Pohvala

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
ikorosec
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 6:50 am

Pohvala

Post od ikorosec » Čet Nov 29, 2007 6:45 am

Ovaj forum je vrlo dobar. Inaće sam hrišćanin ali poštujem sve dobre ljude. Vrlo poštujem i muslimane.
Imam jedno pitanje za muslimane. Kakav je vaš odnos prema hrišćanima? Da li i vi poštujete hrišćane?
Neka vas Bog blagoslovi i neka vam nakloni puno mira, zdravlja i uspjeha.

Lijep pozdrav iz Slovenije,
Igor

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Post od Enes » Čet Nov 29, 2007 12:09 pm

O postivanju drgih vjeroispvjesti moze se pisati na dugo i na siroko.
Jedan od primjera, jesu hadisi u kojima je posalnik Muhamed saws toliko pricao o dobrocinstvu prema komsijama da su ashabi(drugovi poslanika saws) mislili da ce komsija komsiju nasljedivati a ne po krvnom srodstvu.
Drug primjer imamo kada je svaku vece jedan od komsija poslanika saws svaku vece vrsio veliku nuzdu ispred njegovih vrata a posalnik mu nikada nista nije rekao, samo bi pocistio svako jutro.
Jedno jutro nista nije zatekao pa je upitao komsijinu zenu sta mu je sa komsijom, da se nije razboli?Svaku vece me posjeti al sinoc nije pa da vidim je li bolestan?
Nakon ove geste taj covek prima Islam(ovo sam prafrazirao hadis, nije citat)
Trebao sam na provom mjestu stvati hadis u kome kaze poslanik sta muj esvha poslanicke misije a to je:
''Poslan sam da usavrsim plemenite cudi(moral) kod ljudi''
Tako nas je Posalnik saws ucio da cinimo dobra djela, da je osmjeh dobro djelo, rukavanje sa onim sa kim se pozdravljamo(nije dozvoljeno rukovanje muskaraca i zena koji nisu u rodu), da ako uklonimo nesto s puta sto smeta prolazniku da je dobro djelo....
I tako u nedogled.
Trebas da znas da je na danasnjem vremenu puno vise onih koji su nacionalisti a ne vjernici.
A imas u knjizi Put u Meku, autor Muhamed Asad, novinar koji je presao na Islam, kaze hvala Bogu sto sam prvo upoznao Islam pa tek onda Muslimane.
Uzviseni Allah i poslanik su akcenat stavljali na ucenje.
Prve rijeci objave su bile uci citaj u ime gospodara koji stvara....
Da je posalnik rekao da je razlika izmedu ucenog vjernika i neucenog kao razlika punog mjeseca u odnosu na zvijezde.
Da jedan ucen vjernik vrijedniji od hiljade drugih neucenih.
Ima puno toga gdje se govri kroz zivot poslanika o meduljudksim odnosima, samo treba citati bez predrasuda.
Ugodan boravak na forumu.


:D

ikorosec
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 6:50 am

Post od ikorosec » Pet Nov 30, 2007 8:53 am

Enes napisao: Trebas da znas da je na danasnjem vremenu puno vise onih koji su nacionalisti a ne vjernici.
Hvala Enes za vrlo mudar odgovor. Ja znam, da je u danasnjem vremenu puno vise onih koji su nacionalisti a ne vjernici. Zato poštujem sve DOBRE ljude, za koje znam, da ne čine zla dijela. Jer čovjek koji je dobar u srcu pa nije vjernik, je istotako dragocen u Božjim očima i takvih ljudi moralo bi biti više na ovome svijetu.

Lijep pozdrav iz Slovenije,
Igor

Madzid
Mlađi član
Postovi: 61
Pridružio se: Pon Maj 21, 2007 4:40 pm

Post od Madzid » Pet Nov 30, 2007 7:08 pm

ikoresac , musliman je arapska rijec a znaci, covjek pokoran Allahu, to su bili svi Božiji poslanici od Adema a.s. i do zadnjeg poslanika Muhammeda a.s

