NENORMALNO MRSANJE

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

anNur
pisem pomalo
Postovi: 38
Pridružio se: Sub Maj 08, 2010 7:30 pm

NENORMALNO MRSANJE

Post od anNur » Sre Jun 16, 2010 9:02 pm

Selam svima

Htjela sam pitat da li neko od vas zna jel normalno,da covjek u toku lijecenja pocne mrsavit,u mene ruke ko u djeteta,sva se osusi,jel ima kakve veze sa ljecenjem mozda?
A normalno jedem,prije sam se borila s tezinom,a sad kost i koza,dal neko zna mozda?
Hvala za odgovor

iman
pisem pomalo
Postovi: 18
Pridružio se: Pet Mar 12, 2010 9:08 am

Re: NENORMALNO MRSANJE

Post od iman » Pet Jun 18, 2010 1:00 pm

sellam alejkum!
ja sam za dvije godine koliko deveram sa dzinima smrsao 10 kg,tako da mislim da ima tu nesto a neka ti jos neko odgovori ako neko ima iskustva sa tim,ponekad naidje period pa mi se popravi apetit i udebljam se 1-2 kg i onda opet smrsam i sve tako.

anNur
pisem pomalo
Postovi: 38
Pridružio se: Sub Maj 08, 2010 7:30 pm

Re: NENORMALNO MRSANJE

Post od anNur » Pet Jun 18, 2010 9:19 pm

Selam Alejkum
Hvala ti za odgovor,e pa onda i ja mislim da ima veze sa dzinnovima,jer ne znam sta bi drugo moglo biti,otkad se mazem naucenim uljem,kako sam rekla osusi se,same kosti,i tako to je pored ovih drugih stvari jedna stvar.
Najvise me zabrinjava sto se nigdje ne osjecam dobro,ni kod kuce a ni vani,mi trazimo vec godinu dana mjesto gdje se covjek osjeca kod kuce.ali nema ga,gdje god mi odemo sve nam je nekako nerealno,a depresiju pokupim ako skoknem do bliznjeg sela,nije vise normalno,sta god podem radit u kuci,pokupim depresiju,gdje god da odem isto,u gradove ne mogu da idem,jer sam izgubljena u masama ljudi,prije me je priroda smirivala a sada ludim,jedino sto se veselim je da odem ucacu,a ovo drugo ko da me tuga prati,zadoovljna sam svime,ne trebam puno ali da mi je da ode ta tuga i depresija,al sto vise ja se lijecim ono postaje sve gore i gore.
Moralal sam ovo sve napisati jer danas je bio jedan od takvih dana kad sam se ponadala da odem pogledat taj stan,a kad sam ja dosla u meni ko da nije bilo zivota,mene depresija lupila i ja se okrenem,i sad placem zao mi ljudi sto su cekali,al izvinula sam se,ali ne mogu,ja ne znam ni tamo ne bi mogla zivjeti,al tako je ja u tom momentu ne znam nista vec bjezim pa mi poslje bude zao dobrih ljudi,ja sam totalno nenormalna.
A Allah zna kakva sam,ne zelim nikome zlo,ne radim namjerno, sta cu kad se izgubim.
Selam svima

