Trebam pomoc!

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Emmy89
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Uto Okt 28, 2008 4:40 pm

Trebam pomoc!

Post od Emmy89 » Uto Okt 28, 2008 5:02 pm

Selam svim korisnicima ovog sajta,
registrovala sam se iz razloga da potrazim pomoc ili savjet od nekog , jer mi je zaista potreban...

Jako se lose osjecam trenutno ,jer ne mogu da vjerujem da mi se ovo desava..
Upoznala sam momka , koji je udaljen od mene 100 km, jako mi se svidio, i zaljubila sam se nakon jednog susreta u njega..
Malo nam je tesko bilo, jer nam se veza vise svodila na pricanje preko neta, a vidjeli bi se u mjesec dana jednom,
to je trajalo par mjeseci, dok zadnji put kad sam otisla kod njega to nismo okoncali...
Naime, sve je bilo uredu, dok nisam shvatila i vidjela da se drogira i da u njemu ima neke agresivnosti...
Dva dana smo proveli skupa, dva najljepsa i najgora dana u mom zivotu...
Sva sam zbunjena i svakakve mi se misli motaju po glavi, jer taj momak me je optuzio da sam mu stavila sihire , poceo je da prica gluposti svakakve, nazivao me sihirbazicom, na shta sam ja samo zeljela da odem odatle, da dodzem kuci, da zaboravim jednostavno na sve, jer nisam mogla vjerovati da misli da sam ja u stanju to da uradim...
Polako vracam film, i sjecam se svih stvari sto smo radili skupa, sjecam se da smo isli kod njegove nane koja nas je docelaka kahvom i lijepo ugostila, njegove rodbine koji su sa mnom bili u jako dobrim odnosima..
Bojim se, jer mislim sad da i ja imam sihire, jednostavno sam sva zbunjena, imam nocne more, ne mogu prestat mislit o njemu i nama, i boli me to sto on i dan danas mene naziva sihirbazicom, zaista ne znam sta da radim, koliko god mu pricam, govorim da dragi Allah zna, i da on mnogo grijesi u tome sto mi govori...

Ja zaista ne znam sta da radim, svaki savjet mi je dobrodosao...
Hvala unaprijed!

Odgovori