Isus (Isaa a.s. ) je također bio musliman, greška koju hriščani cine i zbog koje ce ako se ne okane nje trajno završiti u paklu a to je sto uzimaju Isusa za Božiejg sina što je znaci pripisivanje bogu druga, sina, njemu ravnog , nama muslimanima je duznost da sa svima postupamo lijepo ali svako odgovara za svoja djela na sudnjem danu tako i oni koji gledaju Isusa kao Božijeg sina mora da znaju da ako se ne pokaju i umru kao takvi , njih ceka vjecna vatra . poslanika je bilo u istoriji čovjecanstva i svi su donosili istu vjeru (islam, na arapskom vjera u jednog istinskog Stvoritelja) tako da nema razlike između Isusa i Muhammeda a.s. oni su muslimani ,oni su poslati od Istog, Jedinog, Hvaljenog, Stvoritelja svih svijetova, da objave covjecanstvu da se samo Njemu klanjamo i sam onjemju u molitvi obracamo, nema posrednika, ako uzmeš posrednika(ono što je i samo stvoreno) onda sumnjaš u Božiju moc i smatras da Bog tebe ne cuje i da nema vremena da te sluša pa onaj ko moli ono što je stvoreno(Isus, kamen , drvo, kip,,,,) ignoriše i okrece se od Allaha dz.š. koji svew cuje , koji sve zna, koga ne obuzima niti drijemež niti san.

Hriščanski ucenjaci su izgubili pravu izvornu objavu koju je Isus dostavio ljudima i sada imate bibliju koja nije vjerodostojan izvor prave Božije rijeci, Kur'an je derogirao prošle objave i kao zadnja Božija objava poslata je cijelom covjecanstvu do sudnjeg dana tako da svaki razuman covjek ako želi spas treba da slijedi Kur'an.

Najveci problem je propaganda koji protivnici istine poturaju narodima po svijetu želeci da pokazu islam u krivoj slici .

Do sudnjeg dana nece svi ljudi biti vjernici, mnogi moraju u pakao a mnogi ce u dzennet.

Znaci nije u pitanju sada neki vid mržnje prema hriscanima nego naša duznost muslimanska da porucimo ostatku svijeta da je kur'an Božija rijec koja je kao zadnja oporuka došla da spasi covjecanstvo od krivih puteva

http://www.n-um.com/?q=node/979

ikorosec
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 6:50 am

Post od ikorosec » Sre Dec 05, 2007 10:29 am

Madzid napisao:ikoresac , musliman je arapska rijec a znaci, covjek pokoran Allahu, to su bili svi Božiji poslanici od Adema a.s. i do zadnjeg poslanika Muhammeda a.s

Isus (Isaa a.s. ) je također bio musliman, greška koju hriščani cine i zbog koje ce ako se ne okane nje trajno završiti u paklu a to je sto uzimaju Isusa za Božiejg sina što je znaci pripisivanje bogu druga, sina, njemu ravnog , nama muslimanima je duznost da sa svima postupamo lijepo ali svako odgovara za svoja djela na sudnjem danu tako i oni koji gledaju Isusa kao Božijeg sina mora da znaju da ako se ne pokaju i umru kao takvi , njih ceka vjecna vatra . poslanika je bilo u istoriji čovjecanstva i svi su donosili istu vjeru (islam, na arapskom vjera u jednog istinskog Stvoritelja) tako da nema razlike između Isusa i Muhammeda a.s. oni su muslimani ,oni su poslati od Istog, Jedinog, Hvaljenog, Stvoritelja svih svijetova, da objave covjecanstvu da se samo Njemu klanjamo i sam onjemju u molitvi obracamo, nema posrednika, ako uzmeš posrednika(ono što je i samo stvoreno) onda sumnjaš u Božiju moc i smatras da Bog tebe ne cuje i da nema vremena da te sluša pa onaj ko moli ono što je stvoreno(Isus, kamen , drvo, kip,,,,) ignoriše i okrece se od Allaha dz.š. koji svew cuje , koji sve zna, koga ne obuzima niti drijemež niti san.

Hriščanski ucenjaci su izgubili pravu izvornu objavu koju je Isus dostavio ljudima i sada imate bibliju koja nije vjerodostojan izvor prave Božije rijeci, Kur'an je derogirao prošle objave i kao zadnja Božija objava poslata je cijelom covjecanstvu do sudnjeg dana tako da svaki razuman covjek ako želi spas treba da slijedi Kur'an.

Najveci problem je propaganda koji protivnici istine poturaju narodima po svijetu želeci da pokazu islam u krivoj slici .

Do sudnjeg dana nece svi ljudi biti vjernici, mnogi moraju u pakao a mnogi ce u dzennet.

