Ucac Ruk`je u New Yorku

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

EMIRgr
Moderator
Postovi: 307
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 11:24 am
Lokacija: U.S.A. Michigan Grand Rapids
Kontakt:

Ucac Ruk`je u New Yorku

Post od EMIRgr » Pon Jun 27, 2005 4:05 am

Selam alejkum

Da li iko poznaje jednog Egipcanina koji je inace Hafiz Kur`ana i bavi se Ru`kjom.
Trenutno zivi u Brooklyn...

Ako ima neko njegov broj ako moze da mi posalje na privatnu poruku

alija
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Čet Feb 23, 2006 5:24 pm

Moje lijecenje

Post od alija » Pet Apr 14, 2006 1:26 am

Ucac Rukje Mustapha u NewYorku je provjeren ja sam licno isao kod njega na lijecenje .Mogu vam sam reci braco i sestre da sam se uvijerio
U Allahovu dz.s moc ucenja.Ucio mi je skoro tri sahata neprekidno
pio sam naucenu vodu ,med,crnkutovo ulje,mlijeko,udarao me je ali nista nisam osijetio(tresao sam se,oci su mi trepetale neznam ni sam kojom brzinom,stenjao sam puno,hladno mi je bilo ali prve reakcije sam vidio
kad bi je dao nauceno crnkutovo ulje tad sam vrisnuo(jauk) koji nebi mogao ponoviti.
Nakon Lijecenje Ucac mi je rekao da sam imao djinna i da je on to slomio
i slijedi terapija klanjanje redovnih namaza i tusiranje vodom koju mi je dao.Bio sam toliko iznemoren i gladan ali sam se osijecao fantasticno
i ko da sam bio laksi Hvala dragom Allahu dz.s lice mi se izmijenilo.
Idem na cekiranje opet jer je obavezno ali ovaj put sa dijevojkom jer se ona neosijeca dobro.Najverovatnije je nam je napravljeno trebali smo zajedno otici ali vijerovali ili ne kako koji dan je dolazio da idem ucacu sve gore i gore mi je bilo takodze i mojoj dijevojci.
Jer ako se napravi na jednom utice na drugog zato mislim da uvijek trebaju obadvoje da idu.
Hvala dragom Allahu.

Hajro
pisem pomalo
Postovi: 22
Pridružio se: Čet Maj 04, 2006 10:01 am

Post od Hajro » Pet Maj 05, 2006 6:10 am

Alija,

kakve simptome si imao ?

alija
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Čet Feb 23, 2006 5:24 pm

Post od alija » Čet Avg 10, 2006 10:54 pm

MuzikaHaram napisao:selam
razjasni man siptome koje si imao alija ako nije tajna

selam
Selam svima i halali te mi sto se nejavi ranije.

Simptoni :Nesanica ,ruzni snovi(za neopisati) ni jedan da je lijep ,ustajanje u pola noci ,samoca , povucenost, strah, teret neki ko da nosim , slab apetit ,svadza sa dijevojkom na dnevnoj bazi ,mrzi me ,
odvratan sam joj ,prezire me , ljubomoran sam na nju, potisenost ,davi me neko ili pred san ili posle sna nemam zraka i to vise puta .
Imam osijecaj ko da me neko prati i gleda ,pomisao na samoubistvo ali
znajuci da je to Haram i da se zbog toga ide u dzehenem nije me mogao sejtan natjerati.
Halali te mi ako sam sta izostavio ali znam da je svega bilo!

lavica21
Musafir
Postovi: 77
Pridružio se: Sub Avg 20, 2005 6:08 am
Lokacija: jos uvijek na dunjaluku

Post od lavica21 » Sub Avg 12, 2006 9:17 pm

Selam alejkum

Bila sam i ja kod njega :-)

mirzet

Re: Ucac Ruk`je u New Yorku

Post od mirzet » Pon Mar 12, 2007 4:33 am

EMIRgr napisao:Selam alejkum

Da li iko poznaje jednog Egipcanina koji je inace Hafiz Kur`ana i bavi se Ru`kjom.
Trenutno zivi u Brooklyn...

