potrebna mi je pomoć

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
crna
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Čet Jul 01, 2010 9:18 pm

potrebna mi je pomoć

Post od crna » Ned Jul 04, 2010 8:38 am

Selam,zamolila bih ako bi neko mogao da mi pomogne imam veliki problem......
Udata sam vec 3 god. i jako sam osjetljiva na covjeka i jako, jako ljubomorna na sve i svakog pa cak i na njegovu mamu i sestru zeljela bi da je uvijek samnom ne mogu bez njega ovisna sam o njemu.U kuci nam je cesto svadja skoro pa uvijek. kad dodje do svadje izmedju nas dvoje mene uvijek zaboli,uvijek isto se ponavlja glava me zaboli uvijek na istom djelu i dobijem neki napad placa citavu noc preplacem a ni sama neznam zasto.Covjek me upita zasto placem a ja mu neznam odgovoriti i imam jak strah.imamo dvije djevojcice a ponekad nemam s njima zivaca iako su male jedna 2 god druga 2 mjeseca stalno se derem na njih iako to ne zelim tako mi se desava,stalno mi pritisak u glavi i nesvjestice.Covjek mi je vjernik ,redovno klanja i kad je on u kuci stalno nam audio Kur*an uci. ali i on isto ima problema kad dodje do svadje.U komsiluku imamo komsinicu niko s njom ne kontaktira nit ona kome ide,svi je izbjegavaju, jer se prije nekoliko godina svasta desavalo "tako kazu" nisam bila tu,ali ta zena samo nama dolazi i pravi se "fina" a kad ode odma se po selu prica svasta,covjek misli da ona ima neki utjecaj na sve sto nam se desava.Voljela bi ako neko moze da mi pomogne,skoro sam citala problem jedne zene koja isto ima problema i dali su joj link da snimi audio rukju pa sam i ja takodjer poslusala i to je pocelo djelovati na mene suze su mi same isle,tjelo mi je zujalo,a nesvjestica me jos uvijek drzi....molim za brz odgovor i savjet....

HVALA

MIRAJ
pisem pomalo
Postovi: 29
Pridružio se: Sub Jun 05, 2010 4:57 pm

Re: potrebna mi je pomoć

Post od MIRAJ » Ned Jul 04, 2010 2:27 pm

selam,
vas covjek je u pravu. pretpostavljam da vam je uradjen sihir jer imate simptome kad slusate kuran.
poslusajte ovaj snimak pa javite se opet i napisite kakve reakcije imate.

http://www.lijecenje-kuranom.com/download/rukja.mp3

za lijecenje imate sva uputstva na forumu. ucenje kuranom uz citanje sura i ajeta. takodje naucite na vodu, med i maslinovo ulje al fatihu, bakaru, kursiju, iklas, falak i nas pa pijte to vodu i kupajte se sa njom, uzimajte naucen med i mazite se maslinovim uljem. sklonite sve slike i kipove. ako vam je ta zena dala nesto na poklon onda na to proucite tri puta sure iklas, falak i nas i onda zapalite. ako je cvrst predmet onda ga razbijte. spaljene i razbijene stvari bacite u rijeku ili zakopajte na jednom mjestu izvan mjesta u kojem zivite, najbolje na nekom pustom mjestu gdje nema i ne prolaze ljudi. takodje nalijte vodu u jednu posudu, stavite kaziprst desne ruke u nju i proucite po sedam puta fatihu, kursiju, ajete bakare i sure iklas, falak i nas pa tom vodom prskajte po coskovima i zidovima prostorija osim kupatila. to radite svaki dan za narednih 40 dana. slusajte suru bakaru narednih 40 dana bez prekida. tada vam sihir i uroci nemogu nista i ako ih neko obnavlja.

