Trudnoca i sihiri

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
Ama
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Uto Okt 26, 2010 8:56 am

Trudnoca i sihiri

Post od Ama » Sre Okt 27, 2010 6:01 am

Kao prvo da kazem da smo ovog ljeta isli kod ucaca rukje i ustanovio nam je da ja i muz i djeca imamo sihire koje su nam pravljene na razne nacine. Dobili smo terapiju ,meda i naucene vode i ulja.
Sad mene zanima dali je problem ako ja ostanem u drugom stanju dok se jos uvijek lijecimo?
Neki dan se nesto cudno desilo , muz mi dosao tek oko 23.30sati sa posla i budio me da ustanem , javio se da je stigao. Ja se sjecam toga i rekla sam mu kasno je sad nemogu vise da sjedim ,ranimo na posao u jutru.
Ali sta se poslije desilo ja se stvarno ne sjecam , on kaze da sam poslije toga za jedno 5 minuta ustala i svasta mu se nagovorila i vrijedjala , kako ga nije stid da ulazi u moju sobu dok ja spavam , jesam li mu rekla 1000x puta da to ne radi , da ga ne volim i da imam svoje neke planove,da me pusti na miru i svakakvih jos uvredljivi rijeci itd.
Moje je pitanje vezano za to , dali to moze biti tako da se ja to ne sjecam ili se njemu to pricinilo/zaspao mozda pa to sanjao. On kaze da je sjedio u dnevnom boravku budan skroz. Ali neke stvari sto sam rekla su tacno njegove rijeci i njegova misljenja koja nisu uopste tacna , ali za koje se on boji da je to tako.
I dali to znaci da ja jos uvijek imam neki dzin u sebi , jer kad sam isla kod ucaca moja reakcija je bila smijeh i onda jako plakanje/vristanje koje nisam nikako mogla da zaustavim i nije zvucilo kao moj plac uopste.
Jos da vas pitam , bili smo kod ucaca kod Visokog i zanima me za njega dali je "u redu". Inace je Egipcanin i ne znam vise kako se zove , mjesto/selo se zove Dubrave(ako ne grijesim), mozda ih ima vise tamo , ne znam. Ako saznam kako se zvao javicu vam.

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Trudnoca i sihiri

Post od Enes » Sre Nov 03, 2010 3:33 pm

Sihr sam po sebi moze da utice na dosta stvari pa tako i na odvijenaj trudnoce.
Ovisi o problemu, mogu se desiti odredene poslejdice na sam plod tj da ima uticaja.
S druge strane, ne treba previse strahovati, jer puno je ljudi koji imaju problem a a isti imaju djecu.
U vasem slucaju, ukoliko se odlucite na trudnocu, da tokom trudnoce, ne ide na rukju.
Da koristite terapiju u vidu: vode, meda, maslinovog ulja, naravno, na koje je proucena rukja ili neki drugi ajeti
Obavezno maslinovim uljem masirati stomak ujutro i uvece tokom cijele trudnoce.
Trudnocu ne bi previs trebalo ni odlagati, jer problem moe potrajati godinama a jedn od obilika sihra jeste i sihr sterilnosti.
Tako da se dzin moze i time posluziti da ne da da dode do zeljene trudnoce, sto opet, na neki nacin, udaljava bracne drugove, sto je i cilj sihra tj da osobu izdvoji, osamostali, da bude prepustena sama sebi.

Ono sto je karakteristicno za djecu koja se rode a majka je bila pod uticajem sihra, jeste da ima izrazeno ''zutilo'' tj da je bilrubin povisen kod bebe nakon poroda.

Odgovori