DOZIVLJAJ

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
anNur
pisem pomalo
Postovi: 38
Pridružio se: Sub Maj 08, 2010 7:30 pm

DOZIVLJAJ

Post od anNur » Pet Jul 02, 2010 3:53 pm

Selam Alejkum

Danas mi se nesto strasno desilo,dok sam bila u voznji na autoputu,djete je bilo isto sa mnom,odjednom sam pocela gubit zrak,i gusit se,morala sam stat jer sam bila sekundu od nesvjesti,pocela sam lovit zrak al nije ga bilo,odjednom su mi se ruke digle sa volana i pocele da se uvrcu te unutra te opet izvana,nisam imala osjecaj u rukama niti sam ih mogla kontrolirati,onda mi je pocela desna noga da skace gore dole,preznojavala sam se jako mi je bilo tesko,ljudi moji to nisam nikada dozivjela,to je bilo oko deset sati jutros,a sad je sest i jos uvijek mi tijelo trne,izgubljena sam ne znam sta mije ciniti,ja se jesam uplasila ko ne bi,kako su se ruke pocele uvrtat,ja sam mislila da je kraj moga zivota na zemlji,i panika me ulovila jer nisam znala sta ce bit s mojeg malog djeteta,ako ja umrem u autu.danasnji dan me je potreso totalno i sva sam u komi,ja ne znam kako dalje,i da li uopce smijem izlaziti iz kuce a pogotovo vozit,jer ovi napadi su bili najjaci do sada sto sam dozivjela.
Molim Allaha da nama i svima pomogne koji imaju probleme.
Selam Alejkum

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: DOZIVLJAJ

Post od Haris » Pet Jul 02, 2010 4:13 pm

Selam,

Jesi li slušala kojim slučajem učenje Kur'ana u vožnji?

anNur
pisem pomalo
Postovi: 38
Pridružio se: Sub Maj 08, 2010 7:30 pm

Re: DOZIVLJAJ

Post od anNur » Pet Jul 02, 2010 5:53 pm

Selam Haris

Nisam nista slusala u voznji,nego sam vozila jednoj zeni,koju sam prije tri veceri sanjala kako odlazi iz mog stana,i na odlasku ja joj kazem ajd ti taj sihir ponesi sa sobom,i sanjam ja joj baci neku crnu kutiju,i onda sam isla na rukju,na rukji je bilo reakcija ali dzinn nece da izade,sljedeci dan je pocelo,svada nervoza,i eto danas ruke mi izvrce,kad se nisam ugusila to nisam jos nikad dozivila,noga stade skakat nisam se mogla smirit,vec kako me je izvrcalo nemam kontrole,jedva sam kuci dosla zahvaljujem se dragom Allahu,da me je spasio i ne bojim se ja dzinna samo je nezgodno sto covjek nema kontrole nad sobom u tom trenu i ne znam kako da smirim dzinna,ovo je nesto jako.
Jer evo trnem sva jos uvijek i malo ko da me oce pocet opet da izvrce cijelu,al mazem se naucenom vodom pa valjda ce se smirit,ne znam kako ce ovo zavrsit,izgleda cu se skoro onesvjestit.
Selam Alejkum

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: DOZIVLJAJ

Post od Haris » Pet Jul 02, 2010 6:10 pm

A što ti treba to da ideš njoj? Samo zato što si je sanjala ti je optužuješ i uz to joj ideš kući.
Nije ni čudo što se dešava sve to, kad sama sebe opterećuješ sihrom, džinima, šejtanima.

Stani na loptu. Porazgovaraj sa sobom. Pusti te stvari, okreni se namazu, učenju, slušanju, zikru. Ionako nemaš ništa od toga što znaš ko je. Nemaš nikakav dokaz. Još uz to sebi možeš pribavit dobrih problema ako te ta osoba tuži za napad. A šta ćeš ti u odbranu reći? "Ja sam sanjala da mi je ona napravila sihr."
Pa da ti se još i smiju.