anNur
pisem pomalo
Postovi: 38
Pridružio se: Sub Maj 08, 2010 7:30 pm

Re: potrebna mi je pomoć

Post od anNur » Pon Jul 05, 2010 11:11 am

Selam

sestro imas slican problem ko i ja,i ja sam na sve zene ljubomorna,ne mogu vise taj osjecaj da podnesem,u svakoj vidim suparnicu i mislim da se mom covjeku svaka svida,pa ludim gadan je to osjecaj,razumijem kako ti je,i ja isto nemam mira,al tjesi me pomisao da ce proci posto sam pod teskim sihrom,savjetujem obrati se ucacu rukje,pa mu reci tvoj problem otvoreno mu ispricaj sve sto te muci,al gledaj da je ispravan ucac rukje a nikako neko koji kobajagi lijece!
To sto places je depresija,poznam ja to dobro,to dode od osjecaja manje vrijednosti,kao sto to imamo ja i ti,u trenutku,i ja svasta mislim u glavi,pa samo padnem u rupu,depresija,tuga,nije mi ni do cega,e to je sigurno i kod tebe,a nisam bila takva,ne mogu jednostavno ko i ti podnijet drustvo neke zenske i kud jos,ko za neki inat, gdje god da mi odemo neka se zaljepi i flirtuje s njime,i onda pakao,s moje strane,jel i tebi tako?da se nabacuju tvom covjeku?
'Selam Alejkum

crna
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Čet Jul 01, 2010 9:18 pm

Re: potrebna mi je pomoć

Post od crna » Sre Jul 07, 2010 10:17 am

Es Selamu allejkum,

MIRAJ,hvala na odgovoru i savjetu slusala sam isto tu rukju i opet mi se isto ponavlja dok pocne uciti meni se pocne nesvjestiti i i tjelo mi trne isto sve kao i prvi put kad sam slusala.Samo nijednom dok slusam ne mogu preslusati do kraja dodje mi toliko slabo da ne mogu izdrzati i moram ugasiti.i jos nesto kad izlazim iz kuce,kad idem negdje sve je super nije mi nista al kad udjem u kucu pocnu nesvjestice i glava me boli.ispricala sam covjeku o ovom sto mi se desava,prije sam sumnjala na ovo ali mu nisam nista htjela reci dok se nisam uvjerila pa mi je rekao da ce mi nauciti sve ono sto si rekao,hvala ti puno
Selam

crna
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Čet Jul 01, 2010 9:18 pm

Re: potrebna mi je pomoć

Post od crna » Sre Jul 07, 2010 10:31 am

anNur napisao:Selam

sestro imas slican problem ko i ja,i ja sam na sve zene ljubomorna,ne mogu vise taj osjecaj da podnesem,u svakoj vidim suparnicu i mislim da se mom covjeku svaka svida,pa ludim gadan je to osjecaj,razumijem kako ti je,i ja isto nemam mira,al tjesi me pomisao da ce proci posto sam pod teskim sihrom,savjetujem obrati se ucacu rukje,pa mu reci tvoj problem otvoreno mu ispricaj sve sto te muci,al gledaj da je ispravan ucac rukje a nikako neko koji kobajagi lijece!
To sto places je depresija,poznam ja to dobro,to dode od osjecaja manje vrijednosti,kao sto to imamo ja i ti,u trenutku,i ja svasta mislim u glavi,pa samo padnem u rupu,depresija,tuga,nije mi ni do cega,e to je sigurno i kod tebe,a nisam bila takva,ne mogu jednostavno ko i ti podnijet drustvo neke zenske i kud jos,ko za neki inat, gdje god da mi odemo neka se zaljepi i flirtuje s njime,i onda pakao,s moje strane,jel i tebi tako?da se nabacuju tvom covjeku?
'Selam Alejkum


Selam,
jesam uzasno ljubomorna mislim da sam cak bolesna od toga pa cak i muzu to ide na zivce al ja ne mogu drugacije ma koliko god da se trudim pokusavala sam svakako da to promjenim al mi nije uspjelo.Osjetljiva sam puno na njega kad mi nesto kaze ako se meni nesvidi ja odma zaplacem i ko sto kazes pocnu "lude" misli u glavi onda samo sebi pogorsam situaciju iako od toga nema nista sto umisljam.A mi vec duze vrijeme ne izlazimo u grad a i kad smo izlazili nikad mu nisam dozvolila da izadje sam il sa drustvom jer sam se bojala da ce flertovati jer musko je musko netreba mu sljepo vjerovati, tako da smo vecnu vremena sem dok je na poslu provedemo skupa.Ali ja sam takva opet u meni ima straha za njim,njega volim vise od svog zivota,a i kad izadjemu da setamo s djecom nisam primjetil ada se nabacuju,bar ja tako vidim
Selam

Odgovori