svi oni koji su se izlijecili

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

dijana
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Ned Maj 23, 2010 9:54 pm

svi oni koji su se izlijecili

Post od dijana » Čet Avg 19, 2010 1:02 pm

ljudi koji su se izlijeceli da li mogu da navedu svoj primjer kakao su se izlijecili ili ako znaju primjer nekog ko se izlijecio a imao je problema o kojima se govori na ovom forumu kakav je bio njegov proces lijecenja rukjom.hvala

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: svi oni koji su se izlijecili

Post od Senad » Čet Avg 19, 2010 7:24 pm

Esselamu alejkum

pogledaj ovdje viewtopic.php?f=3&t=626 kreni redom i sa razumjevanjem pređi kroz sve postove.

Sretno

dijana
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Ned Maj 23, 2010 9:54 pm

Re: svi oni koji su se izlijecili

Post od dijana » Čet Avg 19, 2010 7:50 pm

znam tu sam temu citala, nego mislim vise na licna iskustva jer to nekako daje podrsku ljudima koji jos uvjek tragaju za izljecenjem.ako neko zna iskustva drugih isto,nemoraju biti detalji samo da se opise proces,problem koji su imali,kako su ga resili i kakav je ruzultat taj nacin dao .

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: svi oni koji su se izlijecili

Post od Enes » Čet Avg 19, 2010 8:54 pm

Jednom sam kroz neki post spomenio, da su ljudi koji su aktivni na ovom forumu, uglavnom ljudi koji su imali problem koji nisu uspjeli rijesiti.
Tako istrazujuci nadu ovaj forum i gdje medusobno razmjenjju iskustva.
Oni koji su rijesili problem a bili na ovom forumu, uveliko ne uzimaju ucesce, jer to je dio proslosti koje se niko ne zeli rado sjecati.
Tako da cisto sumnjam da ce neko, ko je rijesio svoj problem biti ovdje prisutan.

ado_88
pisem pomalo
Postovi: 15
Pridružio se: Uto Jun 17, 2008 9:39 pm

Re: svi oni koji su se izlijecili

Post od ado_88 » Pet Avg 20, 2010 12:06 am

Esselamu alejkum...pa evo ja bih mogao reci da sam uz Allahovu pomoc rijesio se bar jednog dijela sihira,jer pretpostavljam da se radi o vecem broju sihira...imao sam problema u vidu povracanja,velikog straha,pa jedno vrijeme nisam mogao izaci iz kuce ,jer bih odmah imao nagon za mokrenjem ,koji bi i nakon mokrenja u istom intenzitetu djelovao,jedno vrijeme sam cak bio ja suicidan,bio sam izgubio volju za svime pa i za zivotom,u to vrijeme sam koristio hamajlije,isao kod raznih hodza,bioenergicara i tako dalje(molim Allaha da mi zbog toga )...onda sam jednog dana otisao kod hodze ...mislim da se zove nisab efenfija, iz okoline gradačca,za kojeg sam saznao na ovoj stranici...to je bio prvi korak ka boljem.oprosti..ucio mi je rukju ,ali nisam imao neke prevelike reakcije,koristio sam nauceno ulje i vodu...poceo sam redovno praktikovati namaz...cak sam tokom lijecenja uz Allahovu milost nasao sihr ispisan sa unutrasnje strane rukava na jednoj mojoj majici(bila mi je omiljena majica)...koju sam poslije toga spalio...tokom lijecenja sam imao dijareju...danas sam hvala Bogu puno bolje...nemama skoro nikakih problema...zahvaljujem se uzvisenom Allahu sto mi je ukazao na pravi put

dijana
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Ned Maj 23, 2010 9:54 pm

Re: svi oni koji su se izlijecili

Post od dijana » Ned Avg 22, 2010 2:54 pm

koliko je vama trebalo da se izlijecite.kolikkovam je trajala rukja.da li ste isli samo kod jednog ucaac ili ste morali ici kod njih vise.kolliko dugo posle rukje osjetis olaksanje i poboljsanje situacije.da li je to odmah posle rukje ili je to postepeno proces.

ado_88
pisem pomalo
Postovi: 15
Pridružio se: Uto Jun 17, 2008 9:39 pm

Re: svi oni koji su se izlijecili

Post od ado_88 » Ned Avg 22, 2010 4:19 pm

rukja je trajala oko 45 minuta,imao sam samo male reakcije ...isao sam samo kod nisaba ef. da mu uci rukju i to nekoliko puta...ja nisam osjecao olaksanje bas odmah,mislim da je to proces koji traje malo duze vremena...otprilike nakon 4-5 mjeseci sam se osjecao puno bolje...hvala Allahu ,koji je dao lijek za sve bolesti...