Pusti to.. Ogradi se imanom, i nema tog džina koji ti nešto može kad si pod Allahovom dž.š. zaštitom.

Molim Uzvišenog Allaha da ti olakša tvoje muke pa da malo razbistriš mozak i kreneš dalje.

A ne znam koliko si upućena da džini mogu doći u san, a kako je poznato da vole lagat dosta, onda ti nametnu takve snove da bi te i zavadili sa nekim.

anNur
pisem pomalo
Postovi: 38
Pridružio se: Sub Maj 08, 2010 7:30 pm

Re: DOZIVLJAJ

Post od anNur » Pet Jul 02, 2010 7:01 pm

ja je sigurno ne optuzujem da mi je nesto napravila,kazem samo sta sam sanjala,a ko je napravio vidjece se,sa tim se ne zamaram,a da ja sumnjam da mi je ona napravila sihir ne bi ni isla kod nje!
i ja nikoga ne optuzujem za sihir kako ti mislis ili napadam nisam ja takva,ja sam joj samo htjela danas pomoc,eto,a sta je san znacio i da ja moram do nje i da mi se na putu do nje to desi ne znam zasto je zato sam i napisala,a ne okrivila nikoga. nisam ni napisala da znam,niti da se bavi sihrom to ja ne znam.
A Allah zna najbolje.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: DOZIVLJAJ

Post od Haris » Pet Jul 02, 2010 7:39 pm

Ne znam setro, halali, ali tako si napisala kao sanjala sam je pa sam išla njoj. Djelovalo je kao da joj ideš zbog sna.
Ali nije sad to bitno. Nego se ti fokusiraj na Islam najviše.

anNur
pisem pomalo
Postovi: 38
Pridružio se: Sub Maj 08, 2010 7:30 pm

Re: DOZIVLJAJ

Post od anNur » Pet Jul 02, 2010 8:37 pm

ne nikako ja ne bi isla nekome da ga osudujem,nego mi je bio cudan san i onda ubrzo nakon toga ja moram da idem i na putu mi se to desi tako,a snikim se ne bi ja svadala,pogotovo ne zbog toga,a moram reci da nakon toga svega st je danas bilo ko da pomalo dolazim sebi,malo mi je bolje,izgleda da je to bio dzinov izlazak,ne znam ali pretpostavljam,posto se osjecam puno bolje nego ranije,a Allah nsjbolje zna jel tako il nije.
Selam Alejkum

anNur
pisem pomalo
Postovi: 38
Pridružio se: Sub Maj 08, 2010 7:30 pm

Re: DOZIVLJAJ

Post od anNur » Pon Jul 05, 2010 11:26 am

Selam Alejkum

Moje se stanje ne smiruje,cim sjednem u auto dzinn se aktivira,opet isto ruke mi se pocnu uvrcat,i trne,danas cijela trnem,sta da radim,danas bi trebala na ferije daleka voznja a ne znam sta cu i kako cu takva,sta li je to tako kako da to zaustavim,nosim naucenu vodu sa sobom i kad napad dode poljevam se vodom,ali nesvjestica me hvata onda tako da ne mogu hodati. ali ne smiruje se nikako,ko da mi ne da da izlazim iz kuce,juce sam otisla da nesto kupim na benzinsku,bilo je jako puno ljudi,ja se tresem,cujem disanje u desnom uhu,vrtoglavica,cujem cak i kako mi srce lupa,ja ne podnosim ljudske mase,sta je meni,polako gubim razum i mislim da sam luda ili da imam shizofreniju,sve gore i gore je.Molim Allah Uzvisenog,da mi oprosti i da mi pomogne,da dodem opet u normalu,da napomenem zbog lupanja srca sam isla i na ekg,ali sve je u redu,i razne nalaze sam napravila sve u redu,a moje stanje ide samo na gore.
hvala vam ako imate savjete.
Selam Alejkum

