Hazim-ef. Spahić

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
mirzet
pisem pomalo
Postovi: 11
Pridružio se: Sre Dec 01, 2010 11:56 pm

Hazim-ef. Spahić

Post od mirzet » Pet Dec 03, 2010 5:00 pm

Može li mi neko pružiti informaciju o Hazim-ef. Spahiću iz Mravića kod Doboja. Imate li kakva iskustva s njim? Da li je njegov način liječenja u skladu sa šerijatom?

Inica
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Uto Dec 21, 2010 10:57 pm

Re: Hazim-ef. Spahić

Post od Inica » Uto Dec 21, 2010 11:29 pm

Ja sam mu kcerka, nije u Mravicima nego u Matuzicima, Doboj Jug. Jeste Vi bili kod njeg pa nesto provjeravate, ima puno zlonamjernih ljudi... ili vam stvarno treba pomoc? Ja garantujem da se njegove dove primaju kod Allaha dz.s., u to sam se licno uvjerila iako se ne mijesam u te stvari. A vidim u ovim nekim forumima ljudi zacjenjuju tu neku ''pomoc'', zgrazam se na to! On samo uci Kur'an, to se ne zacjenjuje, uci Kur'an u ime Allaha dz.s. i moli Ga za pomoc. Allah je taj koji lijeci. U svakom slucaju, njegovo ucenje Kur'ana jos nikom nije naskodilo, naprotiv, Allah je primao njegove dove jer je iskreni vjernik. Ko god da ste, kod njeg ste dobrodosli, mozete ga uvijek doci upoznati i sami se uvjeriti u sve ovo sto sam rekla.

mirzet
pisem pomalo
Postovi: 11
Pridružio se: Sre Dec 01, 2010 11:56 pm

Re: Hazim-ef. Spahić

Post od mirzet » Sre Dec 22, 2010 12:14 am

Ne, nije ništa zlonamjerno, da nas Allah sačuva ružnog mišljenja o drugim muslimanima. Pogotovo o ljudima koji se žrtvuju za druge, bore se i uče rukju pomažući tako mnogim nevoljnicima. Ja sam čuo za ovog učača i jednostavno sam postavio ovo pitanje jer je jako važno da ljudi imaju ispravne informacije o svima koji se bave rukjom. Želio sam da neko iznese svoje iskustvo zato što danas imamo mnogo onih koji tvrde da liječe učenjem Kur'ana. Hvala Allahu, vidim da niko nije ništa ružno napisao, a Vi ste kao njegova kćerka ovako lijepo odgovorili. Molim Allaha da pomogne Hazim-ef. i sve one koji u ime Allaha učeći rukju stoje na raspolaganju ljudima. Mora se znati ko su ispravni učači! Nema ništa loše da se to na ovaj način ispituje. Ljudi trebaju znati kome se mogu obratiti za pomoć, a u Allaha je lijek. Ja sam u međuvremenu čuo od nekih ljudi sve najbolje o Hazim-ef. ali kako oni nisu prijavljeni na forumu da pišu o tome vidjet ću da ja postavim nešto od njihovih priča ako mi dozvole da se to ovako iznese u javnost. Selam i halalite ako sam vas uznemirio.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Hazim-ef. Spahić

Post od Haris » Sre Dec 22, 2010 1:48 am

Inica napisao:Ja sam mu kcerka, nije u Mravicima nego u Matuzicima, Doboj Jug. Jeste Vi bili kod njeg pa nesto provjeravate, ima puno zlonamjernih ljudi... ili vam stvarno treba pomoc? Ja garantujem da se njegove dove primaju kod Allaha dz.s., u to sam se licno uvjerila iako se ne mijesam u te stvari. A vidim u ovim nekim forumima ljudi zacjenjuju tu neku ''pomoc'', zgrazam se na to! On samo uci Kur'an, to se ne zacjenjuje, uci Kur'an u ime Allaha dz.s. i moli Ga za pomoc. Allah je taj koji lijeci. U svakom slucaju, njegovo ucenje Kur'ana jos nikom nije naskodilo, naprotiv, Allah je primao njegove dove jer je iskreni vjernik. Ko god da ste, kod njeg ste dobrodosli, mozete ga uvijek doci upoznati i sami se uvjeriti u sve ovo sto sam rekla.
Allah ne odbija dovu svog roba, znači svačija se dova prima :)

fikret
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Sre Mar 09, 2011 10:21 am

Re: Hazim-ef. Spahić

Post od fikret » Ned Jul 24, 2011 4:25 pm

selam alejkum ako je tako valjan i ispravan ovaj ef.spahic i posteno i ispravno lijeci ,treba onda kome treba pomoc upucivati ljude na pravu adresu ,da dzaba ne gube vrijeme i novce ,postavit adresu ili telefon ovog ef,spahica pa bujrum kome zatreba pomoc.

Odgovori