MIRAJ
pisem pomalo
Postovi: 29
Pridružio se: Sub Jun 05, 2010 4:57 pm

Re: NENORMALNO MRSANJE

Post od MIRAJ » Pet Jun 18, 2010 10:35 pm

naglo mrsavljenje moze da bude i posljedica stresa i depresije. to je sve jos intenzivnije ukoliko je osoba pod uticajem sihra ili uroka.
samo od stresa, ako duze traje, covjekov metabolizam slabi. moraces pronaci nacina kako da se, ne samo odupres nego i suprotstavis
sihru i urocima. dzini su veoma lukavi i zato moras biti lukavija od njih. moras pronaci nacina kako da ih ubijes u pojam. a to mozes da uradis
tako sto pocnes da ih razlikujes i shvatis na koji nacin oni dejluju na tebe, tj. koja im je uloga. onda pitas alaha dz.s. sta ti je ciniti. ja sam
vec napisala sta sam uradila sa onim sto je stalno pjevao. isto tako sam se rijesila jendog sto me je mucio zbog jedne muske osobe koja mi je bila
veoma draga. nazalost ta muska osoba me je jako uvrijedila i zbog drugih zena koje su bile jako ljubomorne na mene on me je jos vise vrijedjao
provodeci sve vrijeme sa tim spletkasicama. a taj dzin koji je bio za to zaduzen me je bacao u ocaj. ja sam dan i noc plakala, skoro sam izgubila vid
i beonjace mi stalno pucaju i krvare. zaspala bih u suzama i cim bih se probudila, jos onako bunovna ja bih odmah pocela da mislim na njega i na svu bol koju mi je zadao i onda opet briznula u plac. nikako da ga zaboravim i da ga prebolim i tako cetiri godine, sve do neki dan. najvise me je pogadjalo to sto ima veze i sa muskarcima ne samo sa zenama. i ja pitam alah sta mi je ciniti i kako da se rijesim tog dzina kao onog pjevaca. i rjesenje dodje samo od sebe. ja dzinu kazem "izgleda meni da si ti zaljubljen u njega a ne ja. ako ti se on toliko svidja i nemozes da ga prebolis onda moras da udjes u tijelo jednog zgodnog muskarca. on voli muskarce. dzaba ti svi napori da budes u meni, ja sam zensko." i k'o rukom odneseno. nije me vise zezao i cak je izasao iz mene.

citala sam da je nesto slicno enes preporucio da trebas biti prefrigan i dzine preci, samo neznam vise u kojoj temi sam to citala. znas kako se kaze u narodu - klin se klinom izbija. insh'allah. a i u normalnom svijetu, ako hoces unistiti neprijatelje onda neprijatelje trebas unistit njihovim oruzjem.

as salamu alaykum. neka te alah dz.s. izlijeci i izvede na pravi put.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: NENORMALNO MRSANJE

Post od Senad » Uto Jun 22, 2010 4:44 pm

anNur napisao:Selam svima

Htjela sam pitat da li neko od vas zna jel normalno,da covjek u toku lijecenja pocne mrsavit,u mene ruke ko u djeteta,sva se osusi,jel ima kakve veze sa ljecenjem mozda?
A normalno jedem,prije sam se borila s tezinom,a sad kost i koza,dal neko zna mozda?
Hvala za odgovor
Esselamu alejkum

Sestro nađi sebi matičnu mliječ , polen i propolis i to odvojeno pojedinačno i konzumiraj 3 mjeseca stanje će se inšaAllah popraviti što se tiče kilaže,, sa ovom terapijom popravit ćeš stanje hipotalmusa, popravit ćeš stanje nervnog sistema, Uravnotežiti žljezde sa unutrašnjim izlučivanjem,, Očistit ćeš toksine koji te dovode utakvo stanje ,,,,

Svakako namaz na prvo mjesto i terapija za otklanjanje sihira ,,,

Hajr inšaAllah

Esselamu alejkum

anNur
pisem pomalo
Postovi: 38
Pridružio se: Sub Maj 08, 2010 7:30 pm

Re: NENORMALNO MRSANJE

Post od anNur » Uto Jun 22, 2010 5:19 pm

Selam

Hvala ti Senade na odgovoru,kako da nadem naprimjer u stranoj zemlji ne znam kako se zove,znam samo med kako se zove,a maticnu mlijec i propolis,ili polen ne znam.
Da li ima latinski izraz mozda?

Selam Alejkum

MIRAJ
pisem pomalo
Postovi: 29
Pridružio se: Sub Jun 05, 2010 4:57 pm

Re: NENORMALNO MRSANJE

Post od MIRAJ » Uto Jun 22, 2010 6:38 pm

propolis se na njemackom isto kaze propolis ( to je grcki i latinski naziv) a poznat je takodje pod nazivima Bienenharz, Bienenleim, Bienenkittharz, Kittharz oder Kittwachs. polen se zove Pollen ili Blütenstaub a pcelinji polen Honigbienen Pollen.