Ako ima neko njegov broj ako moze da mi posalje na privatnu poruku
Selam Emire.U NY ima jedan arap zove se Muhammed, znam par osoba koje su isle kod njega.Kazu da jos imaju simptome,da im je rekao da nije sve zavrseno sa sihrom ali je on toliko zauzet da je samo jednom ucio rukju i dao im da piju vodu ili caj nisam siguran ali 8 litara za sat da popiju.Isto dao je doslovno prepariranog gustera da spali na ulazu u kucu sto mi je sumnjivo.Sta ti mislis o ovome?

I ja sam došao
pisem pomalo
Postovi: 34
Pridružio se: Ned Apr 06, 2008 10:36 am

Post od I ja sam došao » Sre Jun 18, 2008 12:01 pm

Esselamu alejkum we rahmetullah we berekatuh
pa ako popiju 8 litara u toku jednog sata nemoraju li ic doktoru?
Prouci im rukju samo jednom?uzme li pare?
Preparirani guster da se spali???
Mislim da ti na to ne treba ni odgovarat trebalo bi da si bar toliko pametan da svatis i sam jeli to ok.
we sselamu alejkum we rahmetullah we berekatuhu

Fahrija
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Avg 29, 2011 2:37 am

Re: Moje lijecenje

Post od Fahrija » Ned Okt 09, 2011 3:16 am

alija napisao:Ucac Rukje Mustapha u NewYorku je provjeren ja sam licno isao kod njega na lijecenje .Mogu vam sam reci braco i sestre da sam se uvijerio
U Allahovu dz.s moc ucenja.Ucio mi je skoro tri sahata neprekidno
pio sam naucenu vodu ,med,crnkutovo ulje,mlijeko,udarao me je ali nista nisam osijetio(tresao sam se,oci su mi trepetale neznam ni sam kojom brzinom,stenjao sam puno,hladno mi je bilo ali prve reakcije sam vidio
kad bi je dao nauceno crnkutovo ulje tad sam vrisnuo(jauk) koji nebi mogao ponoviti.
Nakon Lijecenje Ucac mi je rekao da sam imao djinna i da je on to slomio
i slijedi terapija klanjanje redovnih namaza i tusiranje vodom koju mi je dao.Bio sam toliko iznemoren i gladan ali sam se osijecao fantasticno
i ko da sam bio laksi Hvala dragom Allahu dz.s lice mi se izmijenilo.
Idem na cekiranje opet jer je obavezno ali ovaj put sa dijevojkom jer se ona neosijeca dobro.Najverovatnije je nam je napravljeno trebali smo zajedno otici ali vijerovali ili ne kako koji dan je dolazio da idem ucacu sve gore i gore mi je bilo takodze i mojoj dijevojci.
Jer ako se napravi na jednom utice na drugog zato mislim da uvijek trebaju obadvoje da idu.
Hvala dragom Allahu.
MOLIM VAS DAJTE MI NJEGOV BROJ U NEWYORK POTREBAN MIJE POD HITNO POSALJITE NA PRIVATNU PORUKU ILI OVDE MOZETE AKO ZELITE STAVITI

leila
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sub Okt 08, 2011 10:34 am

Re: Ucac Ruk`je u New Yorku

Post od leila » Sub Okt 15, 2011 12:32 am

selam alejkum
pa kako se moze doci do ovog covjeka,mogu li dobite neke informacije :) ja i moj muz bi htjeli ici

Korisnikov avatar
aljo78
Mlađi član
Postovi: 54
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 7:34 pm

Re: Ucac Ruk`je u New Yorku

Post od aljo78 » Ned Okt 16, 2011 9:33 pm

Selam Aleykum
Ja sam imao broj od tog ucaca ali ne vise ...neznam da li je jos uvijek uopste u Americi a kamoli u NewYorku.Znam da je u ono vrijeme ganjao neku vizu .
Clan Emirgr mi je rekao ako se nevaram za njega i broj tel mi je dao ...halalite ako grijesim .
Imas ovog u Chicagu ...malo je skup ako dolazi do tebe ako mu odes neznam koliko je vijerovatno malo nesto .