Znaci nije u pitanju sada neki vid mržnje prema hriscanima nego naša duznost muslimanska da porucimo ostatku svijeta da je kur'an Božija rijec koja je kao zadnja oporuka došla da spasi covjecanstvo od krivih puteva

http://www.n-um.com/?q=node/979
Da li je Biblija greška?

Madzid
Mlađi član
Postovi: 61
Pridružio se: Pon Maj 21, 2007 4:40 pm

Post od Madzid » Sre Dec 05, 2007 6:15 pm

Biblija nije izvorna Božija rijec koja je bila dostavljena u vriejem Isusa, imate stari i novi zavjet, oba primjera nemaju vjerodostojnost predaje, to jest pomiješana je istina i laž, znaci pun oje pisano covjecjom rukom on ošto nije obajava tako da za bibliju ne možemo reci da je cistog Božijeg porijekla.

Ovdje se radi o ozbiljnim stavrima pa ako prevlada nacionalna ljubav nekog covjeka prema narodu domovini, tradiciji ...a to vodi onda ka slijepom slijeđenju gdje nema mjesta za istinu, koliko samo muslimaana ne praktikuje islamske propise a imaju samo muslimanska imena.

tako da i danas imamo samo tradicionalni prenos vjerskog osjecaja kako među hriščanima tako i kod muslimana osim onih ljudi koji traže istinu ..a istine možemo doci sa dokazima i zdravim razmišljanjem, znaci ovdje nisu u pitanju narodi slovenije, Bosne i hercegovine, srbije ili ažkine..ne, to nije bitno, hajde da potrazimo sta je istina.

Šta je istina? da li u istom vremen mogu sve vjere biti ispravne. naravno NE, kako može neko biti u pravu da tvrdi da jedan sat iznosi 70 minuta kad je jasno da sat iznosi 60 minuta, znaci samo jedan odgovor može biti ispravan. tako i kod odgovora na pitanje ko nas je stvorio, odakle dolazimo i kuda idemo, u ovom slucaju ima samo jedan istiniti odgovor, nema šanse da u isto vrijeme možemo dati za ovo pitanje dva razlicita odgovora a da si obadva tacna.

Tako znamo iz svetih knjiga da su svi poslanici uvijek pozivali u vjerovanje jednog Boga Stvoritelja i da se covjecanstvo samo Njemu pokorava kao Jedinom Božanstvu koji je Stvoritelj svih svijetova tako DA NE POSTOJI, NITI JE IKADA POSTOJAO ,NITI CE IKADA POSTOJATI DRUGI bOG PORED NJEGA JEDINOG VJECNOG. On je Uvijek bio Bog i zauvijek ce ostati Bog, On ne umire.

Najgori grijeh je reci da pored Njega postoji drugo božanstvo koje ima iste moci ili slicne moci, to je neoprostiv grijeh osim ako se covjek za svog zivota na zemlji pokaje i povrati u ispravno vjerovanje.

svi poslanici su također imali propise prema kojima su ljudi živjeli,sudili svome narodu tako, i finalna objava kur'an ima svoje propise koje važe za sve ljude na zemlji bez obzira gdje živio.
Ja te prijatelju pozivam da proucis islam i da primiš islam za dobro tvoje i da se predaš iskreno svome Jedinome Stvoritelju Allahu Milostivom.

http://www.angelfire.com/psy/zmaj/index.html

Korisnikov avatar
Yassin
Moderator
Postovi: 984
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 6:41 pm
Kontakt:

Post od Yassin » Sre Dec 05, 2007 7:26 pm

ikorosec napisao: Da li je Biblija greška?
Mislim da si pogresno postavijo pitanje, s obzirom da imamo razlicitih biblja, a sami znamo da biblja (Biblios) znaci skup knjiga (sto znaci da nije samo jedna knjiga) ima ih preko 70 koje su opet podijeljenje pod grupacijama ako se moze tako reci.
Dakle o kojoj biblji govoris o Stari zavijet, novi zavjet, Paulovu, Metejovu, ezekerijevu.....baptisticku verziju, rimo-katolicku, pravoslavnu, King James verziju, grcku ili pak New American Bible.... ?
Stoga mi smatramo da je ta "biblja" toliko puta prepisana, ispravljena, korigirana, izmjenjenili su je kroz historiju anonimni pisari, kraljevi, carevi itd.... da se nemoze reci da danas imamo originalnu biblju kakva je bila prije 2000 godina

dennispasa
Mlađi član
Postovi: 107
Pridružio se: Pon Jun 11, 2007 4:02 pm
Lokacija: slovenija

Post od dennispasa » Sre Dec 05, 2007 8:44 pm

Selam alejkum ikorosec

http://www.zeitgeistmovie.com/

Prvi del filma, precej konkretno odgovarja na postavljeno vprašanje.

