kupcima u slucaju da nisu zadovoljni nasim proizvodom u potpunosti vracamo novac govori o njegovom kvalitetu.
za sve potrebne informacije mozeta me kontaktirati na sljgc@yahoo.com, ili na tel.061 732 825
hvala jos jednom na postavljenom pitanju

Odgovori