Ucac Rukje iz okoline Chicago

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Nela
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Ned Dec 30, 2007 10:05 pm
Lokacija: USA

Ucac Rukje iz okoline Chicago

Post od Nela » Ned Sep 12, 2010 6:02 pm

Zanima me dali je iko ustupio u kontakt sa EBU MUDZAHID iz Chicago?

Korisnikov avatar
aljo78
Mlađi član
Postovi: 54
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 7:34 pm

Re: Ucac Rukje iz okoline Chicago

Post od aljo78 » Pon Sep 13, 2010 9:25 am

Aleykum Selam

Ja sam stupio u kontakt sa njim i ucio mi je rukju na ispravan nacin nisam video nista lose suprotno od ispravno seriatskog lijecenje .
Cak ti doputuje u tvoje mijesto i smijestis ili kod sebe ili u totel naravno uz pokrivanje njegovih troskova .
Ako si u Chicagu vijerovatno manje naplacuje .

Uglavnom isparavan je .

Selam Aleykum

lavica21
Musafir
Postovi: 77
Pridružio se: Sub Avg 20, 2005 6:08 am
Lokacija: jos uvijek na dunjaluku

Re: Ucac Rukje iz okoline Chicago

Post od lavica21 » Pon Sep 20, 2010 8:07 pm

Selam alejkum,

Dolazio je i kod mene (hotel) , bio par dana i sada sam na programu.. Jesu li svi kojima je on ucio na programu, ima li neko da se pohvali, da se poslije njegove Rukje izlijecio ?? Volila bih cuti o tome, kao koliko puta mu je ucio, i tako oko toga. Meni treba jos rukjih, ali ga nemogu ponovo dovesti jer mi je preskup. (300-500 $ na dan, i jos plus trosak karte i hotela). Sada sam na onom programu: kupanje ledenom vodom jutro,navece, nespavanje poslije sabaha, svaki dan Beqara, i par jos stvari .

Kaze da je 90% ljudi koje on lijeci Bosanci, pa bujrum, share your experiences, naprimjer znam da niko nevoli haltit :-), i svaka osoba ima drugciji ukus kad ga proba. . .

Nela
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Ned Dec 30, 2007 10:05 pm
Lokacija: USA

Re: Ucac Rukje iz okoline Chicago

Post od Nela » Ned Sep 26, 2010 5:21 pm

Hvala vam puno! Ja planiram da idem u Chicago ove godine pa me zanimalo vase iskustvo.

terzime71
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Ned Dec 11, 2016 6:07 pm

Re: Ucac Rukje iz okoline Chicago

Post od terzime71 » Pon Dec 12, 2016 1:48 am

Selam svima.
Ovdje sam procitala da ima iscjelitelj u Chicagu.
Ima li neko ko je isao i ozdravio uz njegovu pomoc, ako ima da se javi ovdje i napise.

Ja trazim, citam ali samo nadjem da se treba cuvati prevaranata. Ne mogu da nadjem nikoga ko je napisao da se izljecio kod nekoga, a stvarno bih voljela.
Voljela bih od nekoga da cujem da se negdje izlijecio. Ako iko od vas zna iz prve ruke, kod koga se moze otici i izlijeciti, molim vas napisite.
Meni nista osim toga ne treba jer treba da podignem svoje dijete. A nisu cista posla nikako.
Hvala unaprijed.

Odgovori