sjemenke za izbacivanje sihra

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

lavica21
Musafir
Postovi: 77
Pridružio se: Sub Avg 20, 2005 6:08 am
Lokacija: jos uvijek na dunjaluku

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od lavica21 » Uto Mar 15, 2011 3:47 pm

Ako neko misli da je pojeo sihr, neka uzme:
pola male kasike sjemenki maka (black seeds) s casom vode, pa opet pola kasike maka, onda opet casu vode, poslije toga caj. Sto vise vode (naucene naravno) to bolje.

akhi
Stari član
Postovi: 342
Pridružio se: Pon Avg 23, 2010 7:50 pm
Lokacija: dunya
Kontakt:

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od akhi » Uto Mar 15, 2011 4:13 pm

Ovako, black seeds ti nije sjeme maka, vec sjeme curekota, tj. crnoga kima ili na lat. Nigella Sativa. Ne zeli se niko drogirati, vec lijeciti.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od Senad » Uto Mar 15, 2011 8:51 pm

mesha napisao:sta rec na ovo, osim : mjau!

:lol:
Esselamu alejkum

Vidiš kako ste oholi, vama ne odgovara kada seka nije pokrivena, ne odgovara vam kada je pokrivena i obavlja namaze. Sve redom stavljate pod noge.

nick lavica21 nije zaslužila kao ni drugi članovi da prema njima uvijate svoje glasove, i da je ismijavate . Jel' to dawa!!!!!!!!


Selam

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od Haris » Uto Mar 15, 2011 9:25 pm

Nemoj ih Senade brate :D

Osim što dawe, oni vole i da dave :P

Mislim da ću morati ovih par poruka odvojit, samo ne znam u čiji reon.

lavica21
Musafir
Postovi: 77
Pridružio se: Sub Avg 20, 2005 6:08 am
Lokacija: jos uvijek na dunjaluku

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od lavica21 » Uto Mar 15, 2011 10:47 pm

Hvala Senade :-) Nas sestre na ovom forumu zasigurno nezanima sta njima odgovara a sta ne. Ovdje smo jer je se ova stranica zove lijecenje-Quranom.

fikret
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Sre Mar 09, 2011 10:21 am

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od fikret » Pet Mar 18, 2011 11:15 am

selam alejkum bio sam malo razocaran pojedincima,sto kaze brat senad sve sto neko predlozi neki primer u vezi nekog lijeka ,odmah taj predlog bacaju ga pod noge iprave cirkus od takvi stvari.e evo jedam predlog -AKHI BRATE vidim i citam da ti sve znas i imas sve provjereno masala dobar si.de ti nama napisi svoju biografiju jesili ti to godinama proucavao od svoje recimo 7-dme godine,pa nadalje recimo dan danas jesili mozda ,recimo imas velike skole,islamska nauka ili neki fakulteti itd itd ,ako je to sve sto sam nabrojao onda aferim masala i cestitam na znanju,a sta ako nisi to sto sam sve nabrojao ,stacemo onda ,onda znam ko si i kakav si covek ipoznate mi su takve osobe imam ih puno u mom okruzenju,dok je mene babo tjerao da idem u dzamiju od svoje 7-me godine a te barabe su provodile svoj mladalacki zivot po kaficima i po raznim birtijama ,itd itd selam fikret

Sunna
Mlađi član
Postovi: 154
Pridružio se: Uto Jan 23, 2007 3:40 pm
Lokacija: Skandinavia

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od Sunna » Pet Mar 18, 2011 12:21 pm

Selam alejkum,

Na zalost tebi brate Fikrete, ali ne mozemo opravdavati bilo kakav nacin lijecenja. Koliko vidim pojedincima je vazno da im je dobro ali kojim nacinom to nije vazno, da li zena da gazi muskarca ili se hvatati nekih neutvrdjenih dova, nema veze. Kakvu skolu ima ta sto te je "lijecila"? Vaznije ti je napadati tog Akhija koji prica o Sunetu i Kuranu pa mozda malo na grub nacin ali hajr Inshalla. Valjda ta njegova ljubomora prema lijepoj vjeri pa ne primjecuje. Molim Allaha da nas ojaca na Svom putu i podari nam sabora, da uvidimo svoje slabosti i prevazidjemo ih. Amin. Pravi put se jasno raspoznaje, hvala i slava Allahu.
Sunna

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od Haris » Pet Mar 18, 2011 2:28 pm

Esselamu alejkum,

Ali ljudi, nema niko nikakvu potrebu da napada drugog radi nečeg. Može se na lijep način ukazati na grešku. Ovdje su svi uglavnom oni koji su znanje stekli preko ovog foruma ili čitajući negdje (što se tiče ovih problema). Ja sam prvi od tih. Nisam se školovao da nekom govorim o sihru, ali jesam pročitao ovdje, pa ako kome mogu dati i najmanji savjet, a da će mu pomoć, ja to znanje smatram korisnim.

