sjemenke za izbacivanje sihra

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

sjemenke za izbacivanje sihra

Post od Enes » Sre Feb 02, 2011 8:06 pm

Ma imaju sjemeneke koje se koriste za izbacivanje sihra.Pmogne, nekom izbace dosta odmah ali ne kod svakog.A ujedno smetaju i dzinima.
JEdna od preporuka ljudima koji imaju problem sa dzinima jeste da jedu malo ljuću hranu, jer dzini su osjetljivi, njezniji su po prirodi pa im to ujedno smeta vise nego ljudima(fafaron, cili, biber itd)

akhi
Stari član
Postovi: 342
Pridružio se: Pon Avg 23, 2010 7:50 pm
Lokacija: dunya
Kontakt:

Re: Hafiz Adnan u Sarajevu

Post od akhi » Sre Feb 02, 2011 10:37 pm

Esselamu alejkum muslimanima!

Uzimajte sto vise naucenog susenog djumbira i crnog bibera kroz hranu i caj-da caj od dzumbira i bibera sa dosta meda-na sve naucitr. InshaAllah, brzo izadje ZASTARJELI pojedeni sihr. Dumbir i biber se pominju u Kuranu!

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: Hafiz Adnan u Sarajevu

Post od AbuAmRibnFadL » Uto Feb 08, 2011 1:17 am

selam alejkum wr wb..Akhi te bobice su sitne nalik na grasak i manje su,nazivaju se Habetul Muluk,natjeraju te na povracanje,ili da to izbacis prirodnim putem,putem velike nuzde..ne preporucuju se osobama sa slabim organizmom i srcem,isto tako caj Thena.ili Sena ima isty fukciju samo sto je slabiji pd ovih bobica..a Aljo cudime da ti je Sanjin dao njegov broj???

akhi
Stari član
Postovi: 342
Pridružio se: Pon Avg 23, 2010 7:50 pm
Lokacija: dunya
Kontakt:

Re: Hafiz Adnan u Sarajevu

Post od akhi » Uto Feb 08, 2011 4:59 am

Selamu alejkum, akhi AbuAmRibnFadL!

Imas li iskustva sa limetom, lotusom(kupanje) i ajawa datulama? Ulema dvaju harema ih spominje cesto.

Selamu alejkum!

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: Hafiz Adnan u Sarajevu

Post od AbuAmRibnFadL » Uto Feb 08, 2011 9:28 am

selam alejkum wr wb.

Limeta to mi je nepoznat naziv,opisi mi Limeta? dok Sidr ili Lotosov cvijet se koristi u islamu kao lijek po hadisu istucati sedam lotosovih listova,nasuti istucene listove u vodi,prouciti rukju na njih ,to onda biva lijekom protiv sihira kao sto su dva meleka dosla resulullahu saws opisali Resulullahu saws ,kada je bio opsihren,da to ucini.pa je to ucinio i nestalo je sihra. ima rivajeta da je kupanje u Sidru lotosovom listu ljekovito,dok za ajwa Hurme ima predaja da je Resulullah saws ,rekao ko pojede 7 hurmi ajwa ,sihr mu nemoze nista tog dana,cuva od sihra..ima jos nekih stvari o Sidru Lotosovom listu i ajwi al nisam siguran pa ih necu pisati dok ne procitam..Moja iskustva o Lotosovom cvijetu i Ajwi,evo jednog npr,prijatelj kojem je bilo zaprijeceno da ce ga opsihriti na dan svadbe,dosao je i zatrazio savjet,kupio je Ajwa hurme pojeo i on i njegova zena,Allahovom voljom nije im nista bilo,dok su njegovi rodjaci bili zahvaceni tim sihrom,Allahovom voljom sihr je pronadjen naredni dan pa je njegova mos unistena a rodjaci su dosli sebi..sto se tice Sidra,akhi sve je stvar Jekina,Ubjedjenja,ako si ubjedjen da je Sidr lijek onda ce biti stvarno lijek,ima ljudi koji sumnjaju u sve i svasta,,pa i ako je resulullah saws rekao da je lijek oni drze neku rezervu pa im se bas zbog toga stanje ne poboljsava, kao sto je resulullah saws rekao,budite ubjedljivi u dovi,i nemojte reci cinio sam dovu ali mi je Allah nije primio,znaci ne sumnjanje u ljekovitost Lotosa je lijek,kao i Curukot i ostali lijekovi prenesni od Resulullaha saws..

akhi
Stari član
Postovi: 342
Pridružio se: Pon Avg 23, 2010 7:50 pm
Lokacija: dunya
Kontakt:

Re: Hafiz Adnan u Sarajevu

Post od akhi » Uto Feb 08, 2011 10:28 am

we alejkumusselam!