Pa lep večer še naprej

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Post od AbuAmRibnFadL » Čet Dec 06, 2007 12:05 pm

selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

e`uzu billahi minesh-shejtani radzim

Rabbi shrah li sadri we jesirli emri wahlul ukdeten mil lisani jefkahu kauli...

Ikorosec,samim tim sto je Biblija 100 % greska,tako je i lijecenje Biblijom greska 100%,a lijecnici i iscjeljitelji Biblijom lijece zabludom i lazima.Poznat je u Islamskom svijetu rad i praksa Sljedbenika Knjige(Jervreja i Krscana)po pitanju lijecenja,tako da ces nac na tone knjiga o tome kako spraviti magiju,narocito kod jevreja,a posto je Isa(Isus)alejhi selam(neka je Allahov mir nad njim)dosao kao Allahov Poslanik jevrejima da bi ponovio zakon Musa`a(Mojsija)alejhi selam(neka je Allahov mir nad njim),te knjige nasledjuju i Krscani i bave se radom svojih prethodnika jevreja,Uzmimo Vatikan i Papu koji ima svoje specijalne jedinice za slanje zlih duhova muslimanima sirom svijeta.Iscjelitelji Krscani su samo pomocna ruka sejtana cijim poslom sejtan pridobija i iscjelitelje i pacijente koji im idu,tako da najvecu korist od njihovog posla ima sejtan lanetullahi alejhim(neka je Allahovo prokletstvo nad njim).Kako lijeciti Biblijom kada je falsifikovana,kako iscjelitelji Krscani mogu sebe nazvat Iscjeliteljima kada se sluze falsifikatom,kako vjerovat tim ljudima kada smatraju Isusa Bogom,Bozjim sinom,kada je on samoAllahov Rob i Poslanik kao sto je i Mojsije,Muhammed kao i svi ostali Allahovi Poslanici,neka je Allahov mir nad njima....Nemoze Bog biti Bog ako spava,Isus je spavao,nemoze Bog biti Bog ako je gladan,a Isus je jeo i bio gladan,Nemoze Pavle mijenjat isusove rijeci i dozvolit ono sto je Isus zabranio,npr,Svinju je Isus zabranio za jelo i naredio je obrezivanje,ali je Pavle dozvolio svinju, a zabranio obrezivanje.Cijela je Biblija dvosmislena govori se u drugom licu procitaj Jevandjelje po Mateju,onda brojevi ljudi u bibliji ,ako je Biblija Bozja Knjiga kako je Bog mogao pogrijesiti u brojevima da na jednom mjestu kaze bilo je 40 000 ratnika a na drugom mjestu kaze da je bilo 4 000 pogrijesio je taj Bog za 36 000 ljudi,i milioni i milioni gresaka,u Novome pa zavrsi u Starome zavjetu.Isus je dosao da obnovi zakon Mojsija,nije Poslan od Allaha da donese nesto novo,ali ga ipak jevreji ne priznase za Poslanika,smjestali mu zamke pokusavali da ga ubiju,i vi ste vise naklnojeniji njima nego nama,koji priznajemo Istinitost tadasnje Knjige,Istinitost cudesnog Rodjenja Isusovog,Istinitost cuda koja je cinio Isus ALLAHOVOM DOZVOLOM.I ti bi da nazoves takve iscjelitelje Iscjeliteljima,NE,oni su Virusi oni su razboljevaci,odlazak njima je odlazak sejtanu,oni su sejtanski cilj obmane i zavodjenja na ovome svijetu,oni su odbijaci Istine.Kaze Muhammed Allahov Rob i Poslanik sallallahu alejhi we sellem: Ko ode Gataru i povjeruju mu u ono sto gata pogazio je ono cime sam ja dosao"Naci ces na mnogim televizijama,reklame "Iscjelitelja"(Isti Ljudi koji spravljaju magije).Kako nakiceni krstovima raznih velicina i ikonama okacenim o vrat govore kako lijece crnu magiju,kako vracaju voljenu osobu,kako su uzroci poboljsanja zarade i kako doc do para,...ccccc gluposti,sto je rekao jedan strac odavde za jednog takvog,"Da on sta zna,dobio bi 7 na loto,al istina je ta da samo ALLAH UZVISENI ZNA STA CE BITI U BUDUCNOSTI,tako da te njihove aktivnosti mozemo pripisati samo sejtanu,sotoni i njegovim pristalicama.Nasa je vjera Jedino Ispravna jer je Allahova Knjiga Kur`an ostala netaknuta,(za Razliku od Vasih "SVETIH KNJIGA")niti se je sta dodalo niti sta izvadilo,takva je od momenta objave.Postoje pristase vasih iscjelitelja u nasoj vjeri koji su slicni vasim iscjeliteljima,mi muslimani zabranjujemo odlazak kako vasim tako i nasim iscjeliteljima koji rade ono sto je zabranjeno,jer je njihov posao zabranjen oni su sluge sejtana i od takvih se pomoc ne trazi jer su oni u vecinom slucaja uzroci bolesti,pa kako otici traziti lijek kod onog koji vas je razbolio.Takvi iscjelitelji i takvi pacijenti koji im odlaze su samo sejtanski nacin povezivanja i odvracanja od pravog puta a to je Allahov put.Ti iscjelitelji pozivaju u vatru,i takve iscjelitelje mi nazivamo sejtanovim prijateljima,pa ako mislis da su ti iscjelitelji ispravni,onda je sejtan pridobio jos jednog prijatelja,Ja te pozivam da se okanis prazne vjere,vjere koja je pretrpjela izmjene i dopune,vjere koja u sebi ima samo lazi i pretpostavke,ja te Pozivam da primis Islam jedino priznatu vjeru kod Allaha Uzvisenoga,a ako ne pristanes budi mi svjedok da sam ja Musliman.

