rukja2

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
merymca
pisem pomalo
Postovi: 15
Pridružio se: Pet Sep 02, 2005 11:19 pm

rukja2

Post od merymca » Uto Sep 06, 2005 6:06 pm

evo mene opet da se javim Enese,izvinite što otvaram teme ali da kažem da sam opet pustila i žmirila....i cjelo vrjeme mi je bilo zima,a najviše me boljela glava i prsa....a kad se završilo oči jedva sam progledala,šta dalje savjet...koliko da to još puta slušam......i ako smim da kažem da bi bilo bolje kad bi svi mogli odgovarati i tu,svačji savjet je prihvatljiv ako je dobar,iako je ovo namjenjeno samo Vama,a mislim da bi najviše i vaše savjete i poslušali...eto moje mišljenje jer ovako se otvara previše tema za džabe.....SELAM...Nadam se da se nečete šta ljutiti

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Post od Enes » Sre Sep 14, 2005 11:00 am

Cesto neko potrazi savjet i dobije ga u prvih par postova a poslije to krene u prepucavanje koje nigdje ne vodi.
To je razlog zasto sam odvojio jedan dio foruma da svi mogu citati i otvoriti temu, ali samo da ja mogu dati odgovor.
Samo radi preglednosti, ni radi cega drugog.
Sto se tice rukje, najbolje je odes nekom da ti prouci rukju pa da ti on da detaljnije upute.
Sto se tice slusanja rukje, to nije ograniceno ni prostorom ni vremenom.
Sve dok osoba osjeca rekacije na ucenje kur'ana, problem nije rijesen u potpunosti.
Reakcije koje si opisla su ''normalne'' pri slusanju rukje.
Moze se desiti da nakon par preslusavanja rukji, dode i do povracanja pa da dzinn tim putem napusti tijelo.
Ono sto bih naglasio, jeste da ne treba ocekivai da ce problem koji traje godinama nestati za jedan dan slušanja rukje.

Odgovori