Almin Omerašević???

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Zaključana tema
Miran
pisem pomalo
Postovi: 36
Pridružio se: Pon Avg 02, 2010 10:59 am

Almin Omerašević???

Post od Miran » Ned Jun 12, 2011 7:05 pm

Planiram otići kod Almina, ako može neko ko ide kod njega da napiše kakva je njegova terapija, koliko se plaća, da li pušra krv nakon svake rukje?
Hvala unaprijed.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Almin Omerašević???

Post od Haris » Ned Jun 12, 2011 10:13 pm

Vjerujem da kao i Enes radi sa vodom, maslinovim uljem i medom. Što se tiče plaćanja, niko ti ne može to reći. Izdvoji koliko možeš, ako možeš, daj od srca sa halalom. Puštanje krvi po potrebi, vjerujem, ako treba dat izlazak džinu i td. Barem Enes tako radi, vjerujem da su dosta slični.

fikret
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Sre Mar 09, 2011 10:21 am

Re: Almin Omerašević???

Post od fikret » Pet Avg 05, 2011 10:02 am

selam alejkum ,zasto neko ne napise i objavi punu adresu ovog brata almina i njegov telefon moze nekom pomoc ,ja ovdje samo primjecujem i to uveliko da se samo faforizuje ENES i njegove metode lijecenja,to nije fer nekome je daleko otici do enesa a ima mozda u blizini isto takvog dobrog ucaca .

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Almin Omerašević???

Post od Enes » Pet Avg 05, 2011 12:52 pm

da si malo manje lijen,da malo manje kukaš za titom i njegovim vremenom,mogao si naći br tel od Almina i od drugih učača na ovom istom forumu.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Almin Omerašević???

Post od Haris » Pet Avg 05, 2011 3:37 pm

Almin je udaljen 50 KM od Enesa, tako da nije to nešto posebno daleko onome ko dolazi iz dijaspore. Čak je Enes bliži..

fikret
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Sre Mar 09, 2011 10:21 am

Re: Almin Omerašević???

Post od fikret » Pet Avg 05, 2011 3:51 pm

selam sto me srdite ljudi moji ,fala bogu meni netreba ja samo kazem i pisem mozda nekome zatreba telefon ,sto se enese ljutis nemoj da si sebican i da se sve vrti oko tebe ,ja samo kazem da ima isto dobrih ucaca rukije u bosni i da ti nisi jedini ,i dze je zapelo ,ja bogami nisam lijen nebi mene swvabo ovamo drzao da sam ja neka ljencuga boze sacuvaj ,a za titu zlatna vremena ahbabu moj ovoga sad sto se radi sa naroda nikad vise nije bilo,to sad svako zna nisam jedini sto to kazem,ali eto istina nekog boli bogami mene ne,a sto se tice dijaspore mi smo vase cvijece trebate nas drzati ko malo vode na dlanu .selam

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Almin Omerašević???

Post od Enes » Pet Avg 05, 2011 5:23 pm

ne ljutim se ja, neg si ti zapeo za mene pa je svaka druga o kojoj pises enes.
Ti prelistaj forum pa ces naci br i od Almina, Nisada i koga vec sve ne, a cak ima tema ucaci rukje sirom svijeta.
Pa ti prije nego sto ponovo uzmes Enesa u usta, kazi ovako javno sta sam ti skrivio pa me ubacujes i gdje treba i gdje ne treba.

A na kraju krajeva, ako si ti npr moler pa neko u tvojoj kuci pita ima li kakv moler, ljudi ce, kad nista iz pristojsnosti reci, pa evo ima fikret pa makar ga i ne cijenili k'o majstora.

Hanuma
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Čet Avg 21, 2008 7:32 pm

Re: Almin Omerašević???

Post od Hanuma » Pet Avg 05, 2011 8:20 pm

Malo je skakljiva tema za raspravku al se moram ubaciti halalite mi.Sto se tice Enesa mogu samo reci Allah ga dragi nagradio sto postoji takav covjek sto je pun razumjevanja i sto daje utjehe naraodu kako god da mu se obratis.Ja se izvinjavam Fikrete licno sam osjetila na svojoj kozi ucace pojedine kako rade i sta sve rade nebi o tome jer nije za pricu samo se zahvaljujem Allahu pa nisam isla hodzama koji daju zapise.Zahvala pripada samo Allahu pa me uputio na Enesovu adresu i sto je taj covek mene potpuno razumio zato molim te ako neznas nista o njemu i nepisi a sto se tice vas vani hvala Allahu pa ste tamo nafaka vam provrla nama ne,mi smo ellhamdulila zadovolji i ovdje samo jedno mogu reci vi ste tamo vise zavidni jedni drugima nego mi ovdje i svi ste pod stresom pijete tablete bila sam i vidjela nebi da se raspravljam samo reci gresimli ili ne, a moram i ovo napomenuti nemoj misliti da koga branim ja samo kazem kako je sellam i hallalite ako grijesim.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Almin Omerašević???