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Post od AbuAmRibnFadL » Sub Dec 08, 2007 11:39 am

Ikorosec evo ti vidi sta rade tvoji hriscani i jevreji nije im dosta sto su sopstvene Knjige Falsifikovali,pa su ujedno sa Shi`jama pokusali da nesto ponovo pokusaju da urade sa Kur`anom,i ovo im je jos jedan od neuspjeha.Da Allah nagradi brata koji mi je ovo poslao.Pogledaj sta i nasta se bazira vasa vjera
Lazni Kur'an

Draga braco i cijenjene sestre molimo vas u ime Allaha s.w.a. da ovo shvatite ozbiljno i da ovaj tekst procitate i shvatite kao savjet i opomenu. Radi se o knjigi koja je izasla iz stampe i vec je u prodaji na najvecim internet stranicama za prodaju knjiga kao sto je Ammazon.com.

Knjiga nosi naslov "The True Furqan" ili "The 21st Century Quran' (Kur'an 21 stoljeca) Kafirske krscansko-jevrejske-sijsko-rafidijske i ostale sorte kufra uz pomoc dviju stamparski americki kompanija "Omega 2001" i "Wine Press" ostampale su ovu knjigu i vec pustile u prodaju.

Cilj ove knjege je da odvarti ljude od Allahove s.w.a. knjige Kur'ana i da uzme za knjigu ovog stoljeca ovu falsifikovanu izmisljenu knjigu. Ovom knjigom pokusavaju da se priblize muslimanima koji su u siromasnim zemljama ili zemljama gdje vlada rat ili katastrofalne nepogode koristeci krscanske humanitarne organizacije da podjele te knjige ljudima a to rade i u zemljama sa muslimanskim stanovnistvom gdje amerika ima vlast nad njima tako da su vec u Kuwajtu poceli dijeliti u skolama djeci te knjige sto saznajemo iz povjerljivih izvora. ... tekst slijedi ...

Ko sto smo rekli radi se o knjigi koja pokusava da potisne Kur'an iz muslimanskih ruku i da unese fitnu i laz mudu muslimanima, knjiga se sastoji od 77 sura napisanih na arapskom i engleskom jeziku, ajeti u surama su izmjenjeni i upisivali su ono sto godi dusama njihovim tako da su rekli da je borba na Allahovom putu haram, i pored sadrzaja sure fatihe i jos nekih od imena sura nijedna sura nepocinje sa Bismillom vec sa nekim krscanskim trojstvom.

