Bojim se samoce i Bozije kazne

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Ivanka 99
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Pon Jan 11, 2010 7:31 pm

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od Ivanka 99 » Sre Mar 03, 2010 10:20 pm

Esselam alejkum

Halo Senad

U Derventi nisam bila vec 19 godina pa mi pozdravi moju carsiju kad je posjetis :|
Znam da sam gresku napravila ali sam mislila da ce da mi pomogne (glupo sam mislila).
Sta je tu je. Imam osjecaj da je ta krv razlog za moju samocu i bolesti.
Citala sam u Internetu da crna magija drzi i do 18 godina pa se pitam ima li moj zivot jos smisla.
Ja sam bila ugledna i puno njih su mi rekli da sam lijepa zena i ovdje u njemackoj ali ja osami.
Ja sam njemu dala krv a njega su poslali od mene.
Molila sam Bogu godinama da mi oprosti ali on mene ne vidi i ne cuje.
Ta zena iz Graza mi je rekla da mi nece biti dobro sve dok sam u ovom stanu a meni je tesko da dobijem
novi stan jer sam sama i samostalna. Ove godine svu cu snagu da dam samo da bi izasla.
Nazvala sam kod Fuada pa cu da vidim za par dana dali ce biti bolje, ulje sam dobila i loseg je ukusa
ali ga ipak uzimam. Maticnu mlijec nisam jos dobila.

Esselam alejkum

Esselam alejkum

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od AbuAmRibnFadL » Čet Mar 04, 2010 10:46 am

Nadji na Internetu temu "Anksioznost" naci ces svoje simptome tamo..

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od Senad » Čet Mar 04, 2010 10:22 pm

Ivanka 99 napisao:Esselam alejkum

Halo Senad

U Derventi nisam bila vec 19 godina pa mi pozdravi moju carsiju kad je posjetis :|
Znam da sam gresku napravila ali sam mislila da ce da mi pomogne (glupo sam mislila).
Sta je tu je. Imam osjecaj da je ta krv razlog za moju samocu i bolesti.
Citala sam u Internetu da crna magija drzi i do 18 godina pa se pitam ima li moj zivot jos smisla.
Ja sam bila ugledna i puno njih su mi rekli da sam lijepa zena i ovdje u njemackoj ali ja osami.
Ja sam njemu dala krv a njega su poslali od mene.
Molila sam Bogu godinama da mi oprosti ali on mene ne vidi i ne cuje.
Ta zena iz Graza mi je rekla da mi nece biti dobro sve dok sam u ovom stanu a meni je tesko da dobijem
novi stan jer sam sama i samostalna. Ove godine svu cu snagu da dam samo da bi izasla.
Nazvala sam kod Fuada pa cu da vidim za par dana dali ce biti bolje, ulje sam dobila i loseg je ukusa
ali ga ipak uzimam. Maticnu mlijec nisam jos dobila.

Esselam alejkum

Esselam alejkum
Esselamu alejkum


Ivanka kad abudem išao nesikiraj se svirat ćukroz cijelu derventu :) ))))

Nastoj da dođeš u Bosnu , i da se javiš kod Enesa na pregled, da se tačno utvrdi šta i kako,,,

bori se i nemoj mnogo obraćat pažnju nakoje kakve gluposti od tih raznorazni vještica, neznaju one ništa.....
Lahko je reći promjeni stan,, šta znaš našto ćeš naletjeti ima i to pitanje,,, Maloje to drugačije gore jer plaćaš rentu, a šta misliš takvu situaciju kaou bosni imaš vlastitu kući i neko ti kaže moraš napustiti,,,, Nemoj obraćat pažnju na izjave te vještice, nema ona pojma i netrebaš d a se plašiš.

Koristi što prirodniju izhranu,obavezno zelena salata sa maslinovim uljem, ako nemaš domaćeg jabukovog sirćeta onda limun stavljaj usalatu, jedi morske plodove, svakodnevno med konzumirat,,, Jedi, piji i maži se maslinovim ulje ( cijelo tjelo mažimaslinovimuljem kada si umogućnosti,,,

Obavezno nađi sebi matičnu mliječ ako nema svježe može iliofilizirana ( kapsulama) i polen,,,,,

Nema štete ako osjetiš nekada veliku nervozu ili gušenje da popiješ nešto za smirenje,NAuči se da osaburaš u tim mukama dok neodeš nakvalitetan tretman kod ispravni liječnika Kur'anom...