Dzazak Allah kulli hajr!

Limeta je limeta, a lici na "zeleni limun". Cesto se spominje u fetwama neka kjafir limeta?! Fetwe uleme dvaju harema!

Brate, znas li kako nabaviti sidr cvijetove/listove?

Selamu alejkum!

Korisnikov avatar
aljo78
Mlađi član
Postovi: 54
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 7:34 pm

Re: Hafiz Adnan u Sarajevu

Post od aljo78 » Sre Feb 09, 2011 2:21 pm

AbuAmRibnFadL napisao:selam alejkum wr wb..Akhi te bobice su sitne nalik na grasak i manje su,nazivaju se Habetul Muluk,natjeraju te na povracanje,ili da to izbacis prirodnim putem,putem velike nuzde..ne preporucuju se osobama sa slabim organizmom i srcem,isto tako caj Thena.ili Sena ima isty fukciju samo sto je slabiji pd ovih bobica..a Aljo cudime da ti je Sanjin dao njegov broj???
Selam alejkum

Nije mi licno dao nego emitiralo se nesto od Sanina na Tv-u pa ujedno i broj Tel za Lijecenje Kuranom mada sam onako naletio pored TV-a a zvuk Tv bio pritusen a ja ugledao broj i natpis pa hajde da vidim ili da cujem sta pametno od Sanina misleci da je to njegov tel ali eto prevario sam se .

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od AbuAmRibnFadL » Čet Feb 10, 2011 7:05 am

selam alejkum wr wb akhi

Reci gdje si poslacu ti ponesto,od svega po malo..posalji mi svoj broj na Privat ja cu ti javiti kad da to uzmes...

mesha
Mlađi član
Postovi: 196
Pridružio se: Čet Sep 02, 2010 4:14 pm

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od mesha » Čet Feb 10, 2011 8:09 am

Esselamu alejkumu we rahmetullahi we berekatuhu,
hajte ljudi malo sam zbunjen sa ovim, trebas procitati 100 postova, jedan drugog pobijaju, svak iznosi ponesto, moze li neko napisati listu toga, dakle sazeti sve na jedan popis, pa da to imamo u jednom postu, pa neka ga se poslije azurira po potrebi, uz neke adrese dje sta nabaviti, kako sta koristiti itd.
Jedi ljuto, rece neko, a sta ces sa onim insanom koji ima ostecenu probavu kompletnu pa kome je ljuto HARAM jer ce ga mozda ubiti (ubijanje na rate, npr. pukne mu cir itd), kako on da jede ljuto kad mu je takva hrana haram.Sto znaci da prvo treba da se izlijeci ako moze, pa onda da jede ljuto. :-)
Al hajte vi lijepo to na listu stavite (da bude organizirano) da se vidi fino procitati evo primjera:
1. biber taj i taj
2. djumbir
3. limeta
itd...
1a) koristiti biber taj i taj na ovaj nacin jer npr najefikasnije upija se u organizam....
1b) biber "taj i taj" mozes kupiti npr. ovdje po cijeni toj i toj, inace okvirna cijena za 100 gr je...tolika i tolika.