Pocinje Sura prva po njihovom: Al-Basmala i onda pocinje prvi ajet - Reci " U ime oca, rijec, svetog spirita, jedan i samo jedan je istinski Bog" Ova knjiga sadrzi jos mnogo gluposti mi vam je necemo prevoditi kao nebi citali te neistinite lazi i rijeci kufra ali vam nudimo

DOKAZ da se sami uvjerite u to evo vam link: Prva njihova sura

U objasnjenju i opisu izdavaca ove knjige izdvajamo sledece: Opis knjige "Napisana je arapskim i engleskim na svakoj stranici. Proza i poezija najveceg kalibra clasicnog arapskog sa engleskom interpretacijom. Sardrzi 77 sura objasnjavajuci mnogo subjekata sa prelijepim rukopisom i lahak za razumjeti. Ljubav, Svjetlo, Mir, Pokajanje, Zene, Brak, Post, Molitva, Zalog, Inspiracija, Dzennet, Stil i Ekselentna imena su djelovi prepisani u unikatnom stilu Kur'ana."

Kaze jedan od komentatora kafirski: "Ako usporedite the True Furqan i Kur'an oni su obadva ista osim sto je the True Furqan mnogo ljubaznija i tolerantnija i mnogo je pribliznija modernom svijetu"

NAS KOMENTAR - UPOZORENJE:

Prvo, molimo Allaha s.w.a. da olaksa muslimanima i sacuva nas od ove sejtanske smutnje i fitne kafirske.
- Braco i sestre ova knjiga je neistinita i laz na Allaha s.w.a. i njegovu vjeru i nema nista sa islamom. Ukoliko dodjete do ovakvog primjerka odmah ga zapaltie, neostavljajte ga sa strane, niti ga citajte jer je pun lazi na Allaha s.w.a. i pravo je sejtansko djelo.

- Obavjestite svu svoju rodbinu, prijatelje, rijecima, emailovima i sve one koje poznajete da je ovo lazna knjiga i da je odbace, isprintajte ovo upozorenje i poljepite po dzamijama, klubovima i svim mjestima gdje se muslimani okupljaju inshAllah to vam je duznost u ime Allaha s.w.a.da ukazete na spletke kafira i sejtana.

- Prevedite ovaj tekst ili njemu slican na sve moguce jezike koje poznajete i postavljajte na islamskim stranicama, forumima, novinama i sl. - Nemoj te voditi rasprave sa drugim o ovom vec samo recite da je ovo lazna knjiga kafira koji zele da unesu fitnu medu muslimane, ostavite se rasprava.

- Dokazi su da Kur'an ima 114 sura a ne 77, da je Allah s.w.a. svoju knjugu Kur'an i svoj jezik opisao u Kur'anu kao unikatne rijecima " pa zar ima iko ko bolje govori od Allaha " sto nam odmah daje do znanja da sve drugo je puka laz sto mu se suprostavlja i jeli se to nasao sada neki kafir koji ce nam napisati knjigu kako se to muslimani trebaju klanjati, postiti, zeniti, kajati eto sad on Estagfirullah pametniji od Allaha s.w.a. pa ce nam on nasu vjeru pojasniti. Eto inshAllah neka nam ovo bude zadaca da ovu fitnu iskorjenimo odmah i pripremimo nas narod jer vjerovatno ce imati dodira sa ovim, sobzirom da naseg naroda dosta zivi u dijaspori i pricaju engleskim jezikom a kako su kafiri krenuli prevodice ga i na druge jezike.

UPOZORENJE svim muslimanima. Dokazi da je ovo laz i da Allah s.w.a. nije nista rEkao o ovoj knjizi i da je ova knjiga pisana rukom ljudi koji nisu muslimani vec kafiri i to da njen sadrzaj govori o trojstvu sto je krscanska laz mozete provjeriti na web stranici www.islam-exposed.org gdje postoji citava knjiga. Da su kafiri rekli da je nova biblija nebi nas zacudilo jer pored 72 biblije koje imaju i neznaju koja je prava ova knjiga im prilici da bude 73 ili Allah s.w.a. zna najbolje koja po redu.

Eto mi vas selamimo od srca i molimo Allaha s.w.a. da nas pomogne na putu istine koja Islam se zove i da umremo samo kao muslimani amin.

Odgovori