Kako ustanoviti vrstu problema

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Korisnikov avatar
aljo78
Mlađi član
Postovi: 54
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 7:34 pm

Kako ustanoviti vrstu problema

Post od aljo78 » Sre Jul 27, 2011 12:54 am

Selam aleykum

Kako ustanoviti o kakvog se problemu radi
Dali je sihr ili urok ili dzinski mess ili vise kombinovani stvari
Prepostavljam da je lakse lijeciti kad se zna sta je u pitanju .Mene to dosta zbunjuje a pogotovo kad si pod uticajam zli sila .
Znam da ucaci rukje daju tretmane razne vrste pa sam mislio da vidim kakav je problem prvo pa da neko preporuci tretman da se okoristim
Jer ovako vise neide ...ojacam pa oslabim ...pojede me vise a i gubim nadu u sebe jer me ovo u meni zeli da zbuni sto vise da nemogu da razmisljam kako treba .

Selam aleykum

lavica21
Musafir
Postovi: 77
Pridružio se: Sub Avg 20, 2005 6:08 am
Lokacija: jos uvijek na dunjaluku

Re: Kako ustanoviti vrstu problema

Post od lavica21 » Čet Jul 28, 2011 12:44 am

Eselamu alejkum

Nacin na koji se spoznaje problem je slusanje rukje, i odredzeni ajeta. Primjer: Ako imas reakcije kada se spomenu ayeti o sihru, onda imas sihr. Ako imas reakcije kad se spomenu al-ayn ajeti onda imas zaljubljenog dzina, kada imas reakcije dok se spominje vatra i kazna onda imas mass- possesion ... itd

Mislim da na youtube mozes naci ruqje za odredzene probleme, pa se testiraj.

akhi
Stari član
Postovi: 342
Pridružio se: Pon Avg 23, 2010 7:50 pm
Lokacija: dunya
Kontakt:

Re: Kako ustanoviti vrstu problema

Post od akhi » Čet Jul 28, 2011 8:09 am

al-ayn je UROK, ne zaljubljeni dzin.

Prema reakcijama na rukju, da se na osnovi iskustva pretpostaviti da osoba ima nesto od navedenog.

Ali, to ne mora biti tako.

Dzini dosta varaju.

Simptomi se cesto ispreplicu, a osoba moze imati i vise razlicitih bolesti.

Nekad jedan sihr po simptomima prijedje u drugi.



Terapija je ucenje Kur'ana, sunnetskih dova, ezana, ikameta, uzimanje naucenog meda (vidite oko Capljine med od Drace), naucenog maslinovog ulja, naucena voda (piti i kupati se), HIDZAMA, HIDZAMA, HIDZAMA, caj od sene, curekotovo sjeme, nafila post, i jos ponesto, uz cvrsto pridrzavanje vjerskih propisa (obavljanje farzova, vadziba, pridrzavanje sunneta poslanika saws, ostavljanje grijeha (novotarija posebno), odlazak u dzemat).

Naravno, navedena terapija je samo sebeb lijecenja, a lijek je od Allaha Subhane.

La havle ve la quvvete illa billah!

Odgovori