Podvuci crtu u životu i više se neobaziri na prošlost gledaj naprijed,,,,traži uputu od Allahu,,,bi će možda trnovito al se isplati,,,,

Nemoj sebi umišljat da si luda ili da ti neko ubacuje misli o ružnim postupcima, najgora moguća stav je da budeš nepravedna prema sebi ,,,,polahko traži sebe u čitanju izučavanja i razmišljanju o Bogu,,,, Pobjedit ćeš sve te neugodnosti,,,,


Esselamu alejkum

Ivanka 99
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Pon Jan 11, 2010 7:31 pm

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od Ivanka 99 » Sub Mar 13, 2010 9:39 pm

Esselamu alejkum

Ne znam da li vam dosadjujem ali imam potrebu da vam kazem da sam bila kod Fuada. Nisam mu nista govorila sta sam dozivjela. Nakon ucenja mi je rekao da je na meni ljubavni dzin i da je to zastarilo, vjerovatno jos dok sam bila jako mlada i da on mene zeli samo za sebe.Dao mi je vodu, curutkovo ulje na koje je ucio i CD gdje su molitve za ujutro, navecer i jos jedna za jednom u nedjelji.Prva terapija je 40 dana pa ako ne bude bolje onda ce na drugu terapiju da predje.Kod njega nisam imala nikakvog straha. Isto da dodam da sam klanjala par puta i da sam se dobro osjecala ali sada opet sam premorena od posla pa ne stignem.Nadam se da mi Bog- Allah oproste i pomognu.

Esselamu alejkum

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od Senad » Sub Mar 13, 2010 11:52 pm

Ivanka 99 napisao:Esselamu alejkum

Ne znam da li vam dosadjujem ali imam potrebu da vam kazem da sam bila kod Fuada. Nisam mu nista govorila sta sam dozivjela. Nakon ucenja mi je rekao da je na meni ljubavni dzin i da je to zastarilo, vjerovatno jos dok sam bila jako mlada i da on mene zeli samo za sebe.Dao mi je vodu, curutkovo ulje na koje je ucio i CD gdje su molitve za ujutro, navecer i jos jedna za jednom u nedjelji.Prva terapija je 40 dana pa ako ne bude bolje onda ce na drugu terapiju da predje.Kod njega nisam imala nikakvog straha. Isto da dodam da sam klanjala par puta i da sam se dobro osjecala ali sada opet sam premorena od posla pa ne stignem.Nadam se da mi Bog- Allah oproste i pomognu.

Esselamu alejkum
Esselamu alejkum

MašaAllah,,, ništa se ti nemoj ustručavat samo piši svoja zapažanja nekome će koristiti a itebi će biti lakše kada snekim podjeliš.

NIsi dosadna , osjećaj se slobodnom i štonije jasno pitaj ,, hajr inšaAllah...

iman
pisem pomalo
Postovi: 18
Pridružio se: Pet Mar 12, 2010 9:08 am

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od iman » Sre Mar 17, 2010 12:58 pm

essellamu alejkum!
ovo sto kaze brat abuamribnfadl da je zena meteoropat,i ja imam iste simptome kao i ona cak i jos gore,i zdravstveni sam radnik,i mislio sam za sebe da sam meteoropat ali sam na sve moguce preglede isao i sve je bilo uredu, dok nisam otisao kod ucaca rukje pa onda otkrio do cega je u stvari.,,,u pitanju su dzini,.

