Ovo nije prica (sudnji dan)

Sve što je za pouku, bujrum pisite ovdje kao novu temu radi ljepše preglednosti

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Zrno
pisem pomalo
Postovi: 13
Pridružio se: Čet Feb 27, 2014 9:58 pm

Ovo nije prica (sudnji dan)

Post od Zrno » Čet Feb 27, 2014 11:52 pm

Selam Alaikum draga Braco i drage Sestre.
Bismillahi’l-Rahmani’l-Rahim
Allah vas milostivi nagradio samo za to sto odvajate vremena da procitate
ovo malo sto sam ja nasao na internetu, sto sam svojim rijecima napisao i sto
zelim da podijelim s vama. TO sto dijelim s vama zelio bi InsAllah da Ohrabrim Bracu koja imaju
vise znanja i da koriste svoje znanje da okupljaju ljude i da ljude poducavaju sta koja rijec
koje Ime MIlostivog Allaha znaci da ljudi odkriju interes prema Istini (islamu) kao sto sam ja uz upute
Milostivog Allaha dz.s odkrio interes da citam kuran da istrazujem obijasnjenja sta koje ime znaci
sta koja sura i koja kompleksna i jednostavna obijasnjena imaju jer Islam je Za Cijelo Covijecanstvo
kao i sto je Nas Poslanik Muhamed a.s poslan za cijelo covijecanstvo.

Dosta ljudi sluti u podrazi za znanje dali je tu ili je blizu tu Sudnji dan ili Kijametski dan!!!
Zaista naj istinske rijeci su rijeci Milostivog Allaha koje glase ovako:
"Pitaju te o Smaku svijeta kada će se zbiti. Reci: To zna jedino Gospodar Moj; On će ga u njegovo vrijeme otkriti, a težak
će biti nebesima i Zemlji; sasvim je vam neočekivano doći. Pitaju te kao da ti o njemu nešto znaš. Reci: To samo Allah zna, ali većina ljudi ne zna!\"
(Kuran, el-Eraf,187.)


Tacno i jasno jer receno u Kuranu da NIKO cak naj odabreniji ljudi na ovom Dunjajluku kao sto je bio
Muhammed a.s Ne znaju kad ce to biti ali su otkriveni predznaci koji ce se desiti pred dolazak
Sudnjega dana

Veliki znakovi – ima ih deset:

1. Dajjal (Antihrist) – lazni mesija
2. Gog i Magog
3. Dim
4. Zver zemlje
5. Sunce ce izaci sa zapada
6. 7. i 8.Tri zemljotresa koji ce prouzrokovati potapanje delova zemlje, jedan na istoku, jedan na zapadu i jedan u Arabiji
9. Vatra ce oterati ljude iz Jemena do mesta sakupljanja za Strasni sud
10. Isus a.s. ce sici na Zemlju



Koliko sam ja usipo saznati InsAllah ne grijesim sto ovo kazem NIKO ni Muhammad a.s nije reko redosljed kako ce doci ovi predznaci jer uzecu za objasnjenje
rijeci Uzvisenog Milostivog Allaha
To zna jedino Gospodar Moj jer zaista sve znanje sto se tice sudnjeg dana i predznaka sudnjeg dana
i redosljed predznaka samo Milostivi Spasitelj Allah dz.s zna.

Moj licni savijet za sve Muslimane sirom svijeta koji zele da ovo procitaju Ne trazite rijesenja na youtube jer 99% stvari na youtube su beskorisne informacije kad je bila prelazak 1999/2000 svi su strahovali i trcali na gluposti od tako zvanog smaka svijeta prorokom Nostradamus
Slika
Za covijekom koji nigdije nije spomenut u Kuranu niti ima ikakve funkcije sa Islamom znaci trcali su za
nekim informacijama i SLIJEPO vijerovali informacijam sto po mome misljenju je slicno
ciniti Sedzdu Kipovima itd. (stvorenjima) a ne okrenuti se prema Kibli i zamoliti Stvoritelja (Allah je - nema boga osim Njega.Njegovo je ono što je na nebesima i ono što je na Zemlji!/ Ajetul Kursi) za spas.

Odgovori