treba ljude natjerati da izgrade i pozitivni nacin razmisljanja ( a kako ce kad oni gledaju u dedzala naseg doba tj tv svaki dan - Naom Comski ( u svojoj knjizi mediji, propaganda i sistem, mozete je skinuti besplatno sa neta) priznaje da zapadni sistem vrsi kontrolu misli dok je komunizam ljude kontrolirao batinom, da izgrade drugaciji stav prema problemima, strahovima, srdzbama....pa u to svrhu treba razumjeti emocije, onda ces ih znati kontrolirati pa ako neko podivlja,a ti se smiris, pa kad se on smiri ti podivljas i eto rijesio si problem :-) Bio je onaj halifa haman, bio cuven po tome da je znao rjesavat svaki problem..eto bas na takav nacin...
Pa kad dodje vesvesa, ti zatrazis utociste ko Allaha svt, pa preokrenes stvari u pozitivu, maznes djumbir, par datula i kazes evo ti ga na! nemo´s mi nista sad hehehe itd idr i sl.
haj odoh sad :-)
selam alejkum

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od AbuAmRibnFadL » Pet Feb 11, 2011 6:09 am

Selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu


Mesha pa ucini dobro djelo,i tako setas topicima,sakupi sve informacije sa postova sta se smije a sta ne,te ih smjesti u jedan Topic.Tako ce braca i sestre znati tacno sta da rade,a i ti ces stec nagradu InshaAllah.

mesha
Mlađi član
Postovi: 196
Pridružio se: Čet Sep 02, 2010 4:14 pm

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od mesha » Čet Feb 17, 2011 5:10 pm

Esselamu alejkumu we rahmetullahi we berekatuhu,
halali, ja se nadao predloziti ideju, a da ce se neko drugi prihvatiti tog lijepog posla. Nemam ni zivaca nit znanja da razlucujem sve i kad bih imao postove skupljenje na jednu hrpu, sta je ispravno a sta ne.
Halali, zaokupio sam se sam sa sobom, jer od ljudi na koje sam racunao da mi zele i mogu pomoci, to nisam dobio, naprotiv. A ovca sama bez stada protiv vukova ne ide. Pa zato, nazad u stado! .-) Et, sam sebi se moram smijati, bolje i to nego plakati, kukati itd. beeeeeeeeeeeeee :-)))

fikret
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Sre Mar 09, 2011 10:21 am

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od fikret » Pet Mar 11, 2011 12:11 am

selam alejkum ja sam ovo sve procitao od pocetka pa do kraja ,i stosta mi nije jasno evo na primer ja imam nekih manji problema sto mi je ostalo od sihra znaci trebam jesti tako reci ljutu hranu ,biber fafarone i taj cili ili da nabavim te cajeve,stvarno receno to sve i napisano ali zavrsetak nikako jasan ,kad se da recept za da se napravi pita zna se sve sta se ide po receptu i na kraju pita baklava ispane ukusna i slatka a ovo mi sve izgleda dosta pisaca a roman nikako da se zavrsi hvala svimA I VELIKI SELAM:

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od Haris » Pet Mar 11, 2011 5:06 am

Zato što ovo nije recept, zato se ne može detaljno reći kako se završava. Kod nekog se desi da problem nestane kada bude kod učača i dok se uči i traži se od džina da napusti tijelo, ili se pusti na krv, ili se ubije džin, bilo šta, dok kod nekog se vremenom čisti, kod kuće povraćanje i slično. Znači nemoj to shvatat kao šalter za sijalicu, sad je ugašeno, sad je upaljeno. Samo polako dok se isčisti tijelo, kad se budeš osjećao bolje i ne budeš imao tegoba kojih sad imaš, onda si inšaAllah zdrav.

Molim Allaha swt da ti ubrza to ozdravljenje u potpunosti.

Esselamu alejkum.

fikret
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Sre Mar 09, 2011 10:21 am

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od fikret » Sub Mar 12, 2011 4:39 pm

harise hvala ti od srca vidim da si isan i da se moze sa tobom pricati ili to bilo ovim putem ili u cetiri oka dajes dobre savete jer ja sam odmah probo ovo sto je se pricalo o ljutoj hrani-cili,fafarone ,itd i odmah sam osjetio gde god imam blokadu u tjelu na primer u lijevoj nozi imam najvise pocelo me bockati i zigati znaci i ovo ce izgleda kod mene biti od koristi ,dobro je treba ljudima izlaziti u susret i davati savete,hvala od srca fikret njemacka-minhen.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od Haris » Sub Mar 12, 2011 5:18 pm

Allah nek nas nagradi sve i nek nam se smiluje. Amin.

Odgovori