Ivanka 99
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Pon Jan 11, 2010 7:31 pm

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od Ivanka 99 » Sub Jun 12, 2010 8:26 pm

Esselamu alejkum

Obecala sam da cu se javiti kada bude i ako bude bilo bolje. Cekala sam da prodje malo vremena, da vidim dal ima promjena ali na zalost nije mi bolje. Pokusala sam koliko je bilo moguce da ucinim sve sto je trazeno ali je bilo velikih prepreka. Od tih 40 dana sam negdje dva puta ispustila molitve a za vrijeme molitvi sam bila jako umorna pa sam kod nocnih i par puta zaspala.Sve dok sam molila bilo mi je jako dobro da sam cak i malo udebljala.Nakon tih 40 dana umor se pokazuje sve vise da bi tacno mogla dan i noc da spavam tako da sam probleme na poslu dobila, jer ne stignem. Sa srcem nemam vise problema ali me sada steze u vratu tako da opet tesko zrak dobijem pa sam opet smrsala i taj plac mi se vraca.Ja tacno znam sta mi je pravljeno; ponizavanje, ismijavanje od osoba koje me nisu vrijedne,iskoristavanje najvise na poslu, nepriznavanje, neuglednost, pusta samoca, tjelesni i dusevni zatvor iako je zelja za zivotom tu ali ja nemam snage... Ako mi ne bude bolje niti u buducnosti zelja mi je da sve zena svijeta saznaju ( iako je nemoguce ali kazem zelja) sta ih ceka kada bi na ovako nesto slicno naletjele. Kao sto je Veteran AbuAmBinFadl vec pisao da je to osjecaj bespomocnosti,ima pravo samo mi on nije bio prijatelj u ovim danima.
Eto culi ste kako je ako je vas interesovalo i da ne kazete da sam vas samo iskoristla za pomoc. Puno pozdrava iz Minhena

anNur
pisem pomalo
Postovi: 38
Pridružio se: Sub Maj 08, 2010 7:30 pm

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od anNur » Sub Jun 12, 2010 10:54 pm

Draga Ivanka

Znam kako ti je,ja se lijecim vec sest mjeseci,a nikakvog pomaka nema,ali znam jedno,svemu jednom dode kraj ni jedno vrijeme nije vjecno,nisam edukativna da ti dajem neke vece savjete,osim ovih par,drzi se Allaha,terapije i savjeta od ucaca,ja necu odustat nikada jer nista nije jace od mene, osim samog Allaha,znam kako je kad si sam,i sama sam kroz muke prosla,i prolazim.Ali opet mislim ima ljudi kojima je gore od mene,jer sam naucila da gledam na one koji imaju manje od mene a ne vise.
Tih 40 dana je samo pocetak,nema granice da se moze reci za ovaj urok se treba 30 dana il za onaj mjesec dana,stvar je ozbiljna,covjek se mora borit,kada te obuzme osjecaj placa i tuge,sjeti se da nisi sama Allah je uz tebe,i ne predaj se,ja naprimjer kad me spopadne,uzmem zlicu meda sa cimetom,to mi daje izvanrednu snagu,umivam se naucenom vodom vise puta na dan,i mislim niko nije jaci od mene osim mog gospodara.Klanjaj,dovi koliko god mozes,misli stalno na Allaha,to ih unistava :mrgreen:
Ja sam prosla svega i svacega procitaj moje postove,i to je samo mala sitnica,od onoga sta sam dozivjela,pa opet kazem hvala Bogu za tako veliku nafaku,pa nije me iskusao sa strasnim bolestima,ili sa tjelesnim nedostacima,a ovo svi ti sihiri je bolest,ali zasigurno ima lijeka
Imas li drustva dobroga s kojima mozes da pricas ponekad,il si posve sama?
Uputicu Allahu dovu za tebe.
Selam

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od bajro17 » Ned Jun 20, 2010 9:00 am

ivanka jesi li ti muslimanka

Lemana
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 9:57 pm

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od Lemana » Uto Avg 17, 2010 9:24 pm