Kada sam došao na ovaj forum, nisam znao ništa oko ovog. Nego sam došao tražeći pomoć jer sam više bio na izmaku i fizički i psihički. Totalno nespreman za to, uletio sam u problem Allahovom voljom. Kažem nespreman, ali da nisam bio spreman i dovoljno jak, Allah swt me ne bi opteretio time.
Ustvari ovo i nije opterećenje, kako ga mi shvatamo. Ovo je milost Njegova swt na nas.
To je kao kad majka udari dijete. Ne udari ga što ga mrzi, nego da ga odgoji ispravno kada pogriješi.

Nekako me zanimalo to sve, pa sam čitao i čitao i družio se sa ostalima ovdje.

Mnogo ljudi ima problem, a da nisu ni svjesni da ga imaju.

Pa ako ja nekom ukažem na problem koji primjetim kod njeg, hvala Allahu i na tome. Već je znanje korisno.

Mada nije mjerilo ako nekog babo tjera da uči od 7.-me godine. Jer poznajem ja njih koji su dobri bili, učili hatme i slično, pa vremenom zalutaju. A opet poznajem i one koji su bili daleko od vjere, pa se vrate vremenom.
To može doći mjerilo u nekim slučajevima, a u nekim i ne. Ali treba privoliti dijete. A i dovu činiti.

Ali Sunna, ne trebaš ni ti njega napadat radi gaženja neke žene. Trebaš mu samo ukazati šta je ispravno. Jer čovjek kad nije ok, hvata se i za najmanju slamku. A to šejtan iskoristi da ga pošalje nekom ko ne radi kako treba da bi još više pogriješio, da mu bude teže, da počini širk i slično.

fikret
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Sre Mar 09, 2011 10:21 am

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od fikret » Pet Mar 18, 2011 5:24 pm

nema tu nikakve ljubomore braco moja draga o kakvoj ljubomori sad pricate ja sam posten bio i napisao svoj put do izljecenja kud sam sve prosao vjerovo sam svakom ,jer kad je covjek bolestan cupa se i za slamku spasa,pa zar nije tako ja sam ko sto su mi neki rekli fikrete brate napisi te i te da vidimo ko su ti prevaranti,i ja napiso da i drugi ne nadrljaju ko ja eto bio posten i napiso sve .ja sam to dobro platio i novcem i vremenom izgubljenim.e sad ko sto kaze brat hariz sad i fikret zna koliko je dva i dva ,e sad molim lijepo ja sam reko u kratko moj put kud sam presao i dozivio sve.ali me nervira to sto sam ja isprico taj svoj dozivljaj kakav je takav od njega nemogu pobjeci,i non stop mi pojedinci sugerisu i pisu ,nisi trebo to pa nisi trebo ovo i tako dalje i tako dalje,pa kazem vise puta nemoj te braco moja da se lijecite tudzim mukama i pravite se hadzije neke da ste vi neki sveci.spustite se malo na zemlju ,haj molim vas eto necu nikog prezivati imenom,haj da odvas koliko vas ima na ovoj stranici et neka napise nesto o svom zivotnom putu ,nije bitno sta ali eto svako od nas ima sta napisati jer niko nije savrsenima se sta napisati,pa da i ja nekome posaljem kontra odgovor znam i ja odgovoriti nekom pa ja ,hajmo slozno mogu i ja dati nekom neki savet,evo na primer ja poznajem dosta vrsta cajeva nabavio sam nekoliko knjiga o toj grani medecine ,mozda neko od vas ima problema sa zdravljem,zivci,glavobolja,reuma itd itd itd da vidim hoceli se ko javiti ,besplatno dajem savete ne naplacujem.selam fikret

akhi
Stari član
Postovi: 342
Pridružio se: Pon Avg 23, 2010 7:50 pm
Lokacija: dunya
Kontakt:

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od akhi » Pet Mar 18, 2011 6:09 pm

krete, koji cajevi najbolje ciste crijeva i kako se kuhaju, osim sene? Eto, da ljudi imaju koristi-da se izbace pojedeni sihri.

I, Fikrete, znas li sta o Draci? To je biljka, grm, iz Hercegovine. Pravi se med od nje. Slabo je poznajem. Slicna je sidru, veoma slicna. Ima li drugi naziv?

fikret
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Sre Mar 09, 2011 10:21 am

