Sihire, pomoc potrebna hitno!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Ghuraba
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Uto Dec 22, 2009 11:43 am

Re: Sihire, pomoc potrebna hitno!

Post od Ghuraba » Pet Jan 01, 2010 10:13 am

num napisao:Selam alejkum sestro!

Nadam seda se neces ljutiti sto sam na ovu stranicu prenio tvoj pocetni tekst na ovoj temi: http://www.n-um.com/?q=node/2918

Pogledaj savjete ispod tvoga teksta na ovom linku, mozda ti bude nesto od pomoci, inshaAllah.

Molim Uzvisenog Allaha da ti se smiluje i da ti podari izljecenje, amin!

Ma ne uzimam ti za zlo, samo ti.
Vjeruj dok sam citala odg. od administracije nisam mogla da dodjem sebi, iz razloga sto sve sto su objasnili se zaista meni desava. Cak i vrijeme, ma sve. Hvala ti mnogo na ovom, Allah te nagradio.
A ja cu da se inshallah izlijecim, uz Allahovu pomoc sve se moze.
Selam!

hava
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Pet Dec 04, 2009 9:43 am

Re: Sihire, pomoc potrebna hitno!

Post od hava » Pet Jan 01, 2010 10:06 pm

[
Poslednja izmena od hava u Pet Jan 01, 2010 10:18 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

hava
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Pet Dec 04, 2009 9:43 am

Re: Sihire, pomoc potrebna hitno!

Post od hava » Pet Jan 01, 2010 10:16 pm

Draga sestro, sto prije nadji Ispravnog lijecnika . Sama se ne mozes lijeciti , znam to iz sopstvenog iskustva.
Ja ti potpuno vjerujem . i znam da ti nije lako jer sam i sama , dosta davno , prosla kroz slicna iskustva ali u budnom stanju. Jedino sto znam je to da se ne smijes bojati u takvim trenutcima jer tvoj strah jaca njihove moci nad tobom . Kad ti se desi napad , izgovaraj ove riječi: "Allahu ekber"
- Allah je najveći! i uci kuransku dovu protiv zla :
."Bismi-l-Lahi-l-lezi la jedurru me' a-smihi šej‘un fi-l-erdi ve la fi-s-sema i ve Huve-s-Semi ' u-l-'Alim" (3x)
- S imenom Allaha; kad se Njegovo ime spomene, nikakvo zlo na Zemlji i na nebesima ne može se počiniti (3x).
Nauci je napamet , mene licno je spasilo ucenje te dove kad sam bila svezana da nisam mogla ni govoriti. Osim toga uci puno El-fatihu i donosi salavate na poslanika i trazi oprosta.
Evo ti jos neke dove koje bi trebala svakodnevno i cesto uciti ,
Allahumme inni e'uzu bike min'azabi-l-kabri ve min'azabi džehenneme ve min fitneti-l-mahja ve-l-memati ve min šerri fitneti-l-mesihi-d-dedžali"
- Allahu, prizivam Te da me sačuvaš od kaburske kazne i od kazne Džehennema, od ovosvjetskih onosvjetskih kušnji, te od kušnji Mesiha Dedžala.

."E'uzu bi kelimati-l-Lahi-t-tammati min šerri ma haleka (3x)
- Pomoću savršenih Allahovih riječi zaštićujem se od svakog zla ( učiti 3x ).

la ilahe ille-l-Lahu ve la havle ve la kuvvete illa bi-l-Lahi"
nema boga osim Allaha, nema pomoći niti moći osim od Allaha.
svako dobro
selam

Odgovori