Ivanka 99 napisao:Esselamu alejkum

Obecala sam da cu se javiti kada bude i ako bude bilo bolje. Cekala sam da prodje malo vremena, da vidim dal ima promjena ali na zalost nije mi bolje. Pokusala sam koliko je bilo moguce da ucinim sve sto je trazeno ali je bilo velikih prepreka. Od tih 40 dana sam negdje dva puta ispustila molitve a za vrijeme molitvi sam bila jako umorna pa sam kod nocnih i par puta zaspala.Sve dok sam molila bilo mi je jako dobro da sam cak i malo udebljala.Nakon tih 40 dana umor se pokazuje sve vise da bi tacno mogla dan i noc da spavam tako da sam probleme na poslu dobila, jer ne stignem. Sa srcem nemam vise problema ali me sada steze u vratu tako da opet tesko zrak dobijem pa sam opet smrsala i taj plac mi se vraca.Ja tacno znam sta mi je pravljeno; ponizavanje, ismijavanje od osoba koje me nisu vrijedne,iskoristavanje najvise na poslu, nepriznavanje, neuglednost, pusta samoca, tjelesni i dusevni zatvor iako je zelja za zivotom tu ali ja nemam snage... Ako mi ne bude bolje niti u buducnosti zelja mi je da sve zena svijeta saznaju ( iako je nemoguce ali kazem zelja) sta ih ceka kada bi na ovako nesto slicno naletjele. Kao sto je Veteran AbuAmBinFadl vec pisao da je to osjecaj bespomocnosti,ima pravo samo mi on nije bio prijatelj u ovim danima.
Eto culi ste kako je ako je vas interesovalo i da ne kazete da sam vas samo iskoristla za pomoc. Puno pozdrava iz Minhena

Draga Ivanka,
ja bih te molila da malo vise napises o svom slucaju...znas, misli da imam neke slicne simptome, i jako bi mi pomoglo....hvala

Ivanka 99
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Pon Jan 11, 2010 7:31 pm

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od Ivanka 99 » Sre Jan 12, 2011 2:05 pm

Selam Lemana

Ne znam ja, dal bih ja smijela ovdje na forumu da savjetujem.
Jucer sam pisala al na srecu nije otislo, jer je forum bio zakljucan.To sto bih pisala nije bas sjajno, ali ipak mslim da bi moglo pojedinima da pomogne za jedno vrijeme (iz licnog iskustva). Ne zelim nikoga da plasim.
Samo ako mi je dozvoljeno, ja cu napisati sta zena dozivljava i kako bi trebala da se ponasa.

Esselamu alejkum

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od Senad » Sre Jan 12, 2011 3:15 pm

Ivanka 99 napisao:Selam Lemana

Ne znam ja, dal bih ja smijela ovdje na forumu da savjetujem.
Jucer sam pisala al na srecu nije otislo, jer je forum bio zakljucan.To sto bih pisala nije bas sjajno, ali ipak mslim da bi moglo pojedinima da pomogne za jedno vrijeme (iz licnog iskustva). Ne zelim nikoga da plasim.
Samo ako mi je dozvoljeno, ja cu napisati sta zena dozivljava i kako bi trebala da se ponasa.

Esselamu alejkum

Selam.

Samo ti piši svako iskustvo je dragocijeno.

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od Enes » Sre Jan 12, 2011 5:12 pm

Ivanka 99 napisao:Selam Lemana

Ne znam ja, dal bih ja smijela ovdje na forumu da savjetujem.
Jucer sam pisala al na srecu nije otislo, jer je forum bio zakljucan.To sto bih pisala nije bas sjajno, ali ipak mslim da bi moglo pojedinima da pomogne za jedno vrijeme (iz licnog iskustva). Ne zelim nikoga da plasim.
Samo ako mi je dozvoljeno, ja cu napisati sta zena dozivljava i kako bi trebala da se ponasa.

Esselamu alejkum
Forum nije bio zakljucan, samo je moglo isteci vrijeme koje je predvideno za postiranje.
Mozes pisati naravno, osim, ako to ne bude u skladu sa islamskim propisima, onda ce biti pobrisano.

hurma
Mlađi član
Postovi: 115
Pridružio se: Pet Sep 24, 2010 1:52 am

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od hurma » Čet Jan 13, 2011 2:40 am

Esselamu alejkum,
prvo da se zahvalim Enesu na odgovoru na moju poruku. Da vas Allah dragi nagradi za svaku rijec i potrosenu minutu. Znam da nas ima mali milion, poruka i pitanja jos vise, ali uvjek nadjete vremena. Allah vas nagradio !!!

Ivanka, ja bih volila cuti tvoja iskustva, i kako se boris, jer uvjek govorim: insanu je lakse kad zna da nije sam (mada smo svi slucaj za sebe), a evo i od mene par rijeci.