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: DOZIVLJAJ

Post od Haris » Pon Jul 05, 2010 5:47 pm

Pokušaj pregledati auto. Možda nađeš nešto loše.. S obzirom da se uvijek dešava napad u autu.

pcelica
pisem pomalo
Postovi: 21
Pridružio se: Pet Jan 08, 2010 5:49 pm

Re: DOZIVLJAJ

Post od pcelica » Pon Jul 05, 2010 6:13 pm

selam AnNur

neboj se, sto se tice tih napada kad si medzu ljudima, isto sam imala. Odem u prodavnicu i samo mi se podze vrtiti i presjece me stomak i dobijem lupanje srca, ekg sam radila 2 puta u godini dana. sve je to prestalo elh. poslje prve rukje.
Pij tu naucenu vodu, a isto ti savjetujem da provjeris krv. Ja sam uz sve to imala i manjak zeljeza pa sam bukvalno propadala non stop, nisam smjela izac iz kuce mislila da cu se onesvjestiti. Nemoj odustajat, nek uvjek imas naucene vode uza se i cim ti to pocne ti je pij i mazi se. Zaustavi auto i uci sta god mozes. opusti se i neboj se neces se ti onesvjestiti.
koliko sam puta samo pomislila da cu umrjeti da je to to, al to me oni samo prepadali, sad elh. kad sam to skontala vise me to ne prepada, iako mi te vesvese jos dodzu.

Da ti Allah olaksa i izljeci te sto prije.A kad te uhvati strah uci ovu dovu: Allahumme inni euzu bike minnel havfi illah minke. Allahu moj utjecem se Tebi od svakog straha osim tvoga straha.

Puno cini istigfar i niposto ne ostavljaj namaz.

selam

MIRAJ
pisem pomalo
Postovi: 29
Pridružio se: Sub Jun 05, 2010 4:57 pm

Re: DOZIVLJAJ

Post od MIRAJ » Pon Jul 05, 2010 6:21 pm

haris je u pravu. meni to nije palo na pamet. pregledaj auto takodje ispod auta i oko tockova, jer ako nije ulazila u auto onda ga je stavila negdje izvana.
pogledaj dobro ispod sjedista pogotovu iza zadnjeg. zavui ruku i obori zadnje sjediste pa vidi da nije tamo zabacila. sjeti se kad je sve to pocelo u autu, mislim prvi simptomi i ako si je vozila sjeti se gdje je sjedila. jesil' dobila moj email? danas nisam bila kod kuce sve do 17h, pa nisam mogla ranije odgovoriti.

anNur
pisem pomalo
Postovi: 38
Pridružio se: Sub Maj 08, 2010 7:30 pm

Re: DOZIVLJAJ

Post od anNur » Pon Jul 05, 2010 6:54 pm

Selam Alejkum

Evo sada sam sve pretrazila i nisam nista nasla,hvala vam za dobre savjete neka vam Allah dadne svako dobro,ja sam sad sve pospricala sa naucenom vodom,pa cu vidjeti,izgleda da cu do Enesa,ponjet cu njegov broj telefona,pa ako budem imala mogucnosti da odem do njega,jer prolazim jako grozna stanja.
Pozdravljam vas sviju i javicu se sa novim informacijama kada se vratim,nek vas Allah sacuva!
Selam Alejkum

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: DOZIVLJAJ

Post od Haris » Pon Jul 05, 2010 7:34 pm

Ako možeš, radije nađi koga nek te vozi..

senci
Mlađi član
Postovi: 87
Pridružio se: Pon Avg 10, 2009 7:04 pm

Re: DOZIVLJAJ

Post od senci » Sre Jul 07, 2010 9:17 am

Esselamu alejkum.
Prije svakog posla fino je proučiti bismilu, što znači i ulazak u avtomobil. Idi pod abdestom, pa vidi dali su isti simptomi.

Odgovori