MIRAJ
pisem pomalo
Postovi: 29
Pridružio se: Sub Jun 05, 2010 4:57 pm

Re: NENORMALNO MRSANJE

Post od MIRAJ » Uto Jun 22, 2010 6:58 pm

maticni mlec se zove Gelée Royal ili Weiselfuttersaft ili Bienenköniginnenfuttersaft

anNur
pisem pomalo
Postovi: 38
Pridružio se: Sub Maj 08, 2010 7:30 pm

Re: NENORMALNO MRSANJE

Post od anNur » Uto Jun 22, 2010 7:10 pm

Hvala Miraj,Allah te nagradio,puno si mi pomogla.

Selam Alejkum

MIRAJ
pisem pomalo
Postovi: 29
Pridružio se: Sub Jun 05, 2010 4:57 pm

Re: NENORMALNO MRSANJE

Post od MIRAJ » Uto Jun 22, 2010 7:27 pm

nema na cemu samo budi oprezna sa maticnim mlijecom. izaziva alergicne reakcije i cak i kobnu anafilaksiju.

senci
Mlađi član
Postovi: 87
Pridružio se: Pon Avg 10, 2009 7:04 pm

Re: NENORMALNO MRSANJE

Post od senci » Sre Jun 30, 2010 7:03 pm

Esselamu alejkum.

Ako nemaš nikvi drugi alergija onda vrlo malo vjeroatno, da bi bila alergična na matičnu mlječ. Možeš i namazati npr. na jedan dio kože, pa ako tamo izazve kakvo crvenilo onda si alergična ako ne slobodno konzumiraj.

Ja bih ti još priporučio korištenje ćurekot ulja-izvanredno ulje.

A recept iz knjige Lječenje Kur'anom, medom i ljekovitim biljem za otvaranje apetita jeste:

Prije jela na nekoliko minuta potrebno je uzeti jednu malu kašiku sjemena ćurekota i zubima ga izmrviti, a poslije toga popiti jedan fildžan hladne vode sa nekoliko kapi sirćeta, i vidjet ćeš čudo, s Božijom pomoći. Ali, pripazi se prejedanja i proždrljivosti.

Ja sam probo sjeme ćurekota sa medom i stvarno je dobar.

Neka ti Allah dž.š. pomogne.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: NENORMALNO MRSANJE

Post od Haris » Sre Jun 30, 2010 8:43 pm

I ja koristim trenutno čurokotovo ulje. Pa jedem ko nenormalan :D Vazda gladan..

anNur
pisem pomalo
Postovi: 38
Pridružio se: Sub Maj 08, 2010 7:30 pm

Re: NENORMALNO MRSANJE

Post od anNur » Sre Jun 30, 2010 10:16 pm

Selam svima
Hvala vam za savjete,Allah vas nagradio.
ja sam danas uljem od curekota namazala se,imam jake reakcije na tijelu,sve se mice i hoce da iskoci,jel to dzinn il sta je to,uz to sam i jako nervozna ono kao da hocu puknut iznutra,a ja mislim da sam pretjerala s medom da sam tako pocela mrsavit,sad pravim pauzu sa medom,al imam jake reakcije i ne znam dali dzinn sad trazi put da izide il sta je to,normalno nije jer sta bi se pokretalo po tijelu????
Selam Alejkum

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: NENORMALNO MRSANJE

Post od Haris » Čet Jul 01, 2010 12:59 pm

Pa čuj. To ne mora značit da je džin. Možda je reakcija tijela na ulje. Još ako nije naučeno na ulje, mislim da i neće smetat džinu ništa. A Allah zna najbolje..

anNur
pisem pomalo
Postovi: 38
Pridružio se: Sub Maj 08, 2010 7:30 pm

Re: NENORMALNO MRSANJE

Post od anNur » Čet Jul 01, 2010 5:42 pm

Selam Alejkum

je nauceno je ulje pomijesam i sa maslinovim naucenim uljem,danas mi je jako tesko,otkad sam bila na rukji imam pakao sa partnerom

Odgovori