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od fikret » Pet Mar 18, 2011 7:11 pm

eh ovako selam svima ponove fikret sa vama evo jedne kombinacije caja sto sam ja licno koristio za ciscenje organizma i gihta a i svega sto necisto u organizmu,4 caja .posto ja sad zivim u njemackoj i napisacu kako se zovu i na njemacki jer ja sam to uzimao u njihovim apotekama a poznati su i u bosni.1 caj schafgarbe-kunica.2 brennesselkraut-zara ili kopriva.3 ringelblumen blüten-suseni maslacak.4 zinnkraut nemogu da nadzem kako se ovaj caj zove na bosanski ,ali ako ovog nema moze zamjena za ovaj -neven caj.ta kombinacija se pije 2-3 puta na dan pojedna cajna solja.pije se nezasladzen onako mlak pije se moze 1-3 mjeseca pitak je i nije gorak .uzmes u apoteki te cajeve po 100 grama i sve pomjesas u jednu posudu i zna se kako se caj pravi vrela voda i sve zavisi kako ko pravi ja sam na primer svakog dana otprilike pola litre vode ili malo vise prokuha stavim 3-4 male kasikice caja i kad se ohladi jedno 10 minuta procijedim u jednu flasu staklenu ili neku posudu i ja imam za cijeli dan caja ,proverena kombinacija ja je i dan danas pijem i i mogu samo reci gde god da imas negde blokadu oko misica ili negde gde te boli ,tu odmah pocinje da te ziga ili recimo dobijes neku vrelinu u cijelom tijelu,normalno caj se pije na glano srce i jos nesto bih preporucio ko ima problema sa sihrom to sam sve ja isprobo na sebi,dobro je piti sok od crnog grozdza ako moze biti sto posto ,jer to ti pojacava organizam i jaca ti imunitet a licno i krv ti popravlja ,a ta bolest ona ti se nalati svugde probati zasto da ne sve je to na prirodnoj bazi ,a da nepricam o medu ili o corokotovom ulju ,jabuke jesti ,ananas isto dobar sve je to dobro za odbranu bolesnog sistema jer kad ti je organizam jak nema sanse da ti ista ostane u tjelu .itd itd selam fikret

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od Haris » Pet Mar 18, 2011 10:26 pm

Ja se razumijem u HTML, PHP, SQL, Javascript i ostale alate za pravljenje web stranica :D

Šalim se naravno. Nemoj shvatat Fikrete kao da te neko osuđuje, zna se ko je Sudija. Dotični su ti samo ukazali da taj narod što si nabrojao nije ispravan. Sad je red da potražiš neko normalnije rješenje, ali fino je što si shvatio da si iskorišten i što si se opametio.

Samo se nemoj nervirat. Džabe sve ako odu živci :)

fikret
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Sre Mar 09, 2011 10:21 am

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od fikret » Sub Mar 19, 2011 9:16 am

selam ,evo ja non stop ponavljm i pisem meni stvarno nije jasno izgleda da je samo fikret tabut tema na ovoj stanici,ja sam napiso vec par puta da se to zaboravi taj moj pogresan hod i to lijecenje evo i opet cu reci pa ljudi moji nikom nepise na celu jer on ispravan ili nije ,pa reko sam vise puta ucio mi je jedan hafiz rukiju mjesec dana sve po propisu med ulje voda i sve kako treba i nije bilo nekog efekta i sto je i sam hafiz reko na kraju,i sta sad daj molim vas ko boga vec jednom ostaviteme na miru bio sam posten i isprico svoj pakao o zivotu greski je bilo neponovilo se vise ja idem dalje ne vracam se ja vise na proslost ako u boga vjerujete ostavite se coravog belaja,budite malo kompromisni ,ima vas i koji ste imali greski i greski u zivotu a cutite sveci jedni pisite malo o sebi ,pa da i ja komentarisem malo o vasem zivotu ,ja se ne nerviram i nemam razloga ali ovo mi izgleda toliko glupo i smijesno da covek nema rijeci,i sto puta kazem nema covjeka na ovoj zemaljskoj kugli koji nema problema ,ali se izgleda svako lijeci problemima svog komsije i susjeda .selam

fikret
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Sre Mar 09, 2011 10:21 am

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od fikret » Sub Mar 19, 2011 10:13 am

evo braco ja imam jedan predlog,da se ne raspravljamo ko neke babe ,zasto recimo na primer ova strana -lijecenjem kuranom nebi se jos necijem bavila na primer nekim akcijama humanitarnim vidite li braco moja da je situacija u bosni sve losija i losija ,bolesnih je sve vise i vise i to omladine najvise ,da se daju predlozi ili neke sergije nije bitno kako samo da se nekom moze pomoci ima u bosni dosta ljudi koji nemaju za hljeba a kamoli za nesto drugo ,ja sam se najvise upiso na ovu stranicu zbog ovakvih stvari mene nezanimaju ovi kojekakvi tracevi -djela i samo dijela pomagati ako se moze i kako ja mislim da sam bio jasan fino je bilo od brata-akhija-sto je reko fikrete napisi te i te cajeve pa mozda nekome mogu biti od pomoci e tako ja cijenim ,pustite traceve i blebetanje na ovoj divnoj i lijepoj strani ,ako se ovako nastavi sa ovim stvarima ,meni je jako zao onda mene vise nema tu.selam fikret

dijana
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Ned Maj 23, 2010 9:54 pm

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od dijana » Sub Mar 19, 2011 1:53 pm

fikrete poslala sam vam private message prije par dana ako mozete da je pogledate. hvala

Odgovori