Post od Haris » Pet Avg 05, 2011 10:15 pm

Na kraju, sve se svodi na iskustvo i na preporuku.
Kao što kaže Hanuma, osjetila je na svojoj koži i ona će radije preporučiti Enesa, nego Almina (kod kojeg možda nije bila).

I o Alminu su pričane pozitivne priče na ovom forumu, kao i o Enesu.

Ali ja ću isto tako preporučiti Enesa jer imam iskustva kad je on u pitanju.

musliman.v
pisem pomalo
Postovi: 26
Pridružio se: Sre Avg 18, 2010 1:06 am

Re: Almin Omerašević???

Post od musliman.v » Sub Avg 06, 2011 12:33 am

Podržajem i ja ovo navedeno za Enesa,a ovo da se on reklamira nekako mi to zvuči da je zapeo da sto više zaradi što nije istina jer nije bezobrazan,a nebi trebali bit bezobrazni ni oni koji dolaze jel,pa da nešto ne dadnu za utrošeno vrijeme.Jednom učaču rukji kojem sam otišao sa kojim me je upoznao prije na par dana jedan poznanik šta god bi se obratio on je negirao i govorio nije tako nego ovako samo kako ja ti kažem,sihir iz tebe govori itd.Al pošto sam cuo da je poskup,a jedan čovjek mi je preporucio Enesa onda sam odlučio da ne idem tom čovjeku i nije mi ni učio rukje. Dok toga u Enesa nema,vec je to covjek koji nema oholjenja,lijepog je ahlaka ima razumijevanja.Voli se cesto malo i našaliti što uveliko razbija tremu u trenutku kad ga nazovemo ili lično odemo da nam se uči.Kada ga se nešto upita ili zatraži savjet i njegovo mišljenje on odgovori sa blagošću.Primjetio sam da je spreman i učiniti neku uslugu drugom muslimanu ako je u mogućnosti.To su osobine koje sam ja primjetio i nemojte ljudi mislit da ga nešta uzdižem i ove osobine nisu mjerilo da je on sad najveći specijalist za rukje jer lijek je u Allaha,a dobrih učača ima još.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Almin Omerašević???

Post od Haris » Sub Avg 06, 2011 2:56 am

Nisi pogriješio..

fikret
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Sre Mar 09, 2011 10:21 am

Re: Almin Omerašević???

Post od fikret » Uto Avg 09, 2011 9:40 am

selam, nisam imao namjeru nikog da vrijedzam kunem se bogom ,to sto enese radis svaka cast kad si tako posten i kad uspjesno skidas tu bolest sa ljudi ja ti skidam kapu sa glave i da dugo i dugo godina zivis u zdravlju i sa ljubavlju i od srca radis taj svoj posao naravno uz alahovu pomoc sretno ti bilo,ja sam samo stijo da kazem recimo osoba zivi u bihacu ili u gorazdu a zivi dole u bosni ,na to sam imao cilj da kazem imali ko da je recimo blizu njih a da posteno i uspjesno radi ucenje rukije zbog daljine a fala bogu i troskovi su to braco moja to je pojenta moja.znam da je ramazan svim svojim bosnjacima muslimanima zelim srecne ramazanske dane-ali nemogu da se ovoj kako se ona naziva HANUMA ona zna sta je dijaspora i ona je ovamo bila i ona sve zna kako mi ovamo zivimo ko neke mi tablete trosimo kako smo mi jedni drugom ljubomorni i izgleda po ovoj hanumi mi nismo normalni sad citam novine DNEVNI AVAZ cujenm na vijestima 800 milijona maraka dijaspora godisnje unese para u bosnu grde ljudi dijele fameliji pomazu u hrani i u odjeci itd itd itd i ja sam jedan od te dijaspore koji dajem sakom i kapom svojoj fameliji ,hanuma draga i ti tako imas misljenje o nama ,eh sto bih te volijo upoznati draga hanuma pa da se ja i ti malo ispricamo poznate su mi takve hanume ima i njih ovamo nekoliko bile takve ko ti pa sad su neke hanume.enese halali mi bogami i sto puta kazem bogami nisam imao namjeru da te uvrijedim ali skontaj moje pisanje sta sam stijo da kazem,selam fikret.