Edit:
(ne smatram ispravnim uzimati 500$ po jednoj rukji plus ostali troskovi, tako da za njeg nema vise preporuke na forum, sve ce biti pobrisano. Enes)


Selam aleykum

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Ucac Ruk`je u New Yorku

Post od Haris » Ned Okt 16, 2011 11:06 pm

Ako dolazi do tebe i zahtijeva da mu budu sneseni troškovi putovanja i boravka, nema smetnje da naplati za to, pa koliko god koštalo.
Jer u protivnom on iz svog džepa plaća.

Tako da se ne bi neko zavarao i da kaže da radi po cjenovniku.

Opet treba imat razumijevanja prema čovjeku i nagradit ga za njegov trud i slobodno vrijeme, osim osnovnih troškova putovanja.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Ucac Ruk`je u New Yorku

Post od Haris » Pon Okt 17, 2011 7:10 am

Eh.. vidi se u editu poruke od strane Enesa da ustvari nije to to.

Da je to nešto malo + troškovi, ali cijena haman 3 puta veća od troškova.
Tako kada se čovjek izračuna može se spremit i za te pare u Bosnu doć, familiju obić i otić Enesu ili nekom.. :D

Jessar
Posmatrač
Postovi: 7
Pridružio se: Uto Sep 27, 2011 3:49 pm
Lokacija: Boise, Idaho, USA

Re: Ucac Ruk`je u New Yorku

Post od Jessar » Pon Okt 17, 2011 7:57 am

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

@Fahrija
@leila

Moja preporuka vam je da potrazite nekog drugog ako je zenska osoba za tretman. Brat Mustafa, barem na osnovu onoga sto sam ja vidio, ne postupa 100% u skladu sa serijatskom rukjom kada su zenske osobe u pitanju. Iako je postojao mahrem, ima "previse" fizickog kontakta sa zenskim osobama.
Bilo bi to sve OK da je muska osoba u pitanju, ali znamo kakve su restrikcije kada je zenska osoba u pitanju....


U svakom slucaju... (917) 412-0597
Pokusajte u razlicitom dobu dana ali nemojte izmedju podne i aksama, tada obicno ima tretmane. I ako vam se ne javi odmah nije nikakvo cudo. Takodjer moze biti da je broj i promijenjen.

Mahsus selami

Jessar
Posmatrač
Postovi: 7
Pridružio se: Uto Sep 27, 2011 3:49 pm
Lokacija: Boise, Idaho, USA

Re: Ucac Ruk`je u New Yorku

Post od Jessar » Pon Okt 17, 2011 8:26 am

Od uvijek je bilo:"Nekome rat, nekome brat"

Meni srce hoce puci kad cujem kako pojedini "ucaci" prelaze granice skromnosti. Ali nisu samo ucaci u pitanju. Ima onih koji pokusavaju zaraditi na corokotovom ulju, safranu, sidru, medu i ostalim preparatima koji se koriste uz rukju. Skoro mi je doneseno corokotovo ulje: 1 dcl placen 15$. Litar je 65-70$, pa sad racunajte.
Receno nam je:"Olaksavajte a ne otezavajte"

Treca stvar je da je i "narod" ovdje u USA i spreman platiti toliku cijenu jer haman po onoj narodnoj : Ako ne znas sta je dobro znas sta je skupo. A ovi mahiri i mesetari to skontali pa udri sto visu cijenu :D. A ne znaju da sve zavisi od Allahove milosti te kvaliteta njihovog imana i islama. Misle da ako vise plate brze ce ozdraviti.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Ucac Ruk`je u New Yorku

Post od Haris » Pon Okt 17, 2011 9:10 am

Ne znam kako je tamo čurokotovo ulje ali skupo je inače.

Mislim da je kod nas 1 dcl oko 10 KM, ako se ne varam. To dođe oko 100 KM litar, ili možda kada se uzima odmah litar da to izađe jeftinije kao popust.

http://www.xe.com/ucc/convert/?Amount=7 ... USD&To=BAM

Možda i proda koju markicu skuplje, ali uglavnom čurekota je na cijeni.

Odgovori