dijana
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Ned Maj 23, 2010 9:54 pm

Re: svi oni koji su se izlijecili

Post od dijana » Ned Avg 22, 2010 5:35 pm

ako rukja traje recimo 5-10 min i dobije se voda i ulje posle toga da li to moze biti djelotvorno.da li posle rukje osjecas osamucenost ko za vrijeme rukje i koliko treba posle rukje da se osjecas normalno.

ado_88
pisem pomalo
Postovi: 15
Pridružio se: Uto Jun 17, 2008 9:39 pm

Re: svi oni koji su se izlijecili

Post od ado_88 » Ned Avg 22, 2010 8:49 pm

to ti je po mojem misljenju relativno...vjerovatno nemamo svi iste reakcije na ucenje rukje ,pa tako i na stanje poslije rukje,to opet zavisi od individue...ta osamucenost je kod mene trajala samo par minuta...

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: svi oni koji su se izlijecili

Post od Haris » Ned Avg 22, 2010 9:08 pm

Da li može biti djelotvorno, to zavisi od slučaja do slučaja. A ošamućenost poslije je moguća.
Kod mene je slučaj bio da sam poslije rukje bio tako umoran kao da sam čitav dan kopao.

dijana
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Ned Maj 23, 2010 9:54 pm

Re: svi oni koji su se izlijecili

Post od dijana » Pon Avg 23, 2010 4:42 pm

kako prepoznati ispravnog ucaca rukje.znam po osobinama sa ovog foruma ali ako osoba kaze da ne pravi zapise i tako to,ako ne mozes da pitas nikog za njegov rad, posto je to ovdje u inostranstvu,da li je to dovoljno da prosudis ispravnost ucaca posto sam cula da samo to sto osoba ne pravi zapise ne znaci da je ispravan ucac rukje.kako biti siguran u ispravnost ucaca ako nema niko da potvrdi njegov rad.

dijana
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Ned Maj 23, 2010 9:54 pm

Re: svi oni koji su se izlijecili

Post od dijana » Pon Avg 23, 2010 4:43 pm

gdej se nalazi Abdulrazak i koji je njegov broj telefona.hvala.

dijana
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Ned Maj 23, 2010 9:54 pm

Re: svi oni koji su se izlijecili

Post od dijana » Pon Avg 23, 2010 4:50 pm

koji je jos nacin izlijecenja osim rukjom?mislim svakodnevnim citanjem Kurana i povratkom vjeri mogu li se postici isti rezultati.
Poslednja izmena od dijana u Pon Avg 23, 2010 4:56 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.

Miran
pisem pomalo
Postovi: 36
Pridružio se: Pon Avg 02, 2010 10:59 am

Re: svi oni koji su se izlijecili

Post od Miran » Pon Avg 23, 2010 4:52 pm

Abdurrezak se nalazi u Sarajevu, na Ilidži (ul.Osijek-Mekote). Tel: 061-540-208

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: svi oni koji su se izlijecili

Post od Senad » Pon Avg 23, 2010 10:06 pm

dijana napisao:koji je jos nacin izlijecenja osim rukjom?mislim svakodnevnim citanjem Kurana i povratkom vjeri mogu li se postici isti rezultati.
Eselamu alejkum
Poslijedice sihira pored obavljanja dnevnihnamaza,zikrova i dova (zaštita od duhovni bića)
mora se pristupiti jačanju organizma, imunog sistema .

Poslijedice se ogledaju u mnogo stvari ,najvažnije je ustabiliti nervni sistem tj.nahraniti ga potrebnim materijama. Z a pravilno funkcionisanje, Osobito je važno da nam radi centralni nervni sistem /hipotalmus/
Iz organizma je veoma važno izbaciti toksine .
Za gore navedeno najbolje je koristit ,med , matičnu mliječ,polen,kao i propolis, fitoterapija i savjeti nutricionista.

Ako uradimo dobru koordinaciju duhovnog segmenta sa organskim lijekom rezultat mora biti pozitivan. Svakako da čovjek mora d a mjenja svoje loše navike da ne bude sujevjeran , d a bude uporan, požrtvovan istrajan....

Esselamu alejkum

Odgovori