Hanuma
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Čet Avg 21, 2008 7:32 pm

Re: Almin Omerašević???

Post od Hanuma » Uto Avg 09, 2011 12:40 pm

ej sellam Fikrete nebi se svadala inace znas koji je mjesec nevolim rasprave pogotovo na forumu morala sam se javiti kad si poso za brata Enesa jer ga licno poznajem i znam koje i sta je,a sto se tice Almina cula sam i za njega da ljeci ko Enes da im ALLAH dragi da nagradu za to.A to sto si reko za vas vani haj budi iskren jesamli pogrijesila ili ne ako grijesim ja se od sveg srca izvinjavam a sto bi me volio upoznat kako kazes moj je nik samo hanuma ja sam jedna obicna zena koja bi pomogla svakom kapom i sakom a ako te bas i zanima sto se mi krijemo iza ovo nikova ja mogu licno staviti svoje ime i prezime nisam ja kriva sto nam se ovo desava mozda nas Allah iskusava.Za novac sto kazes potrosite vamo i trebate i vasa je BOSNA ne samo nasa i cak trebas udjeliti ako si u mogucnosti posteno govorim neznam u kojem si gradu vani ja gdje sam bila jel nas Bosnjak kupio kucu il stan tamo to je zbrka i ljubomora odma svi lete ko kupice pa nista od toga pa nece da ode na slatku i sta vec znam i skim sam sjedila uh kako piju tablete za smirenje al bez uvrede halali mi molim te ja i ja se ubrajam medu te sto popijem tabletu ja to nekrijem kad bi ti pisala istoriju o sebi reko dobro si i normalna koja je bila cjeli rat u BIH izgubila oca .tetku daidzu,3prijateljice pa postanar bila 15g a znas kako je biti u Bosni a tek postanar i jos toga da nenabrajam halali mi ako sam sta pogresno rekla i nebi zeljela da se potezemo po forumu jer sam upoznala prekrasnu zenu na forumu koja je vani koja me tjesila i davala savjete kad mi je najteze bilo i ovim putem joj se zahvaljujem od sveg srca da je Allah nagradi ona ce se prepoznati u ovom ,ej Fikrete sellam neljuti se imas ljepo ime tako se moj babo zvao,ako sam koga uvrijedila sa pisanjem halalite braco i sestre jer sam morala odgovoriti vidim da si se direktno meni obraco.

fikret
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Sre Mar 09, 2011 10:21 am

Re: Almin Omerašević???

Post od fikret » Uto Avg 09, 2011 1:34 pm

pa draga sestro hanuma pa i ja sam ratnjak i ja sam bijo 5 godina dole na ratistima ,u mojoj je fameliji izginulo oko 17 clanova svo mi je imanje unisteno-kalesija-je moj grad ne krijem sto da krijem sve strahote rata sam dozivijo bijo na liniji ne krijem,znaci shvatili ste moje pisanje cijenim to postenje sto enes radi masala kad ima jos postenih ljudi u tom poslu lijecenja kazem masala pa ja,a sto se tice njemacke i ja sam ovamo svega 10 godina regija -minhen-blizu sam minhena vidis da nekrijem nista sto da krijem i ja sam bijo zrtva sihri i fala alahu pa sam se iscupo iz te proklete bolesti.sto se tice tih tvoji tvrdnji za nas narod sto zive ovamo ima istine kupe kucu i ja cu ,kupe stan i ja cu ili auto i ja cu ima njih znam ih podosta,ali fala bogu nismo svi mi oni ima nas ovamo svakakvih,a za te tablete eh ja nisam doktor da znam ko pije tablete-hahaahahahh-pa ja ,i na kraju zbog pojedinaca netreba da se krivi cijelina dali se zivi u bosni ili na zapadu kazem ima nas svakakvih ,fala bogu ja spadam u onu normalnu radnicku klasu ,selam i hvala ti sto kazes da imam lijepo ime fikret-kalesija-minhen

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Almin Omerašević???

Post od Haris » Uto Avg 09, 2011 9:46 pm

Moderator: Tema zaključana. Idete offtopic.

Zaključana tema