nemogu kontrolisati tjelo nekad

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Habibi
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Čet Mar 04, 2010 11:38 am

nemogu kontrolisati tjelo nekad

Post od Habibi » Čet Mar 04, 2010 11:49 am

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

sanjam cesto da me strase dzini i zivotinje razne i kad se probudim utrnute su mi ruke il noge il sve.
kad sam medju narodom pocne mi srce lupati i uhvati me neki strah. kad mi se to desi nemogu se kretati jer sva drhtim i glava mi se kao trese nemogu svoje tjelo kontrolisati nikako. neznam jel to nervoza al nevjerujem jer to mi se desava kod osoba koje dugo poznajem i skojima sam cesto.

molim za savjet....

Habibi
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Čet Mar 04, 2010 11:38 am

Re: nemogu kontrolisati tjelo nekad

Post od Habibi » Pet Mar 05, 2010 7:48 am

bas niko :cry:

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: nemogu kontrolisati tjelo nekad

Post od Haris » Pet Mar 05, 2010 9:42 am

Selam,

Pokušaj poslušati audio rukju sa ove stranice.
Čisto provjere radi..

A kad ideš u krevet, obavezno liježi pod abdestom, te prouči Fatihu, Ihlas, Felek, Nas, Kafirun i Ajetul-Kursiju po 3 puta, i nakon svakog proučenog puta puhni u dlanove pa potari tijelo. To bi te trebalo, uz Allahovu pomoć, sačuvati teških snova.

Sunna
Mlađi član
Postovi: 154
Pridružio se: Uto Jan 23, 2007 3:40 pm
Lokacija: Skandinavia

Re: nemogu kontrolisati tjelo nekad

Post od Sunna » Pet Mar 05, 2010 10:50 am

Es Selamu alejkum,


Harise, nisam nekako rjecita pa da bi davala neke savjete od ovog mog skromnog znanja, a zelja mi je i trudim se bar nekad da dopunim u necem. I koliko vidim nas nekoliko potrudimo se i postavimo poucnih postova, info ili neki odgovor.

Vallahi odkad brat Abuamrfadl...kako se vec zove, ovako agresivno i bez imalo respekta prema svom bratu muslimanu ( Senadu ) nastupi, gubim zelju dolaziti ovdje. Malo sam i zbunjena zar on stvarno uci rukje?! Citala sam da ucaci rukje su mumini visokog morala, ahlaka, blagosti; neke sam i srela pa hvala Allahu dz.s. na ljepotama islama. Ovo je bio pravi napad na licnost muslimana a ne samo njegovo vjerovanje. Zar nije mogo istresti taj svoj dzihad na brata muslimana preko privatne poruke? neko ovako javno izaci...SubhanAllah. Ja nemam vec odavno tu funkciju za privatne poruke, mozda drugi imaju. Koda je brat Senad sam na ovom forumu, zar sam da napravi svastaru od ovog foruma? Sto nam na fin nacin ne ukaze na pogreske. Ne mislim da ko ovde dolazi od straha ili moranja, vec da nesto sazna ili kaze ako ima. Pa evo rekla sam ija. Molim Allaha dz.s. da mi oprosti, a i vama postovana braco muslimani, da nas ojaca u lijepom islamu, podari slogu i berekat. amin.
Hajr inshAllah.
sestra Sunna

Sunna
Mlađi član
Postovi: 154
Pridružio se: Uto Jan 23, 2007 3:40 pm
Lokacija: Skandinavia

Re: nemogu kontrolisati tjelo nekad

Post od Sunna » Pet Mar 05, 2010 11:14 am

Es Selamu alejkum,

Tek sad primjetih da ovaj post "zar niko :(" nije brata Harisa, jer zato sam se bas njemu obratila u mom prethodnom postu.

Odgovori