Zadnji put sam imala krizu u petak. Hajde, dan nekako prodje, u bunilu, hodam ko zombi, nikakvih emocija. I onda, taman pred aksam, samo me spuca, prvo neka tuga, onda plac, suze liju. Osjecaj bespomocnosti, bezvrijednosti, tuge toliko velike da se opisati ne moze. Kraj, zid, nemam kud dalje. Umorna, isrpljena, bezvoljna, pocnem cak Allaha moliti da me uzme, jer ne mogu vise. Ali ipak ustanem, a imam osjecaj da je u meni jedno hiljadu kila, i pocnem klanjati. Prvo samo sto me ne srusi dok sam bila na ruku, a kad sam pala na sedzdu, plac jos vise i glasnije. Ja to ne mogu kontrolisati. I tako sve do kraja. Kad sam zavrsila, i namaz i zikr, toliko mi se mutilo u glavi, da sam jedva ustala. Ali hvala Allahu, poslje toga sam dosta bolje.

Hvala Alahu, evo vec par dana sam ona "stara", radim po kuci, raspolozena, imam volje, smijem se. Hvala Allahu!!!! I opet, hvala Allahu. Kolika je samo Njegova milost i oprost. Najvazniji jeste iman i ibadet.

Enes je u pravu, sigurno da iman oslabi, pa oni u napad. Nije nimalo lako, ali molim Allaha za ozdravljenje i zahvaljujem mu pa me ovako iskusava, jer uvjek ima gore. Hvala Allahu, zivi smo i zdravi, i mi i djeca, to mi je najvaznije, i to me i odrzava u najtezim trenucima, a proci ce i ovo akoBogda. A ako nikad i ne prodje, opet Allahova volja.

Ivanka 99
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Pon Jan 11, 2010 7:31 pm

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od Ivanka 99 » Čet Jan 13, 2011 10:09 pm

Selam

Kao prvo zahvaljujem na dozvoli i izvinjavam se Lemani da se dugo nisam javila.
Imala sam svojih problema, na poslu,kao i emocionalnih.

Hurma, to sto dozivljavas, dozivljavala sam prvih 5 god., posle odlaska toj zeni. Zalim zbog tebe i svake druge osobe jer je stvarno neizdrzivo, ali ipak svi mi imamo negdje andjele cuvare - Boga, koji nam u najtezim trenutcima pomognu, a sto narod kaze, sto te ne ubije cinit ce te jacim i pametnijim.

E ovako, neznam kako bih pomogla, ali mogu samo iz licnog iskustva da pisem.
Naravno sve ovisi o tome kako je carobnjak sa pojedinom osobom razgovarao, sta je rekao-la.Po tome se stvari desavaju, koje se tesko kontrolisu.
Kao sto vam je poznato kod mene se radi o krvnoj magiji tz. crnoj magiji.
U mom slucaju nije samo krv u pitanju nego i taj vraziji krug.Kao i sto svi znate da je ta krv necista, i tako sam od svih gledana, iako sam cista zena.

Ta zena ( vjestica) je meni rekla;

Ovaj vraziji krug te u srce udario, ja kada nisam crkla, sto znaci sve lose mi ide na srce.
Do sada ti je Bog pomagao.
Samo cemo joj macice ostaviti, tako mi i je. Sve gubim, samo za utjehu imam dva macica.
Kada sam njeno zlo uzela, kao sto znate, bilo mi je jako lose gdje sam i sama mislila da ce da me prekine.
Nazvala sam tu zenu i pitala, zasto je meni ovako lose, sta je ona samnom ucinila.
Rekla mi je to je zato sto si sama ( muz je vec bio otisao), i bit ce ti bolje kada budes radila. Eto, ja radim dan i noc da me ruke, ramena, kicma, bubrezi bole ali ja od toga nemam napretka ili sadake.Prosle godine sam imala manje posla, ali zato me vise gusilo i mucilo.

Sto mi je jos palo na pamet. Kada sam bila malo dijete, moja majka i setra su bile na sajmu, tu je njima neka ciganka u dlan gledala, i mojoj majci rekla;
Imas dvije kceri, prema jednoj ces veliku gresku napraviti, stvarno je trebala pomoc. Nikada nikoga i nista nece imati, jako ce da bude nesretna.
Kada sam jaukala i molila za pomoc, one meni nisu vjerovale , nego toj vjestici.
Eto hocu da kazem da je to sudbina, i da mi je tako pisano. Zasto sam ja za to izabrana, nikada necu saznati.

Ako je u pitanju krvna magija:

Nista nam nece biti pruzeno,niti dobro pozeljeno i sto je pruzeno izgubit cete duplo vise.
Sve vazne odluke donosite na pocetku godine b.r. od Januara do Aprila.
Prijatelja necete imati kao i rodbine, svi ce vas ponizavati i neiskreni biti.
Zene na poslu i u okolini vas nece podnositi, priblizite se radije dijeci (mladjariji) i zivotinjama.
Pokusajte da budete smirene na poslu, bez obzira koliko vas muce ili mrze, jer za svaku rijec cete biti kaznjeni, isto tako i privatno.Mjenjanje posla ne pomaze.
Bit cete odbacene, iskoristene, i izolovane, sto dovodi do teskih dusevnih problema i depresija.
Ne planirajte nista unaprijed, jer ce vam na put stati.
Imati cete materijalni i novcani gubitak...
Ne planirajte nikakve medicinske operacije, jer ce vam poslije biti gore ( naravno samo u teskom slucaju).

Osoba, covjek kojem ste krv dale, izbjegavajte, b.r. prekinite svaku vezu sa tom osobom. Ne mora znaciti da vas ne podnosi ali ce vam t.r. krv piti, ponizavati ( nesvjesno).
Imati cete agresivne napade kao i hysterise napade, jer dusa moze tesko da podnese, ignorisanje tog covjeka. Njega morate i treba da zaboravite.
Na nekakav nacin uvesti ce vas u ovisnost o sebi, na kraju ce vas tako i tako tesko razocarati, i sve ce uzalud biti.
Osjetit cete da ta osoba smrdi, taj miris necete podnositi, jer ce vas gusiti, niko to nece osjetit osim zene koja je njemu krv dala.
Ako ste zajedno, imat cete bracnih problema, kao i sexualnih.Ili ces strasno voljeti ili ces strasno mrziti.Taj covjek nece ljubav prema vama osjecati, sve ce mu biti vaznije od vas. Kada ti negdje pomogne biti ce vam lose par dana, ali napretka od njegove pomoci necete imati.
Dok ste god u nekoj vezi sa tim covjekom, necete imati mogucnost za novu ljubav. On ce da zivi i da uziva svoj zivot, a vi ste samo robinja.
Desit ce se da zavolite nekog drugog covjeka, ali vas on nece voljeti, nego samo iskoristavati. Veliku ljubav cete osjetiti, samo nije to ljubav, nego vrag sto zeli da patite.
Uzasnu ljubavnu bol cete osjetiti, i jako patiti.
Zivjet cete kao dijevice, ali ce vas svi gledati kao razvratnicu, iako ste u dusi kao dijete.
Svi ce biti priznatiji od vas, cak i lose, jako lose zene...

Licni problemi:

- problemi sa kozom, kosom, sa menstruaciom (2-3 puta u mjesecu),vrucina kao i hladnoca tijela, gusenje u grudima kao i u vratu, rijetko ali jake grceve u stomaku, kao i tesku glavobolju, slabost tijela,nateklo lice kao i oci sto znaci da imate visoki krvni pritisak, masnocu u krvi, neplodnost, probleme da se skoncentrisete, da ucite, da se dalje obrazujete ...

Pokusajte da budete aktivni, na bilo koji nacin, da ne mislite na probleme i dozivljaje.
Jako je vazno da niste same,jer vi znate da napustena kuca brze propada nego useljena, pa tako i narod.
Budite oprezne na svakom koraku, i sa siroko otvorenih ociju kroz zivot dalje...

Nadam se da nisam pretjerala, ali ja izgleda da neznam drugacije da pisem.
Ovo bi trebao da bude oprez svim zenama, koje bi otisle gatarama ili hodzama...
Molite se Bogu i uzvisenom Allahu da vam grijehe oprosti, i da vam pomogne.

Esselamu